Son 4 hafta...THE END

Günaydın kızlar.... şuan kahvaltı yapıyoruz bizim kahvaltı tam keyf işi. Yeşil çay aldım kahvaltıdan sonra sütlü yeşilçayla devam edeceğim. Bende işe yarıyor :))
Ben de oy kullandıktan sonra gelirken markete uğradım süt ,yoğurt vs.bitmişti kahvaltımı yaptım istediğim gibi,şimdi bu yeşilçaylı sütü kaç saat aralıklarla içiyoruz bir de kahvaltıdan 2 saat sonra başlayım mı 11 de yaptım kahvaltıyı

Ben de oy kullandıktan sonra gelirken markete uğradım süt ,yoğurt vs.bitmişti kahvaltımı yaptım istediğim gibi,şimdi bu yeşilçaylı sütü kaç saat aralıklarla içiyoruz bir de kahvaltıdan 2 saat sonra başlayım mı 11 de yaptım kahvaltıyı
Evet canım 2 saat sonra iç ögünle arasında 2 saat olsun

unnamed.jpg

Günaydın herkese,
Muttapa7555 Muttapa7555 bugün önlemimi alıp menüyü erken yaziyorum canım;

Sabah; 1 yumurta, süzme peynir, domates, salatalık, çay

Akşam; ızgara köfte, köz patlıcan salatası ve çay ( muhtemelen gazlı içecekler olacaktır içecek yok, ama ayran olursa içerim)
Piknikte olacağımız için en az yiyecekle günü kapatmak istiyorum.
Dünkü börekler 1 kilo olarak bugün tartıda kendini gösterdi bile, ödem de yapmış öööff uğraş dur artık, gidiiiimde ip atlayım bol bol baari:KK70:
Benim 2 kilo artim var 600 gram gitti, cabuk gelen cabuk gider.Limonlu su unutma. :süslü:

Carsamba gunu sana suprizim varrr
A AklinYolu1

Cok iyi. Ben senden br atak bekliyorum zaten. :KK19:

Günaydın kızlar.... şuan kahvaltı yapıyoruz bizim kahvaltı tam keyf işi. Yeşil çay aldım kahvaltıdan sonra sütlü yeşilçayla devam edeceğim. Bende işe yarıyor :))
Afiyet olsun.
Ben matcha cayi icecegim , o da yesil cayin bir versiyonu. :KK53:

X