Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

image.jpg Hidrocor topazio image.jpg

Arkadaşlar ben koyu seriden hidricor ocre arıyorum satın aldım fakat elime gecen seri daha önce kullandığına gore çok açıktı. Bana yardımci olabilecek olan var mi

Soloticanin her seferinde ton değiştirmesinden çok sıkıldım. Quartzo kullanıyorum, her aldığımda ayrı bir ton çıkıyor. Benim ilk aldigim quartzo emine ünün göz renginin aynisiydi. Aşık olmuştum ,ardından aldığım hiçbir quartzo birbirini tutmadı. Parama acir oldum, iyice griye dönmüş artık quartzo. Almaya korkar oldum. ? Göz taban rengine göre değişiyor diyenler yanılıyor bence her aldigim quartzo farklı durdu bende bu da boyama kaynaklı garantisi de yok, artık Rainbow u deneyeceğim. ? Soloticanin söyle açık bir yeşili yok bu gidişle olmayacak galiba

Soloticanin her seferinde ton değiştirmesinden çok sıkıldım. Quartzo kullanıyorum, her aldığımda ayrı bir ton çıkıyor. Benim ilk aldigim quartzo emine ünün göz renginin aynisiydi. Aşık olmuştum ,ardından aldığım hiçbir quartzo birbirini tutmadı. Parama acir oldum, iyice griye dönmüş artık quartzo. Almaya korkar oldum. ? Göz taban rengine göre değişiyor diyenler yanılıyor bence her aldigim quartzo farklı durdu bende bu da boyama kaynaklı garantisi de yok, artık Rainbow u deneyeceğim. ? Soloticanin söyle açık bir yeşili yok bu gidişle olmayacak galiba
hidrocor mel son seri cok acık duruyor acık yesil istiyorsanız deneyebilirsiniz

adriana lima gözü olmus valla kasların da benziyor arada kullan bari canım bosa gitmesin aksamları falan takabilirsinEki Görüntüle 1499602 aynı renk baksana

Minik patiler, cnm tavsiyene uyup medeni cesaretimi de toplayıp bugün taktım lensleri. çok teşekkürler yorumun için de tekrar. Başka Lensli fotolarımı görmek isteyenler beni instagramdan da ekleyebilir, fikir sahibi olmak için.....

2d2c4r6.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Minik patiler, cnm tavsiyene uyup medeni cesaretimi de toplayıp bugün taktım lensleri. çok teşekkürler yorumun için de tekrar. Başka Lensli fotolarımı görmek isteyenler beni instagramdan da ekleyebilir, fikir sahibi olmak için. ...

2d2c4r6.jpg
canım cok yakısmıs ben de istiyorum bunlardan ya.Sen kendin de adriana limaya benziyormussun zaten lensle hepten benzemissin gercekten cok yakıstırdım güle güle kullan:21:

Son düzenleyen: Moderatör:
canım cok yakısmıs ben de istiyorum bunlardan ya.Sen kendin de adriana limaya benziyormussun zaten lensle hepten benzemissin gercekten cok yakıstırdım güle güle kullan:21:

Sağol cnm, sana da çok yakışır eminim. Haha, Mavi takınca adriana, melleri takınca irina shayk. Neymiş, zorla güzellik oluyormuş :KK45:

Sağol cnm, sana da çok yakışır eminim. Haha, Mavi takınca adriana, melleri takınca irina shayk. Neymiş, zorla güzellik oluyormuş :KK45:
Yok canım zorlama falan değil malzeme güzel,olmasa olmaz yani ne yapsan gercekten ama benzemissin adrianaya benim de saclarım koyu renk quartzo hic düsünmediğim bir renkti ama sende hosuma gitti ben de istiyorum.Bir de iyiki hidrocoe almadın ozaman böyle güzel durmazdı kullanmıs biri olarak söylüyorum:)

Minik patiler, cnm tavsiyene uyup medeni cesaretimi de toplayıp bugün taktım lensleri. çok teşekkürler yorumun için de tekrar. Başka Lensli fotolarımı görmek isteyenler beni instagramdan da ekleyebilir, fikir sahibi olmak için. @duyguezilmez

2d2c4r6.jpg
Ne kadar yakışmış nazar deymesin:) bu lensler bekletilir mi hiç rafta yahu:) bende de böyle duracağını bilsem hemen alırım walla:) iyi günlerde kullanın.

