Makyaj Ürünleri Strawberry netten al veri yapan var m?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arkadaşlar ben 2 kez alışveriş yaptım toplamda 3 ürün aldım ve sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. ben bu konularda biraz bahtsızımdır üstelik heralde benim elime sorunsuz geldiyse herkesinki gelir :KK70: ürünler kesinlikle orjinal. özellikle yılbaşında vb özel günlerde indirimin haddi hesabı olmuyor. tekin acarda gittim fiyatını sordum 200 tl olan parfümü biz 59 tl ye aldık. çok cüzzi bir ulaşım ücreti alıyolar sadece en fazla 5 tl oynuyo hesapta o da normal yani.. hatta bazı ürünler "ücretsiz gönderim" oluyo ayzıyo yanında. ben tavsiye ederim çok çok memnun kaldım.

ebay den de alışveriş yaptım o da 1 hafta içinde geldi sapasağlam. ama strawberry daha güzel.

Strawberryden alışveriş yapan arkadaşlaaar
Sizden gelecek cevap benim için çok önemli. 31aralık2009 da siparişimi verdim ve aynı gün göndermişler. PTTden takip ediyorum ama hala Türkiye'ye girişi olmamış ürünlerin. Sizce normal mi? Yeniyıl dolayısıyla yoğunluk olabilir ve bu yüzden gecikme normaldir diye avutuyorum kendimi.
Elime ulaşmaması gayet normal, bunu anlayabiliyorum ama bari Türkiye sınırlarına bari girseydi :KK43:

ben bu siteden biçok defa alışveriş yaptım.Murad ve este louder ın cilt bakım ürünleri ,bir iki tane de parfüm aldım.Hiçbir sorun yaşamadım.Cildim çok alerjik, çakma olsa anlardım.Sadece ürünler honkong dan geldiği için 10 günü buluyo ulaşması.Bir de tavsiye parfümü tek spariş etmeyin, cilt veya makyaj ürünlerinde kargo bedava.Parfüm de bedava gelmiş oluyor.

cok güvenilir bir firma... herkese tavsiye ederim, ben bir cok kez kullandım, hic bir aksaklıkla karsılasmadım

Bende bugün sipariş verdim 77 tl lik. ılk kez cesaret ettim böyle birşeye valla. Umarım bi aksilik olmazda gelir ya...Ücretsiz gönderim diyordu. Kredi kartı ile ödendi. Başka herhangi bir ücret ödenmiyor değil mi arkadaşlar ? Hayırlısı inş...

Bende bugün sipariş verdim 77 tl lik. İlk kez cesaret ettim böyle birşeye valla. Umarım bi aksilik olmazda gelir ya...Ücretsiz gönderim diyordu. Kredi kartı ile ödendi. Başka herhangi bir ücret ödenmiyor değil mi arkadaşlar ? Hayırlısı inş...

hayırlı olsun tatlım, ekstradan hic bir sey ödemiyorsun. Aynı korkuları bende ilk aldıgımda yaşamıs, ve ürünler elime gecene kadar gerilmiştim, ama bosunaymıs hepsi. Cok memnun kaldım...

Sağolasın canım ya :)) ay gelsinde bi o zaman acayip sevineceğim işte. Çünki cidden çok ucuza aldım inanamadım önce ama... Normalde 120-130 civarı aldıgım ürün ama burdan 77 ye aldım... Sipariş no ile kontrol de ettim uçuşa çıkmış :)))

Bugün netten kredi kartı hesabıma baktım da.. 77 tl lik ürün için 79,32 tl çekmişler. Sorun değil 2 tl de acaba ne ücreti bu merak ettim...Hani daha pahalı ürün alırsam daha fazla mı fark alacaklar acaba ? Neyse bakalım...

