Eşimin sperm azlığı, ileri harekette sıkıntı varken hamile kaldım, herkese umut olur inşallah

Merhaba benmde eşimde sperm sayısı yeterli ama hızlı ileri hareketli 30 olması gerekirken 9 çıktı. İki aşılama yaptırdım ama olmadi pazartesi 3. Aşılamami yaptircm. Muz ceviz fındık fıstık bitter çikolata bal vs. Bunlara hep ağırlık verdik dikkat etti ama değerleri artmadı. Bu dedikleriniz insalah güzel sonuç verir bize. Etkisini hemen gösterir mi acaba ?
Ben kullandıktan bir buçuk ay sonra hamile kaldım zaten aslında maddelere yazdım genel olarak neyi ne kadar kullandığımı, keçiboynuzu falan balları bir buçuk aydır kullanıyorduk, kuru incir ve çayları iki hafta falan olmuştu hamile kaldığımda kullanmaya başlayalı, bence siz de aşılamanın yanında dediklerimi uygularsanız kim bilir belki doğal yolla bile hamilelik haberi alabilirsiniz ❤️

Bizde de sperm sayısı 9 milyon , harkets %2 çıktı hormon ultrason iyi. 1.5 aydır proxeed plus kullandık önceden daha yüksekti düşmüş buna rağmen. Çok üzgünüm
Bizde benzer süreci yaşadık hatta hamile kaldığımda eşimin en kötü sperm değerlerini görmüştük. O yüzden en sona ekledim. Sperm testlerine ara verin, o testlerde bitkilerin etkisi görülmüyor. Eşim de yüzde doksansekiz hareketsizdi direkt hamile kaldığımda, ama bu bitkisel kürler bir şekilde spermin yumurtaya ulaşmasını sağlıyor. Sadece kendimden yola çıkarak demiyorum bunu, bu sitede bir çok kişi bu kürlerle ve çok kötü sperm değerleriyle hamile kaldı kürler sayesinde. Sürece güvenin, ❤️

Ben kullandıktan bir buçuk ay sonra hamile kaldım zaten aslında maddelere yazdım genel olarak neyi ne kadar kullandığımı, keçiboynuzu falan balları bir buçuk aydır kullanıyorduk, kuru incir ve çayları iki hafta falan olmuştu hamile kaldığımda kullanmaya başlayalı, bence siz de aşılamanın yanında dediklerimi uygularsanız kim bilir belki doğal yolla bile hamilelik haberi alabilirsiniz ❤️
Özelden mesaj attım bakabilirmisiz lütfen 🙏🏻

İnşallah bakalım elimizden geleni yapıyoruz. Bütün doktorlar doğal yolla olur dedi bize aşılamaya başlamadan öncede bence bir yıl dene dedi ama ben zaten iki yıllık evliyim olmadı yani keşke doğal yolla olsada bu aşılama sürecinde bu zor süreçleri yasamasak. İnşallah güzel sonuçlanır bakalım hayırlısı 🤲
Teşekkür ederim bilgilendirmelerin için🌸

İnşallah bakalım elimizden geleni yapıyoruz. Bütün doktorlar doğal yolla olur dedi bize aşılamaya başlamadan öncede bence bir yıl dene dedi ama ben zaten iki yıllık evliyim olmadı yani keşke doğal yolla olsada bu aşılama sürecinde bu zor süreçleri yasamasak. İnşallah güzel sonuçlanır bakalım hayırlısı 🤲
Teşekkür ederim bilgilendirmelerin için🌸
Her şey için Hak tan hayırlısı inşallah hayırlısıyla kavuşursunuz da haberinizi alırım amin ❤️

Neden aşılama peki
Bence aşılama için çok erken, tutmazsa psikoloji yıpratıyor, maddi boyutu yüksek ve daha sayacağım bir sürü neden var hemen aşılama olmamanız ile ilgili. Öncelikle kürleri deneyin olmazsa zaten eğer çocuk istiyorsanız mecbur aşılama ve tüp bebek gibi aşamaları izliceksiniz. Acele etmeyin, acele edeceğiniz tek konu kürlere bir an önce başlamanız olsun.

Neden aşılama peki
Eğerki 1 yıldan fazla süredir deniyorsanız daha çok yıpranmayın diye söylemek istedim. Bide instagramda bioes macunları var faydasını gören bayağı kişi var. Eşiniz kullanabilir bir iki yöntem daha deneyip sonrasında aşılama deneyebilirsiniz.inşallah tez vakitte kolayca bebişiniz olur

X