Minik patiler, cnm tavsiyene uyup medeni cesaretimi de toplayıp bugün taktım lensleri. çok teşekkürler yorumun için de tekrar. Başka Lensli fotolarımı görmek isteyenler beni instagramdan da ekleyebilir, fikir sahibi olmak için. @duyguezilmez

2d2c4r6.jpg
çok yakışmş canm güle gule kullan

Yok canım zorlama falan değil malzeme güzel,olmasa olmaz yani ne yapsan gercekten ama benzemissin adrianaya benim de saclarım koyu renk quartzo hic düsünmediğim bir renkti ama sende hosuma gitti ben de istiyorum.Bir de iyiki hidrocoe almadın ozaman böyle güzel durmazdı kullanmıs biri olarak söylüyorum:)

Quartzo esmerlerde daha güzel duruyor bence. Evvelden de NC serisi kullandığım için hidrocor daha iyi kaynama yapar belki bir ihtimal diye heves etmiştim, haresizliyi haresizdi Hızır idi Yunus idi kafalar Karışık

Ne kadar yakışmış nazar deymesin:) bu lensler bekletilir mi hiç rafta yahu:) bende de böyle duracağını bilsem hemen alırım walla:) iyi günlerde kullanın.

Sağolasın ^^ quartzo alacaklara burdan duyurulur, görünüş aldatıcıdır :p lens çok opak, geçirgenlik çok az olduğundan gözleri kıpkırmızı yapıyor. Ama gece Kullanım için muhteşem bence çünkü flaşlı harika duruyor. Ben bgünlük kullanıma elverişli değil diye elden çıkartmaya çok çalıştım da Numaralı kullandığım için Alıcı bulamadım. Nc ice ya da cristal daha geçirgen diye duydum, Sırada onlar var.

çok yakışmş canm güle gule kullan

çok teşekkürler ^^

2d2c4r6.jpg

Ay yanlış anlamazsanız bir sey soracağım.. Diğer lensli fotoğraflarınıza bakmak için instagramdan takip ettim az önce de diğer fotoğraflarınızdaki hepsi aynı lens mi? En altta bi tane fotoğrafınız vardı ordaki lense bayıldım ben :) Hangisi acaba?

Ay yanlış anlamazsanız bir sey soracağım.. Diğer lensli fotoğraflarınıza bakmak için instagramdan takip ettim az önce de diğer fotoğraflarınızdaki hepsi aynı lens mi? En altta bi tane fotoğrafınız vardı ordaki lense bayıldım ben :) Hangisi acaba?

natural colors Mel :)

Bu arada dün bi kızda bi lens gördüm, tabii lens olduğunu anlamadım önce, çok çok doğaldı haresiz olmasına rağmen. Bir mavi lens bu kadar mı yakışır insana. Ağzından zorla markasını alıcam diye bin takla attım ama hatırlayamadı :mad: Frankfurtta optik schwind diye bi yerden alıyomuş ama nette bulamadım öyle bir yer :KK61:

2d2c4r6.jpg
çok yakışmış. ama zaten o kadar güzelsiniz ki. yakışmaması söz konusu olamaz. maşallah

natural colors Mel :)

Bu arada dün bi kızda bi lens gördüm, tabii lens olduğunu anlamadım önce, çok çok doğaldı haresiz olmasına rağmen. Bir mavi lens bu kadar mı yakışır insana. Ağzından zorla markasını alıcam diye bin takla attım ama hatırlayamadı :mad: Frankfurtta optik schwind diye bi yerden alıyomuş ama nette bulamadım öyle bir yer :KK61:
Selam canım,yine ben:KK54:Ya bana mavi lens markası önerebilir misin?sen hangi markayı kullanıyorsun suan n.c quartzoya devam mı?bir de natural colors mel nasıl memnun musun?Cok sordum farkındaym ama instagramdan ekleyemiyorum instagram kullanmadığım icin buradan sorayım dedim:KK68:

X