Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

crystal aldım fakat gözlerim açık kahve olmasına ragmen , renk kendini hiç göstermedi
ben adriana lima rengi istiyorum, napıcam ben şimdi:KK43:

crystal aldım fakat gözlerim açık kahve olmasına ragmen , renk kendini hiç göstermedi
ben adriana lima rengi istiyorum, napıcam ben şimdi:KK43:

elysee, mümkünse fotoğraf yükleyebilirmisin?
açıkçası bu ara crystal almayı düşünüyordum,
nasıl durduğunu görebilirsem fikir edinmiş oluruz
çokmu kötü oldu?

evet bi foto koyar mısın lütfen elysee??? ben de cristal istiyorum!

yeni seri açık mellerimi tenime hiç kimse yakıştırmadı cristalle değiştirmek istiyorum!!!!

slm arkadaşlar bende şimdiye kadar freshlookun dışına çıkmadım soloticaya solflex serisi ile başlamak istiyorum forumu karıştırıyorum haftalardır ama hala karar veremedim resimler yorumlar sayfalarca uzun kafam karıştı açıkcası. Son zamanlarda solflex mel ve topazio alan varsa resim paylaşabilirmi[/QU

kimse yanıt vermedi msjlarıma sayfalarca yorumları okumak zorunda kaldım oku oku bitmedi herkeste farklı duran (doğal olarak) resimler kafa karıştırdı:KK43:( bende uzun araştırmalarımdam sonra düşünüp taşınıp mel almaya karar verdim sipariş verdim hemen geldi vee bu akşam kavuşuyorum mellerime bakalım soloticanın konfor ve renk farkı ne olacak sabırsızlanıyorum:))

göz rengimiz çirkin değil. sadece değişiklik istediğimiz için kullanıyoruz
.mesela, saç rengimizide değiştiriyoruz. kendi tonumuz çirkin olduğu için değil ,sırf değişiklik için,buda aynı öyle bir şey:)

walla ağzina sağlik arkdasim bunlarin hic biri bu lensleri böle kullandiğimizi akil edememis ne ilginc:KK66: birilerinin kapasitelerini gelistirme zamani gelmis :KK66:

arkadaşlar solotica solflex mellerim geldi sonuç süper çok doğal duruyor eğer benim gibi tereddütte kalan arkadaşlar varsa tavsiyem denemek için öncelikle solflex alsınlar daha sonra yllığını alırlar çünkü fiyatı çok uygun yıllıklarına göre hemde renge karar vermek ve bu lensin kalitesini anlamak açısından oldukça fikir veriyor, misal ben mel aldım şimdi süresi bitince yıllığını almayı düşünüyorum bu rengin oldukça doğal duruyor doğal görünümlü grimsi ela yeşil tarzda bir renk arayanlar kesinlikle bu rengi deneyebilirler aldığım siteden de çok memnun kaldım büyük boy solüsyon hediye ettiler

arkadaşlar solotica solflex mellerim geldi sonuç süper çok doğal duruyor eğer benim gibi tereddütte kalan arkadaşlar varsa tavsiyem denemek için öncelikle solflex alsınlar daha sonra yllığını alırlar çünkü fiyatı çok uygun yıllıklarına göre hemde renge karar vermek ve bu lensin kalitesini anlamak açısından oldukça fikir veriyor, misal ben mel aldım şimdi süresi bitince yıllığını almayı düşünüyorum bu rengin oldukça doğal duruyor doğal görünümlü grimsi ela yeşil tarzda bir renk arayanlar kesinlikle bu rengi deneyebilirler aldığım siteden de çok memnun kaldım büyük boy solüsyon hediye ettiler

Hayırlı olsuun.Güle güle güle kullan canım.Rica etsem fotoğraf ekler misin?:KK9:

solflex mel yeni miymiş ? ben de ne zamandır alıcam emin olamıyordum ne kadara aldınız peki? bir de son olarak numaralısı da var mıymış acaba? =)

bu arada 3 aylıkların numaralısı yoktu olsa ben de alıcaktım ama enazından bu markanın renk ve konforunu denemek açısından numarasız olarak alınıp daha sonra yıllığı numaralı alınabilir diye düşünüyorum

$SOLOTİCA7.jpg $SOLOTİCA6.jpg $SOLOTİCA5.jpg $SOLOTİCA4.jpg $SOLOTİCA3.jpg $SOLOTİCA2.jpg $SOLOTİCA.jpg

kızlar fotoları yükledim umarım işinize yarar çeşitli ışıklarda çektim ama rengi yeşilliği fotolardan çok daha belirgin ve doğal duruyor normalde ve yaptığınız makyaja göre değişiyor her gözrenginde olduğu gibi, kendi gözüm de koyu kahve 5.fofoda gördüğünüz üzere

arkadaşlar mrb ben quartzolarımı yeni aldım ancak satmak istiyorum çünkü göz derecem küçük olmasına rağmen net göremiyorum bu yüsden numaralısını sipariş etmek istiyorum beklemek istemediğim için arzu hanımdan numarasızları sipariş ettim o yüsden kendisini arayıp sorabilirsiniz,ilgilenmek isteyen varsa bekliyorum

lenslerini sattın mı acaba?

arkadaşlar mrb ben quartzolarımı yeni aldım ancak satmak istiyorum çünkü göz derecem küçük olmasına rağmen net göremiyorum bu yüsden numaralısını sipariş etmek istiyorum beklemek istemediğim için arzu hanımdan numarasızları sipariş ettim o yüsden kendisini arayıp sorabilirsiniz,ilgilenmek isteyen varsa bekliyorum

satmadıysam bende almayı düşünüyorum canım, fiyat konusunda ne düşünüyosun,*

Son düzenleme:
Kızlar bende arzu hanımdan 1.75 numaralı cristal renk lens aldım fakat sadece 1 kez takabildim ve tam gun bıle durmadan cıkartmak zorunda kaldım doktora gıttım göz numaram değişmiş ve hiç kullanamadım. Burdan numaralı crıstal ısteyen varsa gönderebilirim bende.benım gozum koyu kahve ve gözumun rengını oldukca açtı.

Kizlar kac gundur kafayi yedim benim gozler isikta yesil ama onun disinda renksiz
duruyor hangisini almaliyim da hep bi yesil olsun? :)

X