Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Merhabaa yeni üyeyim yardımcı olursanız cok sevınırım.Yaklasık 2 haftadır lens kullanmak ıstıyorum.16 yasımdayım.4 yıldır gozluk kullanıyorum.Sonunda bugun muayene olmaya gıttım.doktor titiz kullanacagına soz verırsen yazıcam felan dedı yazdı.Bi kaç marka önerdi.İnanın markaları okuyamıyorum doktor yazısı sonucta Sadece bir focusu okuyabılıyorum.Oksıjen oranı fazlaymış.Ben hep freshlook almayı dusunmustum herkesın goruslerı olumlu yondeydı.Ama freshlook deyınce kesınlıkle hayır dedi.Goz numaram 4 olmus , zaten artmaması mumkun degıl artık gozlugu taktık bir kere.Goz numaramdan dolayı renklı lens kullanamazsın cunku oksıjen oranı az dedi.Biz de annemle gride karar kılmıstık bile Yani sizce renkli kullanmama engel mi ?

evet bi foto koyar mısın lütfen elysee??? ben de cristal istiyorum!

yeni seri açık mellerimi tenime hiç kimse yakıştırmadı cristalle değiştirmek istiyorum!!!!

arkadasim, yeni seri mel (2013) rengi acildimi? gecen sene aldiklarim coook koyuydu.. 2013 seri meller 2009/2010 serisi gibi acikmi?

kendi göz renginiz de açık sanırım??

hayır koyu kahve göz rengim.Soloticanın yeni serileri değişmiş galiba pek bilgim yok ama ben 3 sene önce aldım ve senede toplasam 10 defa anca takıyorumdur o yüzden kullanabiliyorum hala.Ama çok doğal duruyor hatta lensten çok iyi anladığını söyleyen bir arkadaşla lens muhabbeti yapmıştık ve bunu yaparken gözümde lens olduğunun farkına bile varamamıştı.Ela gözler renk değiştirmesiyle bilinir ya bazen yeşil durur bazen ise kahverengi.Bu fotoğraf ağaçlık bir alanda çekildi ondan yeşilimsi ama normal ışıkta daha kahveye dönük duruyor ve uygun bir makyajla tamamlayınca doğallık açısından lensim diye bağırmıyor

arkadasim, yeni seri mel (2013) rengi acildimi? gecen sene aldiklarim coook koyuydu.. 2013 seri meller 2009/2010 serisi gibi acikmi?
ne yazıkki yeni seri meller daha yeşi ve açık renk.
bu bazıları için iyidir belki ama doğallıktan az miktar uzaklaşmış.bu beni biraz üzdü

hıdrosummer azul rengi oldukça açık durmuş sizde çok begendim ipek tenolcaya benzettim sizi güle güle kullanın

Tesskr edlerim. Bunlar ışıktan koyu duruyor aslında :) renk cok güzel fakat iddialı ben takamıyorum sadece aklıma gelınce resım cemek ıçın kullanıyorum sımdı daha doğal bı renk ıstıymum quartzo denendim ama o açmadı daha net yesıl arayısındayım

Flashlı sanırımm bu. Peki daha az ışıkta loş ışıkta da böyle mi duruyor canım. Süper durmuşlar çok doğallar. Renkli lenslerde en nefret ettiğim böyle gözüne bonzuk yapıştırmışsın gibi bombeli ama bu öyle değil. Birde kendi göz rengin nedir? Koyu kahve veya siyah değil sanırım :)

Lnesler çok doğal, çok yakışmış... Bu solflex topazio mu yoksa natural colors topazio mu çünkü tonlar farkediyor da o yüzden sordum.

Çok koyu siyaha yakın kahve gözlerim var.. Biri mavi diğeri ela tonlarında lens almak istiyorum. Haresiz sanki daha doğal duruyor bana doğal duran, ben lensim diye bağırmayan mavi ve ela tonlarında hangi soloticaları önerirsin canım

Çok teşekkür ederim. Benim kullandığım Natural Colours Topaizo idi. Çok severek kullandım gerçekten. Onun ardından Quartzo kullandım. Ondan da memnundum ama şanssızlık 1 ay kullanamadan durup dururken gözümde yırtıldı. 15 yıldır lens kullanıyorum, hiç böyle bir sorun yaşamamıştım. Bir daha da almadım, o kadar para öde, 1 ay bile kullanmadan yırtılsın Neyse canım, ben senin tam tersine harelileri daha doğal buluyorum. En azından benim gözümde öyle :) Tabi bir Fresh Look' un harelisiyle kıyaslama Soloticaları. Soloticalar kesinlikle çok doğal duruyorlar. Benim göz rengimde koyu kahve. Şimdiye kadar bu kadar rengi örten ve doğal duran renkli lens çıkmadı karşıma :) Dediğim gibi 15 yıllık lens kullanıcısıyım, Solotica gördüğüm en doğal renkli lens. Net mavi istersen topazioyu tavsiye ederim :)

Ben de solflex natural colors topazio ve mel sipaiş ettim. Bir mavi bir yeşil olcem inşallah

Bende de sizdeki gibi güzel durur inşallah. Resimleri paylaşırım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…