Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

Merhaba kızlar! Solotica lenslerimi bugün aldım koyu kahve gözümde böyle durdu ben çok beğendim ama sizce nasıl :) :)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    99,1 KB · Görüntüleme: 1.024
Minik patiler, cnm tavsiyene uyup medeni cesaretimi de toplayıp bugün taktım lensleri. çok teşekkürler yorumun için de tekrar. Başka Lensli fotolarımı görmek isteyenler beni instagramdan da ekleyebilir, fikir sahibi olmak için.....

2d2c4r6.jpg
kk dagordgum en guzel kızsn masallahhhhhhh cnmmm

Mrb cok yakismis gule gule kullanin serisi nedir acaba bendw aldim gecen ay hic benzemiyolar renk olarak sizde cok gzl durmus nerdn aldnz buarada
Merhaba 2020 serisi, yani şisesinin üzerindeki son kullanma tarihi bu. Instagram'da solotica_lens sayfasından satın aldım, teşekkür ederimHoppa

Merhaba 2020 serisi, yani şisesinin üzerindeki son kullanma tarihi bu. Instagram'da solotica_lens sayfasından satın aldım, teşekkür ederimHoppa

Cok ilginc bnmkilerde 2020 seriydi sizdeki gibi durmadigi gibi bi cok alan kiside kullanamadigini burada yazdi cok acik cig bi durusu var diyen coktu sanslinzki cokta dogal ve guzel durmus gule gule kullanin

Cok ilginc bnmkilerde 2020 seriydi sizdeki gibi durmadigi gibi bi cok alan kiside kullanamadigini burada yazdi cok acik cig bi durusu var diyen coktu sanslinzki cokta dogal ve guzel durmus gule gule kullanin
Çok teşekkür ederim, Solotica'nın 4 ayda bir ton değiştirdiğini söyleyenler var belki o yüzdendir :)

X