Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

[album=medium]15151[/album] üretimden kalkan hıdrosummer serisi azul rengi artık bu renk üretimde yok bu rengi nasıl elde edebiliriz diye soran arkadaşlar için tek seçenek fx eyes bety blue rengi ;(

[album=medium]15151[/album] üretimden kalkan hıdrosummer serisi azul rengi artık bu renk üretimde yok bu rengi nasıl elde edebiliriz diye soran arkadaşlar için tek seçenek fx eyes bety blue rengi ;(
Hıdrocor quartzo varmi birde grafite varsa fotografni paylasirmisiniz

Merhaba kızlar ben yeni üye oldum.Solotica lens daha önce kullanmadım Freshlook pure hazel ve air optix. green var bende resimleri ekledim Forumdaki 200 üstü yorumu tek tek okuduktan sonra :rolleyes: solotica quartzo hidrocor almak istiyorum Ama çok yapay durur mu bilmiyorm gündüz çok açık renk olursa kullanamayabilirm Kullananlar ne düşünüyor bu konuda ? Doğallık açısından yorumlarnzı bekliyorm

Merhaba kızlar ben yeni üye oldum.Solotica lens daha önce kullanmadım Freshlook pure hazel ve air optix. green var bende resimleri ekledim Forumdaki 200 üstü yorumu tek tek okuduktan sonra :rolleyes: solotica quartzo hidrocor almak istiyorum Ama çok yapay durur mu bilmiyorm gündüz çok açık renk olursa kullanamayabilirm Kullananlar ne düşünüyor bu konuda ? Doğallık açısından yorumlarnzı bekliyorm
Youtube ta videosu vardi canim cok acik bi renk degil bi bak istersen numaralisinin cikmasini bekliyorum bende sabirsizlikla cok güzel bi renk bence

Vetman da paylasirsa foto görürsun canim bende beklemedeyim

IMG_20150524_112421-1.jpg
Bunlar bendekiler Görüldüğü gibi çok koyu :KK35: IMG_20150820_132137-1.jpg

quartzonun hidrocor olanı ve natural colors olanı arasında çok gidip geliyorum Ama bence etrafında halka olması lensi yapaylaştırıyo hidrocorda o yok Daha doğal olabilir diye düşünüyorum Ama tabi denemeden anlayamıcam Keşke birinin gözünde canlı canlı görebilsem

Mrblar. Bür gözümde hidrocor mel digeri azul. Mel iyi durmuş mu almayi düşünüyrm kararsizim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    107,5 KB · Görüntüleme: 1.082
Hıdrocor grafite 2015 nasıl arkadaşlar kullanan yada fikri olan varmı

Bugun lens alacaklara yardım günüm olsun

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    119,1 KB · Görüntüleme: 1.407
  • image.jpg
    image.jpg
    130,1 KB · Görüntüleme: 1.417
  • image.jpg
    image.jpg
    100,9 KB · Görüntüleme: 1.308
kızlar lens almak istiyorum koyu kahverengi gözlerim ela gibi dursun istiyorum bal rengi gibi ama benim kendi gözlerim sanki bombeli 15 sene evvel yeşil fresh look almıştım çok yapaydı bi daha da cesaret edemedim Rainbow mu iyi solitica mı hareli mi doğal haresiz mi bi de göz çapıma gröre nasıl seçebilirim Dr gidip ölçüm mü yaptırmam lazım netten alıcam bi yardım lütfen

X