Son 4 hafta...THE END

A AklinYolu1

55 kiloyum mutluyum sağlıklıyım huzurluyum ayyy bir de güzelim ya

Zayıfladıkça gamzelerim daha da belirginleşiyor

Gamze mi var sende pissss. Gamzeleri cok seviyorum gamze estetigi yaptiricam.

Maşallah size yaaa çarşamba ben de atak yapmak istiyorum lakin ben sabah regl olmuşum artı çıkmak istemiyorum bugün yeşilçaylı sütü icerim başka öneriniz var mı

Limonlu su +
Zerdecal yogurt iki cay kasigi, karacigeri duzenliyor o. Tarcin da katabilirsin. Gece yatarken yap bunu.

Töz zencefili yoğurtla ye birazda zerdeçal ve tarçın köy göbek yağlarında etkili

Aynen ayyy ne guzel bir grup olduk boyle.

A AklinYolu1 benim 2 tane gamzem var iki yanakta da. Eşim ve oğluşlarımda da var genetik geçmiş :)) Bende çok seviyorum gamzeleri mi ama 75 kilo iken çıkmıyorduşimdi durup durup aynaya bakıyorum hem öyle sadece gülünce değil konuşurken de çıkıyorlar artık

Anaa benim de tek yanağımda var çıkınca arkadaşlarım dalga geçiyor hıh kıskançlaar

Aynen tadını sevdim böyle hafif beklemiyordum açıkçası .Ben de akşam yatmadan önce deneyim teşekkürler cano

Anaa benim de tek yanağımda var çıkınca arkadaşlarım dalga geçiyor hıh kıskançlaar
Kıskaçlar kendilerinin yok ya ondan fesatlık yapıyorlardır:))) sırıtıp sırıtıp göster kız onlara..

Eşimin yengesi oğlumun gama-ışını görünce kimden almış derdi geçen sene benim ki gözükmüyordu ya bende dedim eşimde de bende de var bizden almıştır dedim bana aaaa hiç farketmedim dedi... Halbuki zayıf halimi de biliyorlar fenalık işte :)))

Hıh fark etse de etmese de varr çatlasın böyle daha tatlışş oluyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…