Gebeliğe Hazırlık Sperm Sayısı ve Hızı Gerilemesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya sana desem ben hesaplamada iyi değilim hatta anlamıyorum inanır mısın sadece 25 inde regl oldum 6 gün sürüyor zaten
Ohoo senin beş altı günün kalmış regle sen yap test varsa çıkma ihtimali var, ara kanama hayra alamet değil ama eğer yeni ülke değiştirdiyseniz ve iklim farklıysa da yumurtalar rahimdeki pis kanı atar diye bişi okumuştum. Hatta ben de Türkiye de bir kere seyahat ettim ve iklim değiştirdim bekardım ama öyle ara kanama yaşadım. Yine de içime nedense ümit doldu var gibi hissediyorum sen test yap, aklımızda kalıp dert olacağına kaset testte çıksın mert olsun

Ahahaha yok kız bir sene oldu burdayım ama dur yapayım olmazsa olmaz beş dakka içinde mi çıkması lazım

Ahahaha yok kız bir sene oldu burdayım ama dur yapayım olmazsa olmaz beş dakka içinde mi çıkması lazım
Evet testin üzerinde yazar dikkatli oku ama standarttır ya beş on dakika içinde çıkması lazım, bekliyorum kız sabırsızlıkla yapıver

Ay bekleyelim gene de, olmazsa adet gününe kadar duralım, adet günün yanlış hesaplamadımsa 21 22si falan, regl olmazsan o gün tekrar test yaparsın bakarız.
Doğru o zamanlarda reglim aynen dur bakalım belki çok erken belkide hamile değilimdir hayırlısı

Yok bişey hala aynı canim

Eklentiler

• 17237553451768558753126869861760.jpg
    100 KB · Görüntüleme: 16
Ya genelde bişi varsa bu süreçte çıkması lazım çok ümit vermek istemiyorum ama Allah tan da ümit kesilmez bekleyelim senin regl gününe kadar bi
Yok be yavrum ben alıştım koymuyor artık negatif görmek Allah ne demisse o sadece bu ara kanama benim kafamı karıştırdı oda olmadı eşimin izinli gününde doktora giderim söylerim

Yok be yavrum ben alıştım koymuyor artık negatif görmek Allah ne demisse o sadece bu ara kanama benim kafamı karıştırdı oda olmadı eşimin izinli gününde doktora giderim söylerim
Ay tamam merakla bekliyorum beni sonuçlardan haberdar et, Allah hayırlı zamanda hayırlı evladı versin amin

Ay tamam merakla bekliyorum beni sonuçlardan haberdar et, Allah hayırlı zamanda hayırlı evladı versin amin
Amin inşallah yavrum duaların çok teşekkür ederim Allah senden razı olsun Rabbim sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip eylesin

Merhaba yazılarınızı okudum önümüzdeki ay aşılamaya başlayacağız öncesinde Takviye alalım dedim. Maxijuno ve maxigo kullanıyoruz ayrıyeten omega 3 , keçiboynuzu özü, bal polen arı sütü karışımı kullanıyoruz ve eşime çaktır otu suyu veriyorum. İnşallah bu ay bi mucize olurda aşılamaya gerek kalmaz sizin adınıza çok sevinirim, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Kuru incir kürü bana göre en önemlisi bu reçetede, o olmadan yaptıklarımız sadece yüzde yirmi etki ediyormuş, Rabb im kucağınızı boş koymasın

Amin Kuru incir kürü tam olarak nasıl yapılıyor ? Zeytinyağında mı bekletiyoruz
Orjinal zeytinyağı evet, mutlaka yapanlardan tedarik edin hazır almayın, üç gün bekletin sonra tüketin. Yapmışken büyük bir kavonoz yapın baya götürsün sizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…