Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları şubat 2009 anneleri haydi bebişlere neler aldık resimlerini koyalım buraya

çok iyi gerçekten banada lazım bebişin kıyafetleri için bende öyle yapıyım çok sağol iyigünlerde kullansın bebeğin

evet çok işe yarıyor en azından düzenli olucak kıyafetler almak istediğimde 125 ytl fiyat çektiler o yüzden iyi araştırıp yaptırmak daha mantıklı geldi

arkadaslar ben nette çok dolaşıyorum bişey beğenemıyorum itek mobilyalarını aldık o kadar burda çok pahalı bebek gereç ve kıyafetleri bildiğiniz alabileceğim güzel siteler varsa yazarsanız sevinirim içim gidiyo siznkileri görünce

ya ben sadcee bebek arabası ve bek beşiği alacağım, başka bir şeye gerek yok ama dün bir baktık ayyy fiyatlar uçuyor yaaa, beğendiğimizin tekerleği 3 tane ve koca koca tekerlekleri var, fiyatına 475 YTL diyor o da indirimli hali, normalde 525 YTL imiş, şimdi kampanyası varmış indirimdeymiş, beşikler de yine 550- 600 YTL arasında değişiyor, biz bir de sleeper ın otomatik sallama beşiğini alalım diyoeuz ona da 375 YTL dedi, battı balık yan gider, alacağız mecburen..

bu arada bir çok arkadaş almıştı öyle hatırlıyorum, park yataklara baktım, arkadaşların aldıklarının aynısıydı, renk seçenekleri de vardı ama benim hoşuma gitmedi, plastikten birşey ve sanki yazlık hazvası veriyor, fiyatı da 330 YTL idi, onu alana kadar üzerine 200 YTL verip 7 yaşına kadar kullanabileceği yataklı beşikleri almak daha mantıklı geldi..

evet herşey gerçekten çok pahalı ben park yatak aldım benim için en kullanışlısı o olucak çünki 200 ytl ye aldık kraftın bebek arabasını daha almadım ama çok pahalı birşey düşünmüyorum açıkçası 500 ytl veripte alamam kaç yaşına kadar kullanıcaklarki sonuçta

ben park yatak düşünüyorum.çünkü evim kira ve burda ne kadar kalıcamız belli degil.o yüzden oda yapmak istemiyorum şimdiden.hem kışın dogacaklar.fazla odam var ama yapmicam.bu yüzden park yatak alıcam.

Kizimin cicişleri

--------------------------------------------------------------------------------

SLM GÜZEL ANNELER..ALLAH SAGLIKLA KULLANMAYI GİYDİRMEYİ NASİP ETSİN HEPİMİZE İNSALLAH...
BEN İLK HAMİLELİĞİMİ ÖĞRENDİĞİM ZAMAN BASLADIM ALMAYA...
KİMSEYE KULAK ASMAYIN...SONUCTA İLK BEBİŞLERİMİZ BUNUN HEYECANI MUTLULUGU HEVESLİYİZ HERALDE ALACAGIZ HERALDE BU GÜNLERİN AYLARIN TADINI CIKARACAGIZ...BOSVERİN..ALLAHA EMANET EDİN HEM KENDİNİZİ HEM BEBİŞİNİZİ....ALLAH SAGLIKLA KUCAGIMIZA ALMAK NASİP ETSİN YAVRULARIMIZI...

