Bölgesel İncelme squat inceltirmi kalınlaştırımı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
valla gozum goruyo bacaklarım daha derlı toplu duruyo eger boyle kalınlasıcaksa buyursun kalınlassın kac kere yazdım yaglar kasa donustugu ıcın daha az yer kaplar boylelıkle ıncelme gorulur sız ıstedıgınız sekılde devam edebılırsınız....

demek istedigim squats hareketi kas calistirma hareketi kas buyuyo yaptikca agirliksiz yaparsan sikilasir ama incelmez cunku protein destegi alio vucudun yemeklerden

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

fotoya bakarsan kari kilolu sadece squats hareketiyle olmamis bu foto :KK66:

$2013-05-19+12.11.39.jpg
buyrun buda ıncesı:KK14::KK14:

aynen oyle kanka varsın kaslı olsun yaglı olacagına:nazar::nazar:

Benim bacaklar kas yapınca futbolcu bacağı gibi oluyo..O yüzden çekiniyorum, squatsa benzer, iç bacak çalıştıran bir hareket ve makas hareketi yapıyorum..
Aslında koşu da çok inceltir ama zor koşmak ya..3-4 dakika anca koşabiliyorum ben:26:

Benim bacaklar kas yapınca futbolcu bacağı gibi oluyo..O yüzden çekiniyorum, squatsa benzer, iç bacak çalıştıran bir hareket ve makas hareketi yapıyorum..
Aslında koşu da çok inceltir ama zor koşmak ya..3-4 dakika anca koşabiliyorum ben:26:

kanka bence senın bacaklardada yag var hepsı kas degıl hepsı kas olsaydı cıkmazdı o kadar yag:nazar:

kanka bence senın bacaklardada yag var hepsı kas degıl hepsı kas olsaydı cıkmazdı o kadar yag:nazar:

Var tabi kanka olmaz mı..Hala içler yağlı, fit değil ki..Demek istediğim kasa dönünce bi tuhaf oluyor bacaklar..üstlerde çıkıntı oluyo falan..Hiç sevmiyorum o şeklini..Hani kas yapmadan inceliverseler :KK60:

hmmm afedersini tolin hanim

hanıma falanda gerek yok tolınım ben o kadar:KK24:
Var tabi kanka olmaz mı..Hala içler yağlı, fit değil ki..Demek istediğim kasa dönünce bi tuhaf oluyor bacaklar..üstlerde çıkıntı oluyo falan..Hiç sevmiyorum o şeklini..Hani kas yapmadan inceliverseler :KK60:

sen cok sey ıstıyosun kanka:KK60:

aerobik yal ozaman kaslanmassin pek

Medciğim senin aracılığınla yazıyorum şekerim:yürüyüş engüzel spor tempolu olacak yarım saat yeter...tüm vucut eşit oranda zayıflıyor.İştah için de ve metobolizmanın hızlı çalışmasıiçin de yeni öğrendiğim bir kür var karanfil ve çook basit:)))Bir kere yaptım kesinlikle iştahım kapandı ama üşendim tekrarını yapmaktan.Ya ben kafaya tam koymadım kilo verme işini.Bişey bekliyorum ama ne bekliyorum bilmiyorum kızlar.Şöleeeee vıkingler gibi:burnumun sıvazlayıp:tamam şimdi buldum demek istiyorum ama fossssss istek var çaba no no no

X