Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Kızlar ela lens arayışındaydım ve rainbow elite line hazel aldım dokusu güzel ama rengi tuhaf gibi foto ekliyorum

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 715
Minik-patiler teşekkür ederim:) görsel olarak pek içime sinmesede rahatlık olarak şaşırttı beni.6 saattir gözümdeler ve hiç bi rahatsızlık yok:)

merhaba arkadaşlar benim gözlerim ela. ancak güneşte rengi belli oluyor karanlıkta kahverengi gibi görünüyor ben çarpıcı ve renkli olduğu belli olsun istiyorum aynı zamanda doğal görünsün de istiyorum. hidrocor mel almayı düşündüm ama 2015 olanlar kötü demişler hep. mavi gri tonlar yakışır mı hiç fikrim yok. grafite beğeniyorum ama ela göze nasıl olur bilemiyorum. ela göze ne önerirsiniz. bir de her zaman göz bebeklerim büyük duruyor. bu lens takınca sorun olur mu? her türlü önerinize açığım.
IMG_8810.JPG
teşekkürler şimdiden kendi göz rengim budur.

Yakin zamanda quartzo yillik n.c alan varmi?hala griye donukmu rengi

merhaba arkadaşlar benim gözlerim ela. ancak güneşte rengi belli oluyor karanlıkta kahverengi gibi görünüyor ben çarpıcı ve renkli olduğu belli olsun istiyorum aynı zamanda doğal görünsün de istiyorum. hidrocor mel almayı düşündüm ama 2015 olanlar kötü demişler hep. mavi gri tonlar yakışır mı hiç fikrim yok. grafite beğeniyorum ama ela göze nasıl olur bilemiyorum. ela göze ne önerirsiniz. bir de her zaman göz bebeklerim büyük duruyor. bu lens takınca sorun olur mu? her türlü önerinize açığım.Eki Görüntüle 1603387 teşekkürler şimdiden kendi göz rengim budur.
Benim de göz bebeklerim normal ışıkta büyük durur, lens taktığınızda biraz bulanıklık olabilir kenarlarda ama ben alıştım çok rahatsızlık vermiyor.
Gözlerinizin rengi belli olsun yeşile bakan ela olsun isterseniz rainbow giallo öneririm ben. İnternette aratırsanız birçok resim çıkıyor, rengine bakabilirsiniz. Solotica mel tonlarında ama daha koyu renkli bir yeşil :)
Mavi tonlar hakkında maalesef benim de bilgim yok :KK43:

Mrb lar. Elimde yeni aldiğim hidrocor azul var bana pek gitmediği için satiş yada takas düşünenler msj atabilir.uygun fiyata vericem

Arkadaşlar, birçok arkadaşımız,
lens kullanıyor ve kullandığı lensleri ,bir müddet sonra
elinden çıkarmak istiyor...
göz,çok dikkat etmemiz gereken organlarımızdan bir tanesi.
dolayısıyla ,kullanılmış lens alıp kullanmak çok ama çok tehlikeli..
bizler Kadınlar Kulubu olarak 2.el lens satışına kesinlikle karşı olduğumuz için,
bu tür konuların açılmasına izin vermeyeceğiz...

sevgiler...

2.el satış ve takas konularına izin vermediğimiz gibi ''KONULAR İÇİNDE'' bu tür teklif ve talepler için de gereken yapılacaktır,
Bilginize.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/2-el-lens-satisi-hakkinda-onemli.353674/

Minik patiler, cnm tavsiyene uyup medeni cesaretimi de toplayıp bugün taktım lensleri. çok teşekkürler yorumun için de tekrar. Başka Lensli fotolarımı görmek isteyenler beni instagramdan da ekleyebilir, fikir sahibi olmak için.....

2d2c4r6.jpg

Bu ne be :nazar:

Adriana dan bile guzelsin masallah sana canim coook guzelsin

kızlar benim gözlerim koyu kahverengi hidrocor mel ile solflex nc mel arasında kaldım ilk defa lens kullanacağım için solflex daha iyi olur diye düşündüm ama tabi doğal durması daha önemli ton farkları varmıdır tavsiyelerinizi bekliyorum :)

X