BENİM KIZIMA ALDIKLARIM

* 10 TANE AYAKLI ALT (DAHA ALAYIM DİYORUM) (MARKA CLUP BABY)
* 10 TANE UZUN KOLLU BADİ ALTTAN CITTITLI(DAHA ALAYIM DİYORUM)(CLUP BABY)
* 1 TANE KOT PANTALON (MARKA BÜCÜRÜK)
* 1 TANE KADİFE PANTALON (MARKA TİNTİNİ)
* 3 TANE KANVAS PANTALON (MARKA CHİLD-TİNTİNİ-BÜCÜRÜK)
* 1 TANE ÇİÇEKLİ KETEN PANTOLON (MARKA WENİCE)
* 2 TANE KADİFE TULUM (2-3 TANE DAHA ALICAM)
* 2 TANE PENYE TULUM
* 3 TANE PENYE TAKIM (ALT ÜST) 2 TANE DAHA ALICAM
* 1 TANE YÜNLÜ BATTANİYE (TOZ PEMBE) (MARKA BEBİŞKO)
* 1 TANE HAVLU KUMAS TARZINDA TÜYLÜ KALIN BATTANİYE(SEKER PEMBE TASLI)(MARKA AZİZ BEBE)
* 1 TANE HAVLU KUMAŞ TARZINDA TÜYLÜ KALIN BATTANİYE (BEYAZ) (MARKA SEVİ BEBE)
* 1 TANE POLAR BATTANİYE (ÜZERİ GEYİKLİ KREM RENGİ)
* 1 TANE BEYAZ ÜZERİN ÜZERİ SİMLİ TÜYLÜ KUNDAK( KULAKLI)(MARKA SEVİ BEBE)
* 1 TANE TOZ PEMBE HAVLU KUMASTAN BEBEĞİN SADE YÜZÜ GÖRÜNEN KULAKLI KUNDAKTAN (SADECE YÜZ KISMI YUVARLAK SEKİLDE ACIK)(MARKA UFAKLIK)
* 3 TANE AYAKKABI
* 7 TANE CORAP
* 1 TANE KÜLOTLU CORAP
* 1 TANE KADİFE ELBİS(ÜSTÜNDE MİNİ CEKETİ VAR)(MARKA AGUCUK)
* 1 TANE KADİFE İÇİ YÜNLÜ YELEK(MARKA AGUCUK)
* 1 TANE PENYE YELEK(1-2 TANE DAHA ALICAM)
* 1 TANE PENYE HIRKA (1-2 TANE DAHA ALICAM)
* 1 TANE BANYO HAVLUSU (MARKA AZİZ BEBE)
* 1 TANE ALT AÇMA BU EVDE KULLANMAK İÇİN (2 TANE DAHA ALICAM)
* 1 TANE ALT ÜST TAKIM HAVLU KUMAŞ(MARKA SEVİ BEBE)
* 1 ALT ÜST TAKIM(ÜST TÜYLÜ BUKLETTEN ALT İÇİ ŞİŞMELİ ASTARLI PACALAR BÜZGÜLÜ PANTOLON)(MARKA CLUP BABY)
* 1 ADET KISA KOL LCW TİŞÖRT(ÖNÜNDE ANNEMİ DÜNYALAR KADAR SEVİYORUM YAZIYOR)
* 4 PAKET UNİ BABY YENİ DOGAN ISLAK MENDİL(İLK 3 AY KULLANACAĞIM)
* 3 PAKET DALİN ISLAK MENDİL(3 AYDAN SONRA KULLANACAGIM)FAKAT DALİNDEN VAZGECTİM KREMLİ NİVEA ALICAM DALİNİDE KENDİM İÇİN KULLANIRIM ZİYAN OLMASI
* 1 PAKET BEBEK İÇİN KULAK CUBUGU
* 1 PAKET GĞÜS PEDİ
* BEBEK ARABASI JANE MARKA TRAVEL SET
* TASIMA KOLTUĞU JANE MARKA
* CHİCCO İYONLU BUHAR MAKİNASI
*TELSİZ CHİCCO (DEĞİŞTİREBİLİRİM HERAN)
* KRAFT MÜZİKLİ İNEK (OYUNCAK)
*TOYİKİDEN YUMUSACIK İNEK OYUNCAK
* 50 CM BOYUNDA CİVCİV (OYUNCAK)
* 30 CM BOYUNDA TAS DEVRİNDEKİ DİNO (OYUNCAK)
* MOBİLYA YAPIM AŞAMASINDA
* UYKU SETİ SATEN ORGANZE TÜLLÜ YAPIM AŞAMASINDA
* PEMBE TÜYLÜ TERLİK(KENDİM İÇİN)HASTANEYE
* SEBAMED BAKIM SETİ 6 PARÇA (LOSYON-PİŞİK KREMİ-PİŞİK ÖNLEYİCİ-BEBE YAĞI-ŞAMPUAN-SABUN)
*ABAJUR HAZIR
* KAPIYA AHSAP İSİMLİK YAPIM AŞAMASINDA
*CİBİNLİK ORGANZE YAPIM AŞAMASIND
*BAKIM SEPETİ TÜLLÜ YAPIM AŞAMASINDA

VALLA KIZLAR DÜŞÜNE DÜŞÜNE YAZIYORUM ŞUAN ODAYA GİDİP BAKMAM GEREK ŞUANDA YATAKTAN CIKIP ÜSENİYORUM GİTMEYE AÇIKÇASI AKLIMDAKİLERİ YAZIYIM ŞİMDİLİK SONRA DEVAM EDRİM BAKINCA....
BAŞKAAAAAAAAAA HIMMMMMM

