Son 4 hafta...THE END

Bir tane kaldi alicam zaten domates. O kolay. Aaa dogru diyorsun salata da olabilir ben kaynatirim diyordum ama icime sinmemisti. :dondurma:

Kasar alayim ben , patatese en cok o yakisir. :KK53:

Zeyna da cok sabirli musteri. Havlularini bitir de biraz rahatla. :KK49:

Istersen, isine mani oluyorsa menuleri ben de alabilirim bu ara ama menu isleri bakanimiz sensin. :KK50:
Bu çarşambaya kadar takip edebilsem aslında iyi olur doğum günü faslını atlatırım diğer işler de biraz hafifler

Kızların kafası karışmasın seni etiketle beni etiketle değişiklik zor olur mu acaba

Senin de boş değil ki günlerin yoğunsun yani...

Çarşambaya kadar toparlamaya çalışırım işleri.... olur mu

Neyse ben kaçayım görüşürüz yine

Bu çarşambaya kadar takip edebilsem aslında iyi olur doğum günü faslını atlatırım diğer işler de biraz hafifler

Kızların kafası karışmasın seni etiketle beni etiketle değişiklik zor olur mu acaba

Senin de boş değil ki günlerin yoğunsun yani...

Çarşambaya kadar toparlamaya çalışırım işleri.... olur mu

Neyse ben kaçayım görüşürüz yine
Ben butun mesajlara bakiyorum seni etiketlesinler , sorun degil. Sen dune kadar olan sonuclari versen yeter. :KK53:

Gelirlerse hoşgeldin deriz :)
Toplanin kizlar gorucuye cikiyoruz. :KK70:

Tabiki canım sizinle sohbete geliriz grubunuz çok iyi bende böyle takılırım malum takımımız yok

Gecici olur bence kaptaniniz isleri bitince geri donebilir. :KK51:

Edit : Takimlari maalesef kapaniyor . Ozelden konustuk , baska takima girmeyi dusunuyorlar buraya da arada sohbet icin gelebilirler diye anlastik. :KK19:

Son düzenleme:
Gel türk kahvesi yapayım lattelerden anlamıyorum pek biliyorsun yada sen gelirken kap gel :))
Kaptım zerdecal frappe mi geldim :)

O simdi frappe içiyor. Ogle yemegim:))

Eklentiler

• IMG_20180629_135236.jpg
    IMG_20180629_135236.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 32
Kizlar balık alacaktım vazgeçtim çünkü yarın ve perşembe günü normalden fazla yemek yerim. O yüzden patatese devam:)

Menumu akşama doğru yazarım.
Balık alsana ne güzel işte ben çok severim ama her zaman fiyattan dolayı alınmıyor.

Balık olunca mi çok yiyorsun onu anlamadım

X