Gebeliğe Hazırlık Sperm Sayısı ve Hızı Gerilemesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah'ım çok sevindim adınıza dua edin banada bende başladım dile kolay 6 sene Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Sabırsızlıkla o yorumunuzu bekliyor olacağım
Canım ben bişey sorucam normalde ben düzenli regl olurum hiç şaşmaz ara kanamalarım falanda yoktur .reglime 10 gün var eşimle dışarı çıktık iki saatliğine gittik oturduk ama benden bir anda sıvı boşandı bende normaldir dedim oralı olmadım eve geldiğimde ne göreyim pembe renkte sıvıyla koca lekelenme öylemi pantolona geçmiş acaba sizinde oldumu öyle şaştım kaldım

Belki yerleşme kanamasıdır hemen test yapın, bende yerleşme kanaması altıncı hafta oldu geç oldu yani doktor normal demişti ama sizin yaşadığınızı yaşayan insanlar çok fazla var. Testin sonucunu bekliyorum sabırsızlıkla

Ya kuzum ben 9. Gün test yaptım ama bişey çıkmadı

Şimdi o kanama bitti kahveren lekeler ama tek tük geliyor doktorada gidemiyorum napcam bilmiyorum

Şimdi o kanama bitti kahveren lekeler ama tek tük geliyor doktorada gidemiyorum napcam bilmiyorum
Zaten dokuzuncu gün çıkmaz ki 12. Günden sonra çıkar idrar da minimum, siz bence testleri iki gün arayla tekrarlayın eğer kanamanız devam ederse yüksek ihtimalle regldir, etmezse mutlaka test yapın hemen, bugün kaçıncı gün

Yok kanama falan şuan iki gün bile sürmedi pembeydi bitti şimdi kahverengi lekeler geliyor sadece oda çok az bir damla iki damla reglime 8 gün var şuan

Yok kanama falan şuan iki gün bile sürmedi pembeydi bitti şimdi kahverengi lekeler geliyor sadece oda çok az bir damla iki damla reglime 8 gün var şuan
Normalde kaç günde bir oluyorsunuz, bence yarın iki üç tane idrar testi alın, ikişer gün arayla yapın. Ben reglime iki üç gün kala pozitifi görmüştüm

Normalde kaç günde bir oluyorsunuz, bence yarın iki üç tane idrar testi alın, ikişer gün arayla yapın. Ben reglime iki üç gün kala pozitifi görmüştüm
Hiç şaşmaz 28 günde bir olurum sadece geçen ay çok sarsıldım yoldan dolayı 3 gün erken oldum 25 nde oldum 6 .gün duş alıyorum zaten

Hiç şaşmaz 28 günde bir olurum sadece geçen ay çok sarsıldım yoldan dolayı 3 gün erken oldum 25 nde oldum 6 .gün duş alıyorum zaten
Aynı şekilde bende öyleyim, bence imkanınız varsa iki üç tane kaset test alın farklı markalar, iki üç tane de erken gebelik alın, hatta alabiliyorsanız nöbetçi eczane varsa şimdi alın, yapalı baya olmuş anlaşılan, silik de olsa çıkar belki sonuç bugünden

Şuan eczaneler kapalı ben yurtdışındayim geç oldu ama evde bitane var kaset test erken gebelik değil çıkarmı sence

Ben ilk yaptığım da her iki testten de yaptım, erken gebelik incecik çıktı çizgi ama kaset testte aşırı belirgindi. Zatwn herkes ondan şikayetçi erken gebelik boş bir test en iyisi kaset
Şuan eczaneler kapalı ben yurtdışındayim geç oldu ama evde bitane var kaset test erken gebelik değil çıkarmı sence

Sen yap beş dakika sonra buraya at beraber bakalım, ben o kadar çok ustası oldum ki testlere bakmaktan kör olacaktım neredeyse

Yapayım ama sen kaç gün kala yaptın
Ben üç gün kala yaptım ama belirgin çıktı, genelde adetin ilk gününden itibaren 12. Veya 15. Gün çıkıyor bizim gibi 28 günde bir adet olanlar da. Eğer geç döllenme değilse ki düzenli yumurtluyosan adetin düzenliyse geç döllenme de olmaz. Bugün kaçıncı günün adetten beridie

Ya sana desem ben hesaplamada iyi değilim hatta anlamıyorum inanır mısın sadece 25 inde regl oldum 6 gün sürüyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…