NEYSE ALICAKLARIMI YAZAYIM

* 1 TANE NEVRESİM TAKIMI
* 3 TANE BATTANİYE GÖRDÜM SÜPER ONLARI ALICAM(KOLEKSİYON YAPIYORUM:)
* 1 TANE KAZ TÜYÜ YORGAN
* 1 TANE KAZ TÜYÜ YASTIK
* 1 TANE DR BROWNS BİBERON (REZENE ÇAYI İÇİN)
* 1 TANE EMZİK(VERMEYİ PEK DÜŞÜNMÜYOM MA BULUNSUN)
* 1 TANE EMZİK KUTUSU)
* 3-5 TANE DAHA AYAKLI ALT
* 3-5 TANE DAHA UZUN KOLLU BADİ
* 2-3 TANE KİLOTLU ÇORAP DAHA
* 10 TANE DAHA KISA CORAP(HER RENK OLSUNKİ HER KIYAFETE UYGUN)
* 2 ADET ATEŞ ÖLÇER(KULAKTAN VE KOLTUK ALTINDAN)MARKA BRAUN
* KENDİME GECELİK VE SABAHLIK
* YATAK ODAMA NEVRESİM TAKIMI(EVDE ACILMADIK NEVRESİMLERİM VAR AMA ŞU KERVAN MAĞAZASINDAKİ SATEN OLANLARDAN ALMAK İSTİYORUM COK HOS
* KENDİME PEMBELİ SACIMA KUDALE
* KENDİME PEMBELİ ÇORAP VE PATİK
* EMZİRME ATLETİ VE SÜTYENİ
* 2-3 TANE AYAKKABI DAHA(FRKLI RENKLERDE)
* 2-3 TANE DAHA KADİFE TULUM)
* 1 TANE TARAK VE FIRCA TAKIM(ÇİÇEKLİ GÖRDÜM SÜPER YAAAA)
* 1 TANE KAŞMİR HALIDAN ÇOCUK HALISI
* HASTANE ÇIKISI 3-4 TAKIM
*ÖNLÜK 5-6 TANE RENK RENK(HER KIYAFETE UYGUN)
*KANGURU (MARKA NURSE)
*1 TANE MEVLİT KIYAFETİ
* MEVLÜT SEKERİ MALZEMELERİ(EMİNÖNÜNDEN)
* 3-4 TANE MİNİK FIRFIRLI KİLOTLARDAN
* MALZEME ÇANTASI (YANİ BAKIM ÇANTASI)
* 1 TANE TIRNAK MAKASI
* BURUN ASPİRATÖRÜ ALMIYORUM ZARARLIYMIS
* KAPIYA TÜLLÜ SÜS(KADİR HASTA GÖRDÜM SÜPERRRRRR)
* YATAK ODASINA SEPET(GECE YANIMDA YATMASI İÇİN)
* SALLANAN KOLTUK KIZIMIN ODASINA
*YATAK ODASINA YANIMA SEPET

KIZLAR YAZMADIGIM COK EKSİĞİM VARDIR DEFTERİME BAKMAM LAZIM.....DAHA COOOKKK SEYYY ALICAMMM COKKK...2 AYDA BİTİRMEM LAZIM EKSİKLERİ..SON AY DİNLENİRİM ARTIK...BU AY SONU MOBİLYASI GELİCEK KISMETSE BİRAZ HAVALANIR 1 KAC HAFTA SONRA SİLER KIYAFETLERİ YIKAR ÜTÜLER YERLEŞTİRİRİM..SONRA PERDELERİNİ TÜLLERİNİ SİPARİŞ EDİCEM ONLAR YAPILIR GELİR...ALLAH KISMET EDERSE HERSEY YAPILIR..YETERKİ KUZULARIMIZ BİZ SAGLIKLI OLALIM TABİ BİRAZDA PARAMIZ OLSUN..GERİSİ KOLAY...

KIZLAR BELKİ ALDIKLARIMDAN BAZILARINI UNUTMUSUMDUR SONRA EKLERİM...BAKAMIYORUM ŞUAN ÇÜNKÜ
ALICAKLARIMIDA KESİNNNNNN EKSİK YAZMISIMDI ÇÜNKÜ DAHA BİŞEYLER VARDI DEFTERİME BAKMAM LAZIM ONUN İÇİNDE

NEYSE HEPSİNİ BAKINCA EKLERİM EKSİK YAZDIYSAM..

