Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

quartzonun hidrocor olanı ve natural colors olanı arasında çok gidip geliyorum Ama bence etrafında halka olması lensi yapaylaştırıyo hidrocorda o yok Daha doğal olabilir diye düşünüyorum Ama tabi denemeden anlayamıcam Keşke birinin gözünde canlı canlı görebilsem

Bende sizin gibi dusunup hidrocor tercih ettim fakat hic dogal bir gorunum vermedi oyuzden hareli tavsiye ederim

Bende sizin gibi dusunup hidrocor tercih ettim fakat hic dogal bir gorunum vermedi oyuzden hareli tavsiye ederim
Hadi yaa Artık hangisi doğal o kadar kafam karıştıki en sonunda lens falan alamıcam Harelilerde doğal durmuyor ama Benim gözlerim iri bide etrafında kocaman bir halka olmasını istemem Gözünüzdeyken çekinmiş resmi varsa atabilirmisinz

kızlar lens almak istiyorum koyu kahverengi gözlerim ela gibi dursun istiyorum bal rengi gibi ama benim kendi gözlerim sanki bombeli 15 sene evvel yeşil fresh look almıştım çok yapaydı bi daha da cesaret edemedim Rainbow mu iyi solitica mı hareli mi doğal haresiz mi bi de göz çapıma gröre nasıl seçebilirim Dr gidip ölçüm mü yaptırmam lazım netten alıcam bi yardım lütfen

solotica hidrocor ocre tam istediğin renk gibi

Benim de göz bebeklerim normal ışıkta büyük durur, lens taktığınızda biraz bulanıklık olabilir kenarlarda ama ben alıştım çok rahatsızlık vermiyor.
Gözlerinizin rengi belli olsun yeşile bakan ela olsun isterseniz rainbow giallo öneririm ben. İnternette aratırsanız birçok resim çıkıyor, rengine bakabilirsiniz. Solotica mel tonlarında ama daha koyu renkli bir yeşil :)
Mavi tonlar hakkında maalesef benim de bilgim yok :KK43:
bu rainbow giallo rengini nereden alabilirizz

tşk ederim ocre istediğim renk evet ama rainbow mu solotica mı hiç kullanmadığım için bilemedim.

Bende rainbow giallo ile solotica hidrocor mel arasında kaldım ama sanırım fiyatının uygunlugundan dolayı rainbow alacağım.

Doğallık açısından da pek fark göremedim ben fotograflarda

Bende rainbow giallo ile solotica hidrocor mel arasında kaldım ama sanırım fiyatının uygunlugundan dolayı rainbow alacağım.

Doğallık açısından da pek fark göremedim ben fotograflarda
orta boşlukları farklıymış sanırım rainbow daha büyükmüş belli olur gibi ortadan bi de çapları farklı bunların dr a mı sormak lazım bizim çapımızı rahatlık açısından etkili oluyormuş

orta boşlukları farklıymış sanırım rainbow daha büyükmüş belli olur gibi ortadan bi de çapları farklı bunların dr a mı sormak lazım bizim çapımızı rahatlık açısından etkili oluyormuş

ben daha önce solotica natural colors quartzo kullandım hic rahat değildi batıyordu vede aşırı yapay duruyordu..
ben rainbow giallo'nun resimlerini gördüm baya evet ortası biraz geniş fakar renk açık olmadığı icin kendi göz rengiyle karışıp ela&yeşil karışımı hoş bi renk çıkmış.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/rainbow-yesil-lens-topigi.340038/page-6

şu sayfada bi bayan eklemiş resmini özellikle onu çok begendim

ben daha önce solotica natural colors quartzo kullandım hic rahat değildi batıyordu vede aşırı yapay duruyordu..
ben rainbow giallo'nun resimlerini gördüm baya evet ortası biraz geniş fakar renk açık olmadığı icin kendi göz rengiyle karışıp ela&yeşil karışımı hoş bi renk çıkmış.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/rainbow-yesil-lens-topigi.340038/page-6

şu sayfada bi bayan eklemiş resmini özellikle onu çok begendim
ben bi yerde okumuştum markaların çap farkından dolayı kimine rahat gelip kimini rahatsız ettiği mesela 14 olan var 14.20 olan var solotica battıysa rainbow rahat gelir bence o fotodaki inanılmaz doğal durmuş eski üretim yeni üretim farkı var mıdır? yeni fotolar bulursan iyi olur hayal kırıklığı olmaz netten mi alacaksın

ben bi yerde okumuştum markaların çap farkından dolayı kimine rahat gelip kimini rahatsız ettiği mesela 14 olan var 14.20 olan var solotica battıysa rainbow rahat gelir bence o fotodaki inanılmaz doğal durmuş eski üretim yeni üretim farkı var mıdır? yeni fotolar bulursan iyi olur hayal kırıklığı olmaz netten mi alacaksın

