Erkek İnfertilitesi Sperm ileri hareketininde sorun olup ilaç tedavisi ile hamile kalan var mı?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Varikosel yok hormon bozukluğu varmı yokmu bilmiyorum hormon testi yaptrmadı doktor napacam bilmiyorum ilaç almadık çok pahalı tekrar başka doktora gdcez
Evet ilaçlar pahalı bizde aldık kullandık faydası oldu diğer yazılarından gördüğüm kadarıyla eşin asker benim eşimde polis memuru sanırım iş stersi vesaire de etkiliyor erkekleri sabirla ilacı kullanmaniz lazım

Evet ilaçlar pahalı bizde aldık kullandık faydası oldu diğer yazılarından gördüğüm kadarıyla eşin asker benim eşimde polis memuru sanırım iş stersi vesaire de etkiliyor erkekleri sabirla ilacı kullanmaniz lazım
İlacı aldrmadm kaç ay kullandnz

İlacı aldrmadm kaç ay kullandnz
3 ay kullandık ileri hareket yüzde 20 den yüzde 30 a yükseldi daha sonra doktor 3 ay daha kullan dedi yüzde 40 a çıkaralim garanti olsun dedi şuan 5ci kutu son bir kutimuz kaldı bizim aldığımız ilaç sizinkinden ucuz adı opstravent aynı özelliklere sahip hatta daha fazla vitamin var içinde bence bundan alın nette 150 lira falan proxxedplus çok pahalı

3 ay kullandık ileri hareket yüzde 20 den yüzde 30 a yükseldi daha sonra doktor 3 ay daha kullan dedi yüzde 40 a çıkaralim garanti olsun dedi şuan 5ci kutu son bir kutimuz kaldı bizim aldığımız ilaç sizinkinden ucuz adı opstravent aynı özelliklere sahip hatta daha fazla vitamin var içinde bence bundan alın nette 150 lira falan proxxedplus çok pahalı
Doktor önermedi ama bilmiyorum ki sorun olur mu

Kızlar merhaba bütün mesajları okudum. Bizim de en son değerler bu şekilde. Önceki sonuçlar daha iyiydi ama bunda ileri hareketlilik ve morfoloji 0 çıkmış. Mikroçip asilama yapacaktık bnm yumurta istenilen boyuta gelmediği için iptal etti doktor ama eşimin değerleri için de olmaz falan demedi. Toplam hareketlilik önemli dedi impryl diye bı ilaç yazdı onu kullanıyor eşim. Siz ne düşünüyorsunuz?

Eklentiler

• IMG_20190928_212943.jpg
    IMG_20190928_212943.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar merhaba bütün mesajları okudum. Bizim de en son değerler bu şekilde. Önceki sonuçlar daha iyiydi ama bunda ileri hareketlilik ve morfoloji 0 çıkmış. Mikroçip asilama yapacaktık bnm yumurta istenilen boyuta gelmediği için iptal etti doktor ama eşimin değerleri için de olmaz falan demedi. Toplam hareketlilik önemli dedi impryl diye bı ilaç yazdı onu kullanıyor eşim. Siz ne düşünüyorsunuz?
Merhaba bildiğim kadarıyla aşılamada ileri hareketlilik önemli değil hareketli sperm olması yeterli oluyormuş diye biliyorum nasip artık inşallah güzel sonuç alırsınız Allah nasıp ederse olur sonuçta bı tane spermle dolleniyo yumurta

Maalesef henüz gebelik elde edemedik ama 1 yıl önce bir gebeliğim oldu kalp atışı olmadığından kürtaj oldum inşallah rabbim tekrar nasip eder
Merhaba, 1 yıl önce gebelik olduğunda ileri hız kaçtı eşinizde? bizim ki 0 ve artmıyor promen k kullaniyor 2 aydır sonuç alabilecek miyiz çok merak ediyorum :KK43:

Merhaba, 1 yıl önce gebelik olduğunda ileri hız kaçtı eşinizde? bizim ki 0 ve artmıyor promen k kullaniyor 2 aydır sonuç alabilecek miyiz çok merak ediyorum :KK43:
Yüzde 20 di canım normali yüzde 25 ve üzeri imiş zaten çok şükür şuan yüzde 30 ama henüz gebelik oluşmadı ne kadarlık evlisiniz

Yüzde 20 di canım normali yüzde 25 ve üzeri imiş zaten çok şükür şuan yüzde 30 ama henüz gebelik oluşmadı ne kadarlık evlisiniz
20 yinede iyiymiş. Su an daha da iyi. olur inşallah en kısa zamanda tekrar. Yeni tahlil vericez çok merak ediyorum bakalim .1.5 yıldır evliyiz

Bizde 2.ci yıla girdik bı kere doğal gebelik olduğu için doktor bu değerlerle normal yoldan bebeğiniz olur stres yapmayın diyor yaşımız da genç olduğu için önermiyor vsuan doktorumuz
Anladım. Hakli doktor biz denedik 1 kere tüp olmadı. Bu ay klomen catlatma iğnesi denicez. Sonra tekrar tüp . yaşımız geciyo çünkü bizim 32 yim

X