Bölgesel İncelme squat inceltirmi kalınlaştırımı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Kürü anlatır mısın rica etsem

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kürü anlatır mısın rica etsem

5/6 karanfili bir su bardağı cezveyle kaynatın...2litrelik sürahiye bu kaybamış karanfilli suyu dökün,kalan kısmını normal suyla tamamlamış olun..gün boyu gidip gelip bitirin

incelme var bende 27 beden pantolonlarım azıcık bol gelmeye başladı yanlız 150 ler benı cok zorladı ya cok zorlanıyorum yaparken

Ben bıraktım :-((

ben 4 aydir yapiyorum squat.
ilk 1ayda ronaldo gibi bacaklarim olacak sandim,ama daha sonra oyle bir toparliyor ve popoyu zenci poposu yapiyor ki inanamassin.
atayim istersen bi popomu

Cnm sen sadece squat hareketini mi yaptin 4 ay boyunca da etkisini gordun yoksa beraberinde baska seyler de yaptin mi bide ne kdrla basladin ne kadara kdr artirdin bilgilendirirsen sevinirm bende baslicamda dogru olsun istiorum :)

Çok güzel kalça şekillendiriyor. Ama benim 80 kilodayken yaparsaniz kalcaniz Lopez gibi olmuyor kilo + kalça cikigi olarak insanların kalcana nr oldu gibi yorumlari oluyor. Üst bacagi kalinlastiriyor basenlerimi genişletmişti. Bunun içinde bacak açma hareketini önermişti spor hocam.

kızlar ben de squat yapmak istiyorum ama nasıl öğrenebilirim. tavsiye edebilecğiniz bir video var mı? bir de evde pilates de yapmak istiyorum ikisi birlikte nasıl olur?

bu topici 20 nisanda acmissin ama cevap veriyim
squat kalcayi kaldirir forma sokar ama ancak 1,5 ay falan yapmalisin sonra ara vermelisin cünkü üst bacagi calistiriyor ve bi sekilde kalinlastirabilir squat yaparken beslenme düzenine dikkat etmelisin
brazil butt lift programini bitirmis halim profilimde var baslamadan önceki halim gri ceket ve pantolonlu digerleri squati 2 ay tamamlamis halim fark bariz

squat üst bacağı kalınlaştırır tecrübemden söylüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…