solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

pijamaların çok güzel canım güzel günlerde kullanırsın inş

bu arada istediğin gibi bir ev bulursun inş canım her şey gönlünce olsun

pijamalrını sevsinle gamzeeee onlar ne hoş şey öyle aşkla giy canım benim

çok teşekkür ederim kansucum
hayırlı olsun kuzum musmutlu günlerde kullan

amin cnm hepimiz aldıklarımızı çoook mutlu günlerde giyelim inş
Pijamalarını güle güle giy canım

teşekkürler fiti

Pijamaların ne tatlı öyle güle güle giy canımm

teşekkür ederim edacım
pijamaların çok güzel canım güzel günlerde kullanırsın inş

bu arada istediğin gibi bir ev bulursun inş canım her şey gönlünce olsun

teşekkür ederim damlacım bi ev bulduk hatta yarın kontrat imzalıyacaz

kızlar yeni evimin bir odasını ve mutfağını sizlerle paylaşmak istedim kiracı olacağımız için tam olarak istediğimiz tarzda evler olmuyor malesef mesela mutfağımda kırmızı detaylar istemiyordum ama alp dolap kapakları kırmızı malesef bir çok ev baktık içimize en fazla sinen burası oldu 3 oda bir salon bakımlı ve tertemiz bir ev badanası falan yeni evi sadece silip süpürecez ve girecez çok az zamanımız kaldığı için bizim için en uygunu buydu allah herkese nasip etsin kızlar bu arada mutfağım için olumlu olumsuz yorumlar bekliyorum perdelerimi krem yapayım diyorum sizce nasıl olur kremli kırmızılı bir halı alırım diye düşünüyorum sizce nasıl olur?

mutfağım

banyom

odalarımızdan birtanesi

Son düzenleme:
mutfak çok güzelmiş ki, niye kırmızı istemedin :44: ben çok severim kırmızıyı içiniz açılır ne güzel renkli renkli. dolaplar da yeniymiş hem ne güzel, güle güle mutlu mutlu oturun inşallah

teşekkür ederim cnm ev sıfır ilk ben girecem eve başka kimse oturmamış valla ben hep pembe eşyalar aldım mutfak için ama yapacam artık bişiler

ben çok begendim kırmızı mutfagı. ztn ilerdede kendi mutfagımı kırmızı istiyorum. krem perdede çok başarılı bir seçim olur... hayırlı olsun ...

Son düzenleme:
Gamzecim zaten bizim tarzımızı yansıtması için kendi evimiz olması gerekiyor biliyosun o yüzden üzülme tatım bizde kiracı olucaz ,ben mutfagını begendim kırmızıyı evde sevmem ama ev büyük ferah gibime geldi herşeyden önemlisi sıfır daire tertemiz dedigin gibi sil otur yani ,ben begendim Allah içinize sindirsin çabucak taşının kız az kaldı

aynen gözdecim allah kendi evimizi nasip etsinde istediğimiz gibi döşeyelim valla ev büyük ve ferah cnm ama salonumu ve yatak odamla oturma odamı artık kendi zevkim gibi döşeyecem mutfağada kırmızıli bişiler almam gerekecek artık

canım çok hoş gözükğyor bende kırmızıyı pek sevmem ama olsun Rabbim en yakın zamanda kendi evinizi nasip eder İnşallah onu istediğin gibi yaptırırsın ama buda güzel ben beğendim boğmamışlar kırmızıya ust dolaplar krem rengi zaten açmıs ama halıyı kırmızılı alma bence krem falan düşünebilirsin ama kırmızı boğabilir diye düşünüyorum

ay cnm çok sevindim kızlar beğeniyorsunuz ya içime nasıl siniyor anlatamam çok teşekkür ederim cnm halı konusunda yardımlarınızı isteyecem kızlar fikirleriniz benim için çok önemli

Halıyı kesinlikle kırmızı tercih etme alt grup kırmızı olduğundan çok daha yoğun durucaktır buda göz yorar , bence krem tonlarında olursa halı daha uygun olur perde içinde hani english home un mutfak setleri var kırmızılı masa örtüsüperde vs. onlardan olabilir

ay cnm çok sevindim kızlar beğeniyorsunuz ya içime nasıl siniyor anlatamam çok teşekkür ederim cnm halı konusunda yardımlarınızı isteyecem kızlar fikirleriniz benim için çok önemli

canım tabiki bence su hafif olan ince halılar varya onlardan alabilirsin yıkaması çok rahat oluyor her markada var sanırım onlardan hem yeni modellerinde kabartmalı olanları bile vr normal halıdan hiç farkı yok sadece daha kolay yıkanıyor ben tavsiye ederim mutfak için çok iyi oluyor hele birde sende benim gibi bulaşık falan yıkarken yemek yaparken sıçratıyorsan birebir ben savaş alanı gibi yapıyırum mutfağı

cnm valla halıdan hiç anlamam halı bakmaya gidince senin dediğin gibi sorayım bakalım varsa anlırım cnm ince halı valla ben dikkatliyimdir mutfakta ama illa yere falan bişiler sıcrarsa kolay temizlenen bi kalı olsun dimi ama

hayırlı uğurlu olsun inş canım Allah bir gün kendi evinizi almayı da nasip etsin

bu evde çok güzel umarım her şey içine siner canım

biran önce yerleşirsin de şöyle mis gibi yeni gelin evi görürüz inş

canım evin hayırlı olsun ne kadar güzel kocaman ferah bir evin olacak renkler çok istemediğin gibi olsa da mutfağın büyük ve ferah olması daha önemli şu aşamada en azından için sıkılmaz. güle güle aşkla güzel yemekler pişirirsin inş

kızlar teşekkür ederim evet ferah bir mutfağım ve evim olacak (kirada olsa ) ayşegülcüm allah herkese nasip etsin inş

canım evini çok beğendim, güle güle huzurla sağlıkla oturun, kendi evinizi almak da nasip olsun inşallah

Canım nazar degmesin
Ben çok begendim evini mutfagında çok güzel ama kızların dedigi gibi halıyı kırmızı alma

gamzeeee evine bayıldım çok güzel mutfak tam benlik kırmızı beyazçok güzel görünüyor aşkla sevgiyle mutlulukla otur canım içinde inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…