Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

dsc00354bb3.jpg

dsc00355rq4.jpg
(yorganımız)

dsc00356bu0.jpg
(nevresim takımı)

canım bunun markası ne bilmiyorum ama benim istediğim hemen hemen aynı markasını sölesem bi mahsuru varmı acaba???evet bunlar biraz pahallı oluyor ve üst kısmı bebeğe göre değişebiliyor ve rahatlıkla çıkarılıp taşınılabilior en güzel kısmı kullanışının rahat olması....ne kadar bu senin beğendiğin???

Bunun markası britax gitti gidiyorda 575 ytl . benim asıl beğendiğim ORBİT onlar da 1800 ytl den başlıyor aksesuar arttıkça artıyor. :KK43:(kafamçokkarıştı

istanbulda olanlar muhakkak eminönü taraflarına gitsin alışveriş için çok uygun fiyatlar ve çeşit bol park yatağını içine konan şiltesini ve taşıma koltuğu 400 ytl tuttu hastane çıkışını battaniyesini havlusunuda aldım çok cici şeyler insan dayanamıyor çantamızıda aldık içinde cihicconun bakım seti var
http://urun.gittigidiyor.com/CHICCO-BAKIM-CANTASI_W0QQidZZ12317226
uyku setimizle alt açma setimiz kaldı onlarıda bir dahaki ay nasib olursa

ya kızlar inanamıyorum sizlere, ne çabuk eşyaları almaya başladınız, benim kızın daha çorabı bile yok, eşimde de bende de alma hevesi yok, 8. ayda başlarız diyorum, daha alışveriş için çok erken bence

canım bende bebeğimin park yatağını kirazbaby den aldım emin ol hiç problem yaşamadım.2 gün sonra kızımın yatagı geldi.güvenilir bi site bence.ayrıca park yatagında çok güzel görünüyor bizimkide bu http://www.kirazbaby.com/prodetail.aspx?id=1491

yatağın pembesine bayıldım da ben pek ilgilenmediğim ve araştırmadığım için bilmiyorum, park yatak ne demek? taşınabilir katlanabilir anlamlarına mı geliyor?:uhm:

canım resimdeki logo hepsiburada.com un.. ben sürekli ordan yapıyorum alışveriş az öncede kargom geldi:))

bebişim daha önce de sormuştum, bir daha sorayım, gitti gidiyordan nasıl alışveriş yapıyorsun, kredi kartıyla mı yoksa ürün geldiğinde elden mi ödüyorsun?

ya kızlar inanamıyorum sizlere, ne çabuk eşyaları almaya başladınız, benim kızın daha çorabı bile yok, eşimde de bende de alma hevesi yok, 8. ayda başlarız diyorum, daha alışveriş için çok erken bence

bende senin gibi düşünüyordum ama ben çalışırken almak daha mantıklı geldi son aylarda doğum iznine çıkıcağım için tek maaşla biraz zor olucaktı bizim için en azından şimdi aldıklarım ödenmiş olur toptan almak zora sokucağını düşündüm çünki doğum var son aylar alışverişe değilde doğum için hastane doktor araştırırım nasib olursa tabi allah çabalarımızı boşa çıkarmaz inşllah

yatağın pembesine bayıldım da ben pek ilgilenmediğim ve araştırmadığım için bilmiyorum, park yatak ne demek? taşınabilir katlanabilir anlamlarına mı geliyor?:uhm:

evet taşıması kolay katlanabiliyo çantasına koyup rahatlıkla kaldırabilirsin benim aldığım 2 katlı ilk aylar üst katta yatıyor sonra bebek büyüyünce alt katına geçiryorsun 3-4 yaşına kadar kullanılabilir evi küçük olanlar için ideal bence ben oda yapamıyorum ayrı bir odamız yok çünki mobilya beşikte rahat hareket ettirmezsin park yatağın tekerlekleri var istediğin yere çek götür

bende senin gibi düşünüyordum ama ben çalışırken almak daha mantıklı geldi son aylarda doğum iznine çıkıcağım için tek maaşla biraz zor olucaktı bizim için en azından şimdi aldıklarım ödenmiş olur toptan almak zora sokucağını düşündüm çünki doğum var son aylar alışverişe değilde doğum için hastane doktor araştırırım nasib olursa tabi allah çabalarımızı boşa çıkarmaz inşllah

tabi canım senin mantığın da yerinde, ben kısmmet olursa herşey yolunda giderse 8.ayı bitirene kadar çalışmayı düşünüyorum, o 1 ayda da alırız inşalah kızımın eşyalarını

kraker maşallah canım alışverişi neredeyse bitireceksin...iyi günlerde kullansın kuzucuğun :nazar: :nazar:ben hiç başlamadım..sadece arkadaşımdan gelen iki adet çorap varr..okadar....
neyse daha zaman varr birgünde hallederim ben:)) nede olsa tecrübe ...

kraker maşallah canım alışverişi neredeyse bitireceksin...iyi günlerde kullansın kuzucuğun :nazar: :nazar:ben hiç başlamadım..sadece arkadaşımdan gelen iki adet çorap varr..okadar....
neyse daha zaman varr birgünde hallederim ben:)) nede olsa tecrübe ...

başımda bir büyük olmayınca yavaş yavaş topluyorum eksikleri iyice ağırlaşmadan sen tecrübelisin çabuk halledersin.a.s.

ne zamandir ariyordum böyle bisey bulur bulmaz hemen aldim :))

Ya bu çok güzel bir şey, yumuşacık umarım bulabilirim burada. ben henüz bir şey almadım ama dün karşı komşumuz kapşonlu bir üst hediye getirdi, çok mutlu oldum çok sevindim. Artık yavaş yavaş alırım herhalde

Ya bu çok güzel bir şey, yumuşacık umarım bulabilirim burada. ben henüz bir şey almadım ama dün karşı komşumuz kapşonlu bir üst hediye getirdi, çok mutlu oldum çok sevindim. Artık yavaş yavaş alırım herhalde

insallah bulursun cnm .....
bende ilk zamanlarda cok aliyordum özellikle daha hamile kalmadan önce cok body aldim ama simdilerde yavasladim biraz büyüsün bir iki ay sonra tam baslariz yataklara ,arabasina falan...... :1hug: simdi ayda bir bir kac sey aliyorum okadar
ALLAH ´im saglikla giydirmek nasip etsin hepimize a.s.

X