Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

kızlar doğal duran güzel bir yeşil yada gri renk ve marka yardımcı olurmusunuz lütfen yıllık alıcam

mel aldım ama çok buyuk hayal kırıklıgı ne grı ne yeşıl bir renk üstelik kayma yapıyor 200 tl bosa gitti

mel aldım ama çok buyuk hayal kırıklıgı ne grı ne yeşıl bir renk üstelik kayma yapıyor 200 tl bosa gitti

Haresiz (hidrocor) seri mi almıştınız acaba? Onlar genelde daha açık oluyorlar renkleri bi garip oluyo diye biliyorum. Ben de daha önce hidrocor mel almıştım çok açık durmuştu. Şimdi natural colors serisinden almayı düşünüyorum bu yüzden.

2urtent.jpg

Natural colors quartzolarım. Hidrocor quartzo sipariş etmiştim ama yanlışlıkla Nc göndermişler, öyle evde bi kenarda duruyolar :KK61:
nerden almistiniz aceba? cunku herkeste farkli bir seri var . sizdeki 2020 son kullanma tarihi olan seri mi aceba

inan hiç hatırlamıyorum, zaten şişelerini attığım için değişim yapamadım. Aslen hidrocor quartZo sipariş etmiştim ama yanlışlıkla NC göndermişlerdi.

Bu arada geçtiğimiz günlerde netten NC Ocre aldım ve çok pişmanım. Gözlerim koyu kahve ve bir nebze olsun açılma olmadı, bu da gol olmadi maalesef. :KK48: Almak isteyenlere duyurulur.

Sizin için üzüldüm :KK43:
benim gözlerim açık kahve ben gözlerimin rengini çok çok az açacak parlaklık katacak bir lens arıyordum. nc ocre düşünüyordum ama son seri açık olur diye korkuyordum. Şimdi içim rahatladı :) acaba sizinki son seri mi ona göre sipariş veririm ben de :)

bunlar adore bı tone yellow bana sorarsanız solıtıcadan kat be kat dogal ve rahat

Eklentiler

• 482.jpg
    482.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 970
adoree

Eklentiler

• 1.jpg
    1.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 950
  • 478.jpg
    478.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 910
  • 482.jpg
    482.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 878
  • 483.jpg
    483.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 855
  • 495.jpg
    495.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 908
  • 496.jpg
    496.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 881
  • 497.jpg
    497.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 881
  • 500.jpg
    500.jpg
    210,8 KB · Görüntüleme: 899
Hayır ayli 30 tl hemde ama istanbulda bulamiyorlarmis ben adanada yasiyorum ve 3 optikte satiliyor hatta burdan bir arkadasimiz aldi ben telefonunu verdim optigin
aa 30 mu cok uygunmus ben İzmir'de sordum 60 dediler alıcam yinede cok hosuma gitti cünkü yellow sana cok yakısmıs canım.Bir de cok rahat olduğunu duydum ben soloticalarda hic rahat edemedim simdi adoreyi denicem.İnsallah kurutmaz gözlerimi.

Kızlar bugün solotica hidrocor mel aldım satmak istiyorum sadece denemek amaçlı sağ göze bir kereliğine takılmıştır sol göz için lens açılmamıştır souflen lens suyu ile beraber satışa çıkartıyorum alıcı var ise fiyatta anlaşabiliriz orjinal ve temiz üründür
Rengi nasıl peki tek gözde çekip ekliyebilirmisin

X