solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

gamzeeee sen şimdi evlimisin bebekkkk:KK1::KK1::KK1:senin adına çok sevindim allah ağzınızın tadını bozmadan bir ömür mutlu mesut eşinle bahtiyar etsin seni canım benim:KK54:

kızlar nasıl heyecanlıyım anlatamam yarın kına sonraki gün düğün inanamıyorum nihayet benimde sıram geldi dualarınızı eksik etmeyin allah'ım utandırmasın beni ve sizleri allah'ımın izni ile altından kalkalım şu günlerin başka bişi istemiyorum:KK16: nasıl yoruldum anlatamam çok zor bir süreç kızlar:KK31:bugün son girişim buraya malum balayı falan:KK17::KK17: haftaya görüşürüz inş hakkınızı helal edin güzellerim hepinizi kocaman öpüyorum:KK54::KK54::KK54:

bebeğim sen şimdi evli bir hatun mu oldun:)) inş düğünün balayın istediğin gibi çok güzel geçmiştir ve geçiyordur. senin adına çok mutlu oldum inş. bizde görürüz o günleri:KK16:

ooyy tatlım benimm inşllah herşey hayal ettiğin gibi olur çookkk mutlu olursunuzz :KK16:balayından dönünce haberleri bekliyoruzz:KK69: çok duygulandım yaa :KK69: artık sıra yavaş yavaş bizede geliyor :KK52:

taze gelinimizi kutluyorum ve darısı tüm çeyiz topiği kızların başına diyorum :KK9:

gamze döner dönmez fotoları bekliyoruzzz ona göreee :KK16:

kızlarrrr :KK54::KK54::KK54:
nihayet aranızdayım özlemişim valla sizleri:KK16: güzel dilekleriniz için hepinize çoook teşekkür ediyorum canlarım:KK16::KK16::KK54::KK54:
4 günlük bir tatilin ardından nihayet sizlerleyim :KK9: eve alışmak evliliğe alışmak garip bir duyguymuş allah'ım sizlerede nasip etsin inş:KK16::KK16:

kızlarrrr :KK54::KK54::KK54:
nihayet aranızdayım özlemişim valla sizleri:KK16: güzel dilekleriniz için hepinize çoook teşekkür ediyorum canlarım:KK16::KK16::KK54::KK54:
4 günlük bir tatilin ardından nihayet sizlerleyim :KK9: eve alışmak evliliğe alışmak garip bir duyguymuş allah'ım sizlerede nasip etsin inş:KK16::KK16:

Canım hayırlı uğurlu olsunn, Rabbim bir yastıkta kocatsın :KK1:

gamzem hoşgeldin nasılsın rabbim bir ömür mutluluğu evinizden sevgiyi kalbinizden eksik etmesin inş.:KK19:

canlarım çook iyiyim evlilik çook güzel kendi evin kendi düzenin kendi eşyaların olması süper bişi:KK9: istediğini yiyorsun istediğin zaman yıkıyor istediğin zaman kaldırıyorsun hele sevdiğinle kimseden izin almadan görüşmek biryerlere gitmek nerde kaldın eve gel diye aranmamak çok güzel:KK9: ama geceleri yatağına girince uyuyamıyorsunuz:KK17::KK9: ama sevdiğinizle yaşamak gelecek için hayaller kurmak yaşam için mücadele verecek olmak harika bişi allah'ım çıktığımız bu yolda inş ömür boyu mutlu eder hepimizi 3. şahıslar yüzünden kavga etmek tartışmak hatta ve hatta ayrılmak allah'ım böyle şeyleri yakınımıza bile yaklaştırmasın:KK50:allah'ım hepimiz için ev iyisini nasip eder inş:KK16:

canlarım çook iyiyim evlilik çook güzel kendi evin kendi düzenin kendi eşyaların olması süper bişi:KK9: istediğini yiyorsun istediğin zaman yıkıyor istediğin zaman kaldırıyorsun hele sevdiğinle kimseden izin almadan görüşmek biryerlere gitmek nerde kaldın eve gel diye aranmamak çok güzel:KK9: ama geceleri yatağına girince uyuyamıyorsunuz:KK17::KK9: ama sevdiğinizle yaşamak gelecek için hayaller kurmak yaşam için mücadele verecek olmak harika bişi allah'ım çıktığımız bu yolda inş ömür boyu mutlu eder hepimizi 3. şahıslar yüzünden kavga etmek tartışmak hatta ve hatta ayrılmak allah'ım böyle şeyleri yakınımıza bile yaklaştırmasın:KK50:allah'ım hepimiz için ev iyisini nasip eder inş:KK16:

Aminnnnnnnnnn tatlımmmmmm :KK16: Yuvanızın bereketi Halil İbrahim sofrası gibi olsun,muhabbetiniz Peygamber Efendimiz ve Hatice Validemiz gibi sonsuz olsun, yuvanız huzur ve mutlulukla dolsun taşsınnn gamzecim, sen en iyilerini hakediyorsun kuzucum :123:

Bu çiçekler de bana senden hediye olsun, mis gibi gelin evine mis gibi taze çiçekler yaraşır :KK71:

Aminnnnnnnnnn tatlımmmmmm :KK16: Yuvanızın bereketi Halil İbrahim sofrası gibi olsun,muhabbetiniz Peygamber Efendimiz ve Hatice Validemiz gibi sonsuz olsun, yuvanız huzur ve mutlulukla dolsun taşsınnn gamzecim, sen en iyilerini hakediyorsun kuzucum :123:

Bu çiçekler de bana senden hediye olsun, mis gibi gelin evine mis gibi taze çiçekler yaraşır :KK71:

cnm benim senin güzel gönlünden kopan dualara kurban olurum ben sende en iyilerini hakediyorsun cnm allah'ım bana ettiğin dualarının mislini sana versin inş:KK16::KK54:

en son yazdığını okuyunca kıpır kıpır oldum resmen evlenesim geldi hemen :KK9:
Allah bi yastıkta kocatsın sizi inşallah daima mutlu olun darısı bizim gibi bekleyenlerin başına amin :KK69::78::98::123::123::123::123:

Rabbim ömür boyu mutlu etsin sizi, bir yastıkta kocayın inşallah, hep hep hep mutlu olun :21::KK16::KK16:

Gamzecim gözde ben bazı sorunlarım vardı üyeliğimi iptal etdirdim falan şimdi düzeldi Allah a şükür :) faceden yazmıştım ama tekrar tebrik ederim bitanem Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah , evliliği çok güzel anlatmışsın kız :p

Gamzecim gözde ben bazı sorunlarım vardı üyeliğimi iptal etdirdim falan şimdi düzeldi Allah a şükür :) faceden yazmıştım ama tekrar tebrik ederim bitanem Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah , evliliği çok güzel anlatmışsın kız :p

cnm çok teşekkür ederim valla yaşadıklarımı yazdım allah'ım tez zamanda sorunsuz bir şekilde sanada nasip etsin inş evlilik çok güzel sorumluluk biraz daha artıyor ama olsun sevdiğinle el ele verince herşeyin altından kalkılır evvelallah:KK16: bu arada askerliği yemişsiniz çok az kalmış allah'ım sağ salim kavuştursun inş:KK16::KK16:

X