Evet canım lens marketten sipariş ettim bakalım nasıl olacak:)

Gelince fotosunu çekip atarım rainbow başlığına.

bu rainbow giallo rengini nereden alabilirizz
İnternetten aldım ben. İnternette lens satan çoğu sitede var rainbow markası. Rainbow Elite line giallo diye arayırsanız bulabilirsiniz :)
Doğallık açısından çok memnundum ben giallodan, bana soloticadan daha doğal geliyordu (solotica cor mel bana büyük gelmişti kenarlardan sarı sarı taşıyordu belli oluyordu). Renkleri hemen hemen aynı ikisininde ama dediğim gibi lensin gözünüze tam gelmesi önemli.
Bir yandan da rahatlık olarak solotica rainbowdan daha iyi. Rainbow beni bir süre sonra çok rahatsız etmeye başlıyordu. Benim gözlerim aşırı hassastır o yüzden sizi korkutmayayım ama örnek verecek olursam 4-5 saat sonra çok fazla kuruluk/batma yapıyordu bende giallo. Solotica da 6-7 saat sonra batma yapıyordu.

İnternetten aldım ben. İnternette lens satan çoğu sitede var rainbow markası. Rainbow Elite line giallo diye arayırsanız bulabilirsiniz :)
Doğallık açısından çok memnundum ben giallodan, bana soloticadan daha doğal geliyordu (solotica cor mel bana büyük gelmişti kenarlardan sarı sarı taşıyordu belli oluyordu). Renkleri hemen hemen aynı ikisininde ama dediğim gibi lensin gözünüze tam gelmesi önemli.
Bir yandan da rahatlık olarak solotica rainbowdan daha iyi. Rainbow beni bir süre sonra çok rahatsız etmeye başlıyordu. Benim gözlerim aşırı hassastır o yüzden sizi korkutmayayım ama örnek verecek olursam 4-5 saat sonra çok fazla kuruluk/batma yapıyordu bende giallo. Solotica da 6-7 saat sonra batma yapıyordu.

Bende 1 sene önce solotica nc quartzo kullandım.. Hiç doğal olmaması bir yana, bende aşırı batma yapmıştı.
Belki rainbowdan memnun kalırım..Yarın geliyor lensim hayırlısıyla:)

Bende 1 sene önce solotica nc quartzo kullandım.. Hiç doğal olmaması bir yana, bende aşırı batma yapmıştı.
Belki rainbowdan memnun kalırım..Yarın geliyor lensim hayırlısıyla:)
Lensin rahatlığı da kişiden kişiye değişebiliyor, haklısınız. Rainbowun rahatlığından da çok memnun birçok arkadaş vardı forumda. Umarım beğenir, memnun kalırsınız. Hayırlı olsun şimdiden güle güle kullanın :)

Lensin rahatlığı da kişiden kişiye değişebiliyor, haklısınız. Rainbowun rahatlığından da çok memnun birçok arkadaş vardı forumda. Umarım beğenir, memnun kalırsınız. Hayırlı olsun şimdiden güle güle kullanın :)

Teşekkür ederim inşallah memnun kalırım :)
Doya doya lens kullanmak nasip olmadı bir türlü, belki yarından itibaren olur

ELiMDE BIR KEZ KULLANILMIŞ SOLOTICA BIR YILLIK HİDROCOR OCRE RENGI VAR.NORMALDE OPTIKCIDE 250 den SATILIR ,BEN 120 DEN SATIYoRUM.DAHA ÖNCE FARKLI RENK KULLANDIGIM ICIN BU RENGI BENIMSEYEMEDIM,O YÜZDEN SATIYORUM.isteyen (burdan iletisime geçebilir
2. el lens satmak yasak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mrb siz hangisini gozinuzde daha dogal buldunuz acaba fotolarda isik cunku aldatabiliyo hepsi cok yakismis buarada gule gule kullanin tavsiyeniz ne olur cristali onerirmisinz mesela yada verdeyi
Mrb. Baya geç gördüm ama yinede cevap vereyim. Mel rengi çok bozmuş kullanamadım. Azul da hala koyu. Marine en güzeli bence daha dogal ve soft

X