Son 4 hafta...THE END

:))Valla hatırlamıyorum.:))Benim arada canim birşeylere sıkılıyor. Ögünlerden biriydi:)Yok o goruntu suan:)

Bademi de az yemeye tatlıyı azaltmaya kararliyim
Ama tatli bir canim istemesine bakar güvenemiyorum kendime.
Bizim canımız da istiyor ama kısır döngü tatlı yerine alternatif badem, sayısı farketmez tulip. Yorgunluktan şikayetçisin işte bunlar hep yorgunluk yapar canım.

İyi geceler demeye geldim kızlar size çocuklar uyudu bende biraz el işi yapıp yatacağım.

Sabah erken kalkmam lazım pazar günü küçüğümün doğum günü onun hazırlıklarına başlayacağım... Büyük oğlum için yüzme kursu ayarlayacağım yarın birde o var.

Ay hiç sevmem yoğun olmayı ben ya koştur koştur bitmiyor. Çok şükür sağlık sıhhat versin Rabbim gerisi hallolur.

Sindy menü bildirmedi bugün gören olursa söylesin uyumadan önce gelcem yazsın. Uyursam kabul etmem :)))

@_SinsireLLa_ aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ohh ne guzel niceee yillara , Allah uzun omur versin ona, serefine bir dilim ince bir pasta yersin .

@_SinsireLLa_ aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ohh ne guzel niceee yillara , Allah uzun omur versin ona, serefine bir dilim ince bir pasta yersin .
Sağol canım Allah razı olsun. :)) bilmiyorum çok yeme taraftarı değilim ama kalabalıkta gözden kaçarsa yemeyi düşünmüyorum. Ama ye ısrarı olursa dikkat çekerse olduğunca 3 çatallık bir dilim alırım.

Ne bicim biri oldum ben ya. Birine mocha oneriyorum , birine pasta.

Zayiflayamiyorsaniz, arkadaslarinizi sismanlatin tanimi tam bana uymaya basladi. Hain Lucky.

Nice mutlu ve sağlıklı yaşlarınız olsun canım. Epey yoğunsun sende bu aralar. Çocuklar olunca benimde öyle oluyor. Bazen diyorum ki güya yaz tatili, bizimki daha yoğun geçiyor böyle tatil mi olur.
Aynı kurs derdi bizde de var, kızlar yüzme oğlan satranç kursu istiyor, biraz geç kaldım ama bende haftaya ayarlayabilirim ancak

Ne bicim biri oldum ben ya. Birine mocha oneriyorum , birine pasta.

Zayiflayamiyorsaniz, arkadaslarinizi sismanlatin tanimi tam bana uymaya basladi. Hain Lucky.
Sen pizzaya hazırlık mi yağıyorsun acaba :)))) biz niye yedin diyince sizde pasta yediniz mocha içtiniz mi dicen kız yoksa :))

Günaydın sab. :)
Çocukla tatil olmaz. Sizin düğün işleri tam zamanlı is resmen :))
+kursu var, member yedirmesi içirmesi var.

Teşekkür ederim canım Allah razı olsun.... sorma canım yoğunuz hemde nasıl büyük kuran kursuna da gidiyor sabah ona kalkıyorum gece havlu yapıyorum geç yatıyorum. Bir gün ayakta uyuyup kalıcam:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…