solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

kızlar evimin detaylarını sizlerle paylaşmak istedim dün perde ölçüsü almak için gittik evimize hafta içide perde siparişi vericez hayırlısıyla:KK16::nazar::nazar:

evime maşallah deyin kızlar:KK34::KK9::KK9::nazar::nazar:
$Fotoğraf2469.jpg

portmanto (kızlar kenardaki raflara ne koyabilirim fikirlerinizi söylerseniz sevinirim)
$Fotoğraf2460.jpg

salonum (koltuklar bize ait değil ev sahibinin )
$Fotoğraf2461.jpg
$Fotoğraf2462.jpg

antre
$Fotoğraf2463.jpg

çocuk odası
$Fotoğraf2464.jpg

oturma odası
$Fotoğraf2465.jpg

yatak odası
$Fotoğraf2466.jpg

banyo
$Fotoğraf2467.jpg
$Fotoğraf2468.jpg
mutfak
$Fotoğraf2470.jpg
$Fotoğraf2471.jpg

canım evin çok güzelmiş ferah ferah banyo tezgahı dolabı falanda büyükmüş eşyaların hep rahatlıkla sığar heralde. güzel günlerde huzurla oturun inş:nazar:

hayırlı olsun agız tadıyla mutlu mesut oturun inşallah. maşallah...

Maşallah canım evin tamamı çok güzel :KK16:

canım evin çok güzelmiş ferah ferah banyo tezgahı dolabı falanda büyükmüş eşyaların hep rahatlıkla sığar heralde. güzel günlerde huzurla oturun inş:nazar:

kızlar çok teşekkür ederim beğenmenize sevindim evet cnm banyomun özellikle dolaplarının büyük olması beni büyük bir sıkıntıdan kurtaracak ayşegülcüm alt dolaba deterjanlarımı üst dolabada havlularımı rahatlıkla koaybileceğim allahım daha güzellerini sizlere nasip etsin inş kızlar:KK16::KK16:

Gamze tatlım evin bir harika, portmantoyada ayrıca bayıldım, evin kendisinden mi yoksa siz mi aldınız ? Maşallah maşallah evinize:nazar:

solitarycim güle güle huzurla oturun yasayın evinizde insallah :KK16:

ilk aklıma gelen kırmızı pötikareli perdenin mutfagına cok yakısacgı oldu ne karar verdin bilmiorum tabi ama...

frnch+kitchen+001.JPG

buffalo+check+country+curtains.jpg

ya da toile de jouy deneyebilirsin desen olarak :KK34:

countryside-largeib3.jpg

son olarak da bence portmantodaki kenarlara vintage saksılarda çiçekler, kafesler, fenerler, seramik kuşlar, dekoratif Panolar ya da yazılar koyabilirsin... secenek cok gerisi hayal gucune kalıyor

opuyorum seni :KK54:

solitarycim güle güle huzurla oturun yasayın evinizde insallah :KK16:

ilk aklıma gelen kırmızı pötikareli perdenin mutfagına cok yakısacgı oldu ne karar verdin bilmiorum tabi ama...

frnch+kitchen+001.JPG

buffalo+check+country+curtains.jpg

ya da toile de jouy deneyebilirsin desen olarak :KK34:

countryside-largeib3.jpg

son olarak da bence portmantodaki kenarlara vintage saksılarda çiçekler, kafesler, fenerler, seramik kuşlar, dekoratif Panolar ya da yazılar koyabilirsin... secenek cok gerisi hayal gucune kalıyor

opuyorum seni :KK54:

cookieciğim ne güzel şeyler paylaşmışsın çok teşekkür ederim yorumun için tül olarak krem tül düşünüyorum mutfağına olmadı güneşliğini kırmızı alabilirim çok teşekkür ederim tekrardan cnm:KK16::KK54:

gamzecim için kıpır kıpırdır şuan senin, için içine sığmıyordur eminim :KK16:

evinin her detayını çek bize yerleştikten sonra olur mu arkadaşım :KK31:

gönlümce mutluluklar diliyorum sana şirin ve güzel evinde :KK54:

çok güzelmiş canım yeni cicilerin bende english homdan en çok bu seriyi beğeniyorum mutfak için güle güle kullan canım

