Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Yeni seri mellerden alan arkdaşlar fotoğraflarını koyabilirseniz çok iyi olur =) Geçen seneki mellerimin tarii geçti yeni seriden almak istiyorum ama nasıl duracağını bilmediğim için kararsızım...

quartzoların fiyatı nedir bide göz ölçüsüne göre farklı lens mi oluoo

yardımmmm lütfenn:26:

selam arkadaşlar
sizdede oluyormu ben lens takdigim zaman yorgun bir yüz ifadem oluyor
acaba cor serisindenmi kaynaklaniyor yada rengindenmi anlamadım

soloticacenter@hotmail.com mail gönderebilirsiniz canım güncel fiyatları öğrenebilmeniz için
0507923 59 60 wats updanda ekleyebilirsiniz

Vetman bana da yardımcı olursan çok çok sevinirim
Daha önce hiç solotica kullanmadım ama doğallığını hep duydum. Şimdi karar veremiyorum. Gözlerim koyu kahverengi. Ben Hidrocharme mel ve solflex naturel colors mel beğendim. Hangisi daha doğal durur bilmiyorum. Eğer kullandıysan fikir verir misin? Ben de ona göre sipariş vereyim :)

Kızlar ben soloticanin mel rengini kullandım sunu belirtiyim goz rengim açık renk bal rengi olmasina rağmen kesinlikle belli olmuyor!bu fotoraftakiler gibi yesil falan durmuyor anca ışıkta ya da flaşta normalde bildiginiz pis bi sarı parama yazık oldu ... herkes bunları takıcagına hiç takma diyor hatta quartzo almaya karar verdim bu yüzden eski seri meller daha iyiymis sanirim.

kızlar bana bi akıl verın ya benım gözum koyu kahve naturel colors mellerı cok begendım ama ya resımlerdekı gıbı güzel durmazsa dıye cok korkuyorum herkes quartzo yada topazıo yu onerıo bazılarında cok doğal durmamıs tereddutte kaldım ama çokta güzeller hangısı acık ve doğal benım ıstediğim göz beren saatın bırde rıhannanın gözleri..

soloticada takıntım charm ice. ve maalesef bu rengi ne akla hizmetse artık çıkarmıyorlar.

bende 2 hafta önce esmeralda aldım gözlerim koyu kahve hiç belli olmuyor.bende üzüldüm verdiğim paraya

Nerden aldığımı özelden soranlar olmuş ama cevap veremiyorum. Ben paranalentes'ten almıştım. 1 ayda elime ulaştı.

bu yıl sipariş ettim elimde olmaları 1 ay sürdü ama seviyorum bunları. Akşam oda içinde beyaz ışıkta çekildi.Eki Görüntüle 914869 Eki Görüntüle 914870

Canim muthiss durmus cok dogal.. aynisini bende siparis ettim yarin elimde olacak umarim boyle durur.. senin goz rengin ne??
Benim bal kahve arasi bir ela tonu..
Bu fotograflarda herkesin dogal gibi cikiyor ama benim merak ettigim yakından bakınca da boyle dogal duruyor mu, nokta nokta lens boyalari belli oluyor mu
Off sabirsizim yarin icin :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…