Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

kıslar cok güzel şeyler almışsınız hepiniz. inş . iyi günlerde kullanır bebişleriniz. bende epey bişeyler aldım. kayınvalidem ile annemde pek meraklı. beni şimdilik düşündüren tek şey mobilya. şu mobilyalarını bi alsak hemen odasını boyatıp düzenleyeceğiz. bugünde çarşıya gidince mavi takım aldım alt üst. cinsiyetini öğrendim ya artık içim cok rahat. mavi mavi düzeceğim kıyafetlerinin geri kalanlarını.....

ayy lebiscim yaa ne cici olur mavi mavi :))
bende randevumu 6 ekime aldirdim üc gün daha erkekn görcez bebisimi :))) d3 ultrason yapilcak insallah cok iyi sonuclar aliriz :)) kiz erkek hic fark etmiyor ama merak ediyorum bende bi emin olsam tamamen basliyacagim :)))

aa senin belli değilmiydi yaw. ben senin ki ni hep erkek diye biliyorum. hayırlısı olsun canım. sağlıklı olsunda...inş. iyi haberlerini bekliyorum.

Merhaba benim park yatağım geldi.Senin gibi benimde kafamda soru işaretleri vardı ama gerçekten güzel. Kumaşı da fena değil.İnternet daha ucuz olduğunu düşünüyorum.

arkadaşlar bebeğime battaniye başladım nasıl olmuş sizce :))

[img=http://img220.imageshack.us/img220/2682/spa0800sv0.jpg]
[img=http://img220.imageshack.us/img220/spa0800sv0.jpg/1/w1152.png]

spa0800sv0.jpg

w1152.png

nisancım cok güzel oluyor.altına napıcaksın arkasına yani baska bir kumasmı gecireceksin?bende istiyorum ama model bulamadım hala

aa senin belli değilmiydi yaw. ben senin ki ni hep erkek diye biliyorum. hayırlısı olsun canım. sağlıklı olsunda...inş. iyi haberlerini bekliyorum.

saol cnm doktorum erkege benziyor ama emin degilim demisti dün emin olduk erkek cnm :))) sagligida yerinde cok sükür oglumun büyümüste baya 26 cm 350 gram :dance:

saol cnm doktorum erkege benziyor ama emin degilim demisti dün emin olduk erkek cnm :))) sagligida yerinde cok sükür oglumun büyümüste baya 26 cm 350 gram :dance:
ikimizde oğlan anası olacağız desene. sevindim sağlıklı olmasına. benimki de 25,5 cm 363 gramdı gittiğimizde...ee adını ne koyacaksınız bakalım annesi..:emir_bebek:

kıslar ben bebeğimin mobilyalarını hala almadım. odasını badana yapacağız önce. ama epey bi kıyafet aldık..biberonu, tırnak makası, şampuanları, ıvır zıvırı hazır bide epey bişey ördüm bebeğime... oyuncak bile aldı babası. resimlerini koymak isterdim ama en kısa zamanda yüklerim kıslar...birde şimdi sepet yapıyoruz annemle bitsin onun resminide koyacağım..

ikimizde oğlan anası olacağız desene. sevindim sağlıklı olmasına. benimki de 25,5 cm 363 gramdı gittiğimizde...ee adını ne koyacaksınız bakalım annesi..:emir_bebek:

evet canm :dance: masallah baya büyümüs seninkide annesi :ecrin_bebek:
isim konusunda kararsizim cnm esim ben ve annem karar vericez bu defa
gecen sefer söz vermistim anneme sen koyarsin diye
simdi kendim bisey koyarsam ayip olur üzülür belki şutarafagitti
onun kararida cok önemli güzel bi isim buluruzda biraz zor iste annemin begendikelerini ben begeniyorum fakat esim begenmiyor :tomato:
birde almanyada yasadigimiz icin almanlarinda kolay söyliyebildigi bir isim ariyoruz
annem sölüyor bize bizde evet yada hayir diyoruz kaydirigubbakcemile3
bakalim neye karar vericez :icecream:
senin bebisin adi belli oldumu ? gamyoncuiremsu

nisancım cok güzel oluyor.altına napıcaksın arkasına yani baska bir kumasmı gecireceksin?bende istiyorum ama model bulamadım hala

teşekkür ederim canım sağol evet altına pazen dikcez:)) yeşil renk aldık onu da yıkadım bitince etrafına oya yapıcam bide :)

kızlar prensesimin sepetini aldık resmini çeker koyarım yakında..
yorganı,yastığı,şiltesi herşeyi tam takım 600 ytl ye aldık çok şeker ama yatasım geliyo valla içine :)))

kızlar prensesimin sepetini aldık resmini çeker koyarım yakında..
yorganı,yastığı,şiltesi herşeyi tam takım 600 ytl ye aldık çok şeker ama yatasım geliyo valla içine :)))

ben de hepsi burada dan birkaç ürün beğenmiştim. indirmdeydiler. toplam 70 civarında tutuyordu. şimdi baktım indirim bitmiş 100 civarında. çok da beğenmiştim ama bile bile de şimdi indirimsiz alma içime sinmiyor.

X