Gamzecim bu seti diyordum işte tam mutfagına göre :KK16:bu arada perdelerde harikaymış

gamzecim için kıpır kıpırdır şuan senin, için içine sığmıyordur eminim :KK16:

evinin her detayını çek bize yerleştikten sonra olur mu arkadaşım :KK31:

gönlümce mutluluklar diliyorum sana şirin ve güzel evinde :KK54:

canlarım sizleri ayrı ayrı çook seviyorum ve inanın sizler gibi güzel yürekli insanlarla hazırlıklarımı paylaşmak beni çook mutlu ediyor sizin güzel yorumlarınızla mutluluğum ve heyecanım katlanıyor bugün yatak odası ve yemek odası baktık ve süper tamda istediğim gibi bir tv ünitesi buldum bakalım amcam yardım edecekti yatak odası için onunla görüştükten sonra eşyalarımı alacağım dua edin kızlar içime sinen eşyalarıma kavuşabileyim:KK16::KK16:

canlarım sizleri ayrı ayrı çook seviyorum ve inanın sizler gibi güzel yürekli insanlarla hazırlıklarımı paylaşmak beni çook mutlu ediyor sizin güzel yorumlarınızla mutluluğum ve heyecanım katlanıyor bugün yatak odası ve yemek odası baktık ve süper tamda istediğim gibi bir tv ünitesi buldum bakalım amcam yardım edecekti yatak odası için onunla görüştükten sonra eşyalarımı alacağım dua edin kızlar içime sinen eşyalarıma kavuşabileyim:KK16::KK16:

Ne demek gamze, biz birbirimizi tanımıyor olabiliriz, ama bizi tanıyan insanlardan daha farklı bir kalbi birlikteliğimiz var burada.. Kimse çıkar gütmeden birbirine yardım ediyor, zor zamanlarında destek oluyor, mutluluklarını paylaşıyor... Tabii ki böyle günlerde senin yanında olacağız bitanem, bunlar senin en heyecanlı en mutlu günlerin... Rabbim eşinle sana yüzünüzden gülücüklerin eksik olmadığı sımsıcak musmutlu bir yuva nasip etsin. Ve tabii buradaki tüm kk kızlarına.. Ve bana da inşallah :KK16:

Canım benim sana dua edicem, sen üzülme. Allah yuva kuranın yardımcısı olur mutlaka, inşallah hayırlısıyla istediğin mobilyalara kavuşursun :KK16:

Alır almaz fotoğraflarını çek buraya ekle, biz de görelim senin güzel evinin nadide mobilyalarını gamzecimm :KK16:

kızlar evimin detaylarını sizlerle paylaşmak istedim dün perde ölçüsü almak için gittik evimize hafta içide perde siparişi vericez hayırlısıyla:KK16::nazar::nazar:

evime maşallah deyin kızlar:KK34::KK9::KK9::nazar::nazar:
Eki Görüntüle 667242

portmanto (kızlar kenardaki raflara ne koyabilirim fikirlerinizi söylerseniz sevinirim)
Eki Görüntüle 667243

salonum (koltuklar bize ait değil ev sahibinin )
Eki Görüntüle 667245
Eki Görüntüle 667246

antre
Eki Görüntüle 667247

çocuk odası
Eki Görüntüle 667248

oturma odası
Eki Görüntüle 667249

yatak odası
Eki Görüntüle 667250

banyo
Eki Görüntüle 667251
Eki Görüntüle 667252
mutfak
Eki Görüntüle 667253
Eki Görüntüle 667254

evine de aldıklarına da bayıldım canım Allah ağız tadıyla oturmayı kullanmayı nasip etsin inş :KK16:

canım Allah yardımcınız olsun içinize sindirsin inş :KK16:

kızlar ev tmm mutfak tmm salona koltuklarım tamam şimdide perde ve halı tasası başladı yardımlarınızı yine esirgemeyin kızlar koltuk takımım bu pembeli kumaştan berjer ve yastıkları kaplanacak seçtiğim halıda bu kızlar nasıl olur sizce
$Fotoğraf2112.jpg $Fotoğraf2109.jpg $Fotoğraf2110.jpg $Fotoğraf2111.jpg $pr_01_3078_max.jpg

perdelerim nasıl olsun kızlar kırık beyaz düşünüyorum tülümü ve güneşliğimi fon perdem ne renk olsun berjerlerşmde hem pembelik hem mavilik var kararsız kaldım kızlar:KK31:

gelelim mutfağıma
$Fotoğraf2470.jpg

alt kapaklar kırmızı olduğu için halımı çok fazla kırmızılı istemiyorum üst kapaklarda krem ama halımı çok kremlide istemiyorum çünkü en ufak bişi dökülse mafolacak halım sizce nasıl bişi olur ben şu şekilde bişi buldum ama olur mu karar veremedim
$pr_01_1157_max.jpg

perdelerimide tülünü kırmızı güneşliğini kırık beyaz düşünüyorum kızlar fikirlerinizi olumlu olumsuz bir şekilde paylaşırsanız çok sevinirim hatta foto falan ekleyin kızlar çünkü bu hafta içi herşeyimizi büyük ihtimalle halledecez

X