BENİM KIZIMINKİLE ŞİMDİLİK BU KADAR

2 GÜN ÖNCE BİŞEYLER DAHA ALDIM
* 2 ADET YELEK (CHİCCO MARKA)
* 2 ADET AYAKLI ALT (CHİCCO MARKA)
* 2 ADET AYAKSIZ ALT(CHİCCO MARKA)
* 2 TAKIM HASTANE CIKISI (CHİCCO MARKA)
* 1 ADET BATTANİYE (CHİCCO MARKA)
* 2 TANE AYAKKABI (SARI) DİĞERİDE (KIRMIZI) ÜSTTEN KAYISLI FIRFIRLI COK CİCİLER
* 2 ATENE AYAKLI ALT
* 1 TANE UZUN KOLLU BADİ
* 2 TANE ŞAPKA

BUDA BEBEK ARABAMIZ + TASIMA KOLTUGUMUZ TRAVEL SET

2 GÜN ÖNCE BİŞEYLER DAHA ALDIM
* 2 ADET YELEK (CHİCCO MARKA)
* 2 ADET AYAKLI ALT (CHİCCO MARKA)
* 2 ADET AYAKSIZ ALT(CHİCCO MARKA)
* 2 TAKIM HASTANE CIKISI (CHİCCO MARKA)
* 1 ADET BATTANİYE (CHİCCO MARKA)
* 2 TANE AYAKKABI (SARI) DİĞERİDE (KIRMIZI) ÜSTTEN KAYISLI FIRFIRLI COK CİCİLER
* 2 ATENE AYAKLI ALT
* 1 TANE UZUN KOLLU BADİ
* 2 TANE ŞAPKA

BUDA BEBEK ARABAMIZ + TASIMA KOLTUGUMUZ TRAVEL SET

DURU24 yanlış anlamazsan sana birşey sormak istiyorum daha önce chicco nun bebek arabasını aldık yanında buhar mak. falan var demiştin ben mi yanlış anladım acaba fotolarını falan da koymuştun .O arabayı iade mi ettin acaba ....

kıslar bi kaç gündür yazamıyorum . işlerimin yoğunluğundan. bebişime annemle sepet yaptık. resimlerini ekliyorum umarım beğenirsiniz. sepeti komşumdan aldım geri kalan herşeyini biz yaptık.altı ay kadar bunda yatar yatak odamda. karyolası da kendi odasında durur diye düşündüm..

buda şampuan sepeti

kıslar bi kaç gündür yazamıyorum . işlerimin yoğunluğundan. bebişime annemle sepet yaptık. resimlerini ekliyorum umarım beğenirsiniz. sepeti komşumdan aldım geri kalan herşeyini biz yaptık.altı ay kadar bunda yatar yatak odamda. karyolası da kendi odasında durur diye düşündüm..

buda şampuan sepeti

lebiscim süper olmuş ellerinize sağlık

DURU24 yanlış anlamazsan sana birşey sormak istiyorum daha önce chicco nun bebek arabasını aldık yanında buhar mak. falan var demiştin ben mi yanlış anladım acaba fotolarını falan da koymuştun .O arabayı iade mi ettin acaba ....[/QUO

EVET HAYATIM İADE EDİP BU MODELLE DEĞİŞTİRDİM...BUHAR MAKİNASI VE TELSİZ HEDİYELİYDİ HEPSİNİ GERİ VERDİM ÜZERİNE PARA ÖDEMESİ YAPIP BU MODELİ ALDIM DAHA HOŞ VE KULLANISLI OLDUGU İÇİN...AYNI BUHAR MAKİNASINDAN ALDIK TEKRARDAN FAKAT TELSİZ (BEBEFON) HENÜZ ALMADIM ONUDA BAKICAM ARTIK..BU SIRALAR...

durucum senin ilk bebek galiba
bu kadar çok alırsan mutlaka kalır cnm

evet hayatim ilk bebeğim...heves işte ne görsem aliyorum kizima dahada begendiğim alicaklarim var...amannn kalirsa kalir artik ikinci cocuga...herseyi fazlasiyla eksiksiz olsunda...daha annem kayinvalidem 4 görümce 1 eltim hepsi hurc hazirlamislar giyisiler hastane cikislari battaniyeler onlar daha getirmediler bile....ne yapayim durduramiyorum kendimi cok hevesliyimmm

X