Gebeliğe Hazırlık Sperm Sayısı ve Hızı Gerilemesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben soğan kürüne başladım reglime daha iki gün var ama erkenden başlayım dedim sen incir kürünü kendine mi yaptin
Soğan kürü kullanırken gebelik için uğraşılmamalı diye biliyorum bu arada sanırım düşüğe sebep olabiliyormuş yine de bir doktora veya uzmana sorun. Ben incir kürünü eşime yapmıştım kürlerden yüzde yüz verim alsın diye. Ama bazen bende sabahları tükettim faydası saymakla bitmez. Sende tüketebilirsin

Canım ben soğan kürüne başladım reglime daha iki gün var ama erkenden başlayım dedim sen incir kürünü kendine mi yaptin
Kız eğer hamile kalamamanızın sebebi sen değilsen çok fazla soğan kürü falan yapıp da kendinle uğraşma. Eğer düzenin yerindeyse farklı kullanacağın şeyler düzeni bozabilir

Kız eğer hamile kalamamanızın sebebi sen değilsen çok fazla soğan kürü falan yapıp da kendinle uğraşma. Eğer düzenin yerindeyse farklı kullanacağın şeyler düzeni bozabilir
Reglim düzensiz olmaya başladı kuzum ya normalde olmam lazım hala lekelenme görüyorum soğan suyu sabah içtim yine yok bı ara böyle biraz fazla geldi kesildi tekrar anlamadım acaba kistmi oldu geçen aydan neyse regl takvimine göre adet tarihim yarın gösteriyor eğer olmazsam hala böyle akıntı devam ederse napim mecbur Türkiye'ye gelecem burda hastaneler falan yok gibi bişey incir kürünü eşime yapmayı düşünüyorum su reglim olsam hemen başlayacam

Ya genelde bişi varsa bu süreçte çıkması lazım çok ümit vermek istemiyorum ama Allah tan da ümit kesilmez bekleyelim senin regl gününe kadar bi
Canım ben hala regl olmadım sadece dün hafif koyu kanama geldi sonra kesildi pembe ama çok açık sıvıyla karışık lekelenme oluyor bugün ilk günüm olmam lazım normalde

Test yapıyor musun bebişi bence artık doktora görünmelisin
Canım ben dün regl oldum sanırım ara kanamalar çakşır otu kökü çayından yada soğan suyundan oldu bilmiyorum ikisi arasında kaldım ama o kadar yoğun oluyorum ki şuan anlatılacak gibi değil

Canım ben dün regl oldum sanırım ara kanamalar çakşır otu kökü çayından yada soğan suyundan oldu bilmiyorum ikisi arasında kaldım ama o kadar yoğun oluyorum ki şuan anlatılacak gibi değil
Olabilir hormonları etkiliyor biraz ama yine de ilaçtan bin kat iyidir sonuçta doğal ve bitkisel kürler, bir dahaki aya duymak nasip olur inşallah güzel haberi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…