Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

cnm kutunun üstünde solotica color lens/uv block , yan köşesinde de green RX-0.00, LOT od64 yazıyor, dark yazmıyor..eğer istersen optiğin telefon numarasını bulabilirim .birde kore üretiyormuş

Kızlar Esmeralda ne yazık ki sevkiyattan çıkmamış yani ellerinde yokmuş boşu boşuna bekledim 1 haftadır...

Ücret iadesi ya da başka renk seçimi sundular bende NC Mel seçtim...

Acaba bende kendini belli edecek mi çok merak ediyorum... Cumartesi elimde olacak... Artık gelse de şu merakım bi dinse ...

Kendi göz rengimi koymak istiyorum aranızda NC Mel kullananlar belki nasıl duracağına dair bir fikir verebilirler...

EĞER BANA SAAT 5e KADAR YORUM YAPARSANIZ MESELA TOPAZİO ÖNERİRSENİZ FİRMAYA FİKRİMİ DEĞİŞTİRDİĞİMİ İLETECEĞİM..
Bİ YARDIM EDİN LÜTFEN :18::18::18::18::18::18:

Bende bugün quartzo sipariş ettim acaba yeni almış 2014 serisi foto olan varmı paylaşabilirmi..sanıyrum bi lenslerin renkleri değişmiş umarım koyu durmaz benim aldıklarımda

Canım nc mel dah iyi ama rengi suan nasıl bilemiyorum gelince resim paylasırmısın eğer koyu gelırse bende hemen aylmak istiyorum bide parana lensten mı sipariş ettin

Yok canım ben lencimnetten sipariş verdim. Arama motoruna solotica al yazdım o çıktı.. Bir de şimdi renkli lensler için de reçete istiyorlarmış neyse ki istemediler .. Çok beklettiler ama gelsin de başka bişi istemiyorum çünkü çok merak ediyorum. Esmeralda istemiştim aslında ama yoktu ... NC Mel inşallah gözümün rengini değiştirir.. Gelsin hemen fotoğraf çekip koyarım zaten :)

Bende leventteki yerinden alıyorum orda testir üründe var ama yeni tesir gelmemiş yeni seride çok açık dedi satan kadın meller için bende bekliyorum bunlar koyulaştırsın da alımım diye :26:

Bende leventteki yerinden alıyorum orda testir üründe var ama yeni tesir gelmemiş yeni seride çok açık dedi satan kadın meller için bende bekliyorum bunlar koyulaştırsın da alımım diye :26:

Aslında fxeyes lens almak istiyorum ama önce soloticayı denemek istedim bende.. Çünkü çok pahalılar diğerleri ..

Offf yaaa şansa bala para akıtıyoruz valla .. Ben amazon mavi kullanıyordum ama o da gözlerimi çok yoruyordu...
Bak bu da amazon

Sana amazonda yakışmış bence solotica kullananların yorumların da biri yeni alıp hiç beğenmediğini yazmış fx için bide baya pahalı iyi düşünmek gerek beğenmeseniz için yanar benım gibi:) sonunda gidip lazer le mavi yapmam gözlerimi

Hay allahım ya ne diye sürekli değiştiriyorlar ki ... Hayret bir şey..

Valla işten de ayrıldım gözümü kırpmadan 220 tl verdim.. Değmezse muhtemelen deliye dönerim ... Şu lensciye bi mail atiyim bugün versinler kargoya artık. 1 haftadır elime geçmedi bir de 24 saatte gönderi diyorlardı.

Leventte yeri nerede acaba? Gidip alsam daha iyiydi...

Lenscimeett sanırım Kadıköy'de niye bu kadar beklettiler anlamadım.bahsettiğim yer 4.leventde .... bu telofonu bende 2hafta oldu alalı çok açık mel kullanmadım geri iade de almadılar bilişleri açtığımdan gerçekten paramıza yazık oluyor .

Son düzenleyen: Moderatör:

keşke fotoğrafını koysan da bi baksaydım ne kadar açık renk diye.. benim ki kargolandı çünkü bi fikrim olsaydı

Arkadaslar bnm gozum orta kahve tonunda ela gbi yesile yakin dogal dursun istiyorum ne kullanmaliyim bu markayi cok merak ediyorum yardim ederseniz sevnrmmm

Arkadaslar bnm gozum orta kahve tonunda ela gbi yesile yakin dogal dursun istiyorum ne kullanmaliyim bu markayi cok merak ediyorum yardim ederseniz sevnrmmm

Aradığın ton ela ise en doğalı nc yada hidrocor ocredir canım
Yeşil ağırlıklı arıyorsan mel öneririm ama bu seri su an çok açık yeşil ,

Aradığın ton ela ise en doğalı nc yada hidrocor ocredir canım
Yeşil ağırlıklı arıyorsan mel öneririm ama bu seri su an çok açık yeşil ,

teşekkürler nursudan. bu marka yalnızca yıllık mı satıyor peki bilgin varmı.3 aylık ürünleri de varmıdırki..

Solflex lensler 1 ay mi kullanilabiliyor sadece 1 ayliksa o parayi vermektense yillik daha mantikli gibi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…