solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

Alırdım ama kartda para yok şuan işte de çıktım yani biraz beklicek Bu arada mac makyaj setin çok güzel kesinlikle ününü çok duydugum bir marka güle güle kullan

Alırdım ama kartda para yok şuan işte de çıktım yani biraz beklicek Bu arada mac makyaj setin çok güzel kesinlikle ününü çok duydugum bir marka güle güle kullan

aa cnm haberim yoktu çıktın mı işten olsun cnm daha çok kampanya olur teşekkür ederim cnm mac markasını ben çok seviyorum evet çok kaliteli ürünleri var

kızlar hep iyi şeylerden bahsediyoruz forumlarda ama bi saat önce kiraladığımız evin sahibi aradı pazartesi günü notere gidip kontrat falan yapacaktık ama adamın bir sürü borcu çıkmış evi elden çıkaracakmış falan filan off nasıl üzüldüm anlatamam kızlar günlerdir o evle yatıp kalkıyordum o kadar içime sinmişti ki pespembe mutfağı banyosu vardı tam istediğim gibi ama bişeyi çok istersin olmaz derler ya neyse vardır bundada bir hayır diyoruz eve yerleştikten sonra evi satacam çıkın diyebilirdi ozaman daha kötü olacaktı bizim için pazar günü ev bakacaz kızlar dua edin benim için inş güzel bir ev bulabiliriz çok az zamanımızda kaldı perdelerin ölçüsünü alacaktık pazar günü kaç metre halı lazım ona bakacaktım off off hepsini ertelemek zorundayız yeni ev bulana kadar

Canım benimm üzülme herşeyden vardır bir hayır öyle düşün..ve haklısın bak son haftada aynı şeyi söyleyebilirdi yada siz evlendikten sonrada diyebilirdi..inşallah daha çok begenecegin bir ev bu pazar cıkar karsınaa

üzülme gamzecim rabbim bir kapıyı kapattımı bir kapıyı açarmış demek nasibin deilmiş o ev belki daha güzel daha hayırlı bir ev nasip olacak birde öyle düşünmek lazım .inş gönlüne göre bir ev nasip olur sana bu arada parfümlerin mis misssss aşkla kullan canım

Gamzecim inan arkadaşın olarak üzülmedim kesinlikle Rabbim hayırlısını istemiştir hakkınızda, deigin gibi yerleştikten sonra daha kötü olurdu, inşallah daha da güzelini bulursunuz Allah yardımcınız olsun bitanem

kızlar çok teşekkür ederim bu işler çok zormuş allah hepimize yardım etsin inş çalışıncada takip etmek çok zor dün akşam çok sıkıldım hala üzülüyorum ama dediğimiz gibi kısmet değilmiş rabbim inş daha iyilerini bizlere nasip eder

Canım benim yazını okurken aklımdan geçti çok dha içine sinen ve çok daha güzel bir yuva bulacaksınız Allahın izniyle.

Ev ararken şu duayı yapabilirsin canım:

"Allahümme ya müfettihal ebvap iftah lena hayrel bab"

Bu dua herşey için okunur; işlerimizin hayırla başlaması ve hayırla son bulması için edinilebilecek en güzel dualardan biridir.

Faydasını görürsün Allahın izniyle gamzecim

amin cnm inş akşam ev bakmaya gidecez varmış aynı apartmanda bir tane daha inş hayırlısı olur cnm

hayırlı olsun kuzum musmutlu günlerde kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…