Evetttt geldi ürünüm :)) Yanında da ilk müşteri için hediyesi olan çok şık gümüş bir bileklik... Ürünümü kullandım hemen. Kesinlikle orjinal. Daha öncede kullandıgım için ayırt edebiliyorum. Artık strawberry i takip edeceğim hep. Çünki cidden çok ucuz yakalayabiliyorsun...

cameleon makyaj seti kullanan varmı ?? bende düşünüyorum ozellıkle bunu alan varmı memnunmu...karar veremıyorum yardım edııın

Eklentiler

• $08955868514.jpg
    $08955868514.jpg
    7,4 KB · Görüntüleme: 81
Ben aldım çok süper değil göz kalemi çok sert kullanılamıyor. Far renkleri de fazla canlı renkler. Ben sadece gri farı kullanabiliyorum. Ruj paletlerini de sevmedim ama allıkları fena değil ancak kahve tonları yok.
Neyse bu arada size bir yer öneriim. ızmir de cerrahoğlu eczanesi var internet sitesinden piyasa fiyatından %20 indirimle ürünleri alabiliyosunuz ayrıca kargo ücreti yok. Sipariş verdiğiniz günün ertesi hemen elinizde oluyor çok memnunum ben :)

Ben aldım çok süper değil göz kalemi çok sert kullanılamıyor. Far renkleri de fazla canlı renkler. Ben sadece gri farı kullanabiliyorum. Ruj paletlerini de sevmedim ama allıkları fena değil ancak kahve tonları yok.
Neyse bu arada size bir yer öneriim. İzmir de cerrahoğlu eczanesi var internet sitesinden piyasa fiyatından %20 indirimle ürünleri alabiliyosunuz ayrıca kargo ücreti yok. Sipariş verdiğiniz günün ertesi hemen elinizde oluyor çok memnunum ben :)

tamam çok sağol

kızlar merhaba bende bırsey sormak ıstıyorum sıze ..ben 8 mayıs da parfum sıparısı verdım 14 mayıs tarıhınde gumrukten gecmıs kargo bılgılerınden takıp ettıgım kadarıyla o gun ywerel postaya verılmıs ama ayın 18 ı oldu hala ses seda yok ne yapaalırım bu konuyla alakalı?

parfümlerde süre uzayabiliyor sorun yok bu hafta olmazsa haftaya elinde olur sitesine girip bir bak istersen parfüm olduğunda kaç gün süreceği yazıyor :)

parfümlerde süre uzayabiliyor sorun yok bu hafta olmazsa haftaya elinde olur sitesine girip bir bak istersen parfüm olduğunda kaç gün süreceği yazıyor :)

saol tatlım ama sıtede en fazla 10 gun yazıyor.ve ben sıparısı ayın 8 ınde verdım yerel postaya verıldı yazıyor ama elıme ulasmadı bilmiyorumkismile

hayatımda sadece 1 kere strawberryden alışveriş yaptım. parfüm ve makyaj malzemesi. 7 gün içerisinde sorunsuz elime ulaştı.
makyaj malzemeleri orjinal olmasına ragmen parfüm tam bir faciaydı, sahteydi, berbattı. orjinal kokuyla alakası bile yoktu. (kenzo flower sölemiştim)
ben de mail attım strawberry ye parfümü geri gönderiim bana yenisini gönderin ya da para iadesi yapın diye. tabi kabul etmediler. sizi temin ederiz ki biz şöle iyi siteyiz böle güzel fresh ürün göndeririz diye bi sürü fasa fiso yazdılar. ben de sizi temin ederim ki bu parfüm tam bir 'sahte'dir siz de berbatsınız dedim.
böylelikle strawberry maceram sona erdi, parfüm de direkt çöpe atıldı
ama yine de makyaj malzemeleri iyiydi ona birşey diyemicemdaha sonra da öğrendim ki site almanyada yasaklanmış, sahte ürün gönderimi yaptığı için
o yüzden dikkatli olun derim.

arkadaşlar bişey sormak istiyorum bi site var ecem güzellik diye makyaj ürünleri çok uygun fiyata acaba sahte midir bilgisi olan var mı?

bugun sansımı bi kere daha denemeye karar verdim strawberry de
galiba birazdan parfüm alıcam :)) dayanamıyorum...cok dusmus fiyatlar :))

bugun sansımı bi kere daha denemeye karar verdim strawberry de
galiba birazdan parfüm alıcam :)) dayanamıyorum...cok dusmus fiyatlar :))

Hem o kadar şey yazmışın hem de yine parfüm alıyorsun bence alma o kadar laftan sonra beğenmezsen ne olucak?
bu arada birçok arkadaşım ordan parfüm aldı ürünler sahte değil gidip bir yere gösterseydin orjinal olduğunu söylerlerdi.Sadece eski ürünler belkide çok beklemiştir ürün sana o denk gelmiştir :) alma sen parfüm alma :))))kaydirigubbakcemile

X