solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

kızlar merhaba kahvaltı takımım için runner amerikan servisi ve peçete halkaları yapmaya başladım yapılış asamalarını sizlerle paylaşmak istedim allahım nasip etsin bitmiş halinide sizlerle paylaşıcam inş

masa örtüm ve keçeler

runnerımı diktim ama cupcakeler henüz tasarı aşamasında onlaı dikmedim henüz

amerikan servisim tasarım aşamasında

amerikan servisimin bitmiş hali 5 ad daha yapıcam

peçete halkalarına daha geçemedim kızlar inş amerikan servislerini bitirip onlarıda el çabukluğuyla bitirecem

ne kadar yeteneklisin çok hoş olmuş yaptığın şeyler keşke bende böyle şeylere meraklı olsaydım yapabilseydim özendim sana

ne kadar yeteneklisin çok hoş olmuş yaptığın şeyler keşke bende böyle şeylere meraklı olsaydım yapabilseydim özendim sana

teşekkür ederim cnm aslında bu işleri hiç bilmem ama hem meraktan hemde çeyizimde kendi emeğim bişiler olsun istediğimden yapmaya başladım sanırım başarılıda oluyorum ablam bile şaşırdı nasıl hesaplayıp ölçüp biçtiğimi görünce kendisi tekstil okudu tasarımcı senin tekstil okuman lazım diyor bana

Canım renk seçimlerin süper olm :) Ayrıca işin içine el emeğin girince daha da güzel olacak... Kocacığın çok şanslı

solitory bilmiyorum neden ama bana çok sempatik geliyorsun.
çeyizlerinde çok çok güzel mutlulukla kullanmanı diliyorum

solitory bilmiyorum neden ama bana çok sempatik geliyorsun.
çeyizlerinde çok çok güzel mutlulukla kullanmanı diliyorum

aa cnm çok sevindim sanal ortamdan böyle güzel enerjiler hissetmek ne güzel bizde gözdecim (loadedgun) ile aynı şeyleri hissettik ve facede arkadaş olduk yüz yüze görüşemedik belki ama olsun böyle bir arkadaşlıkta çok güzel bu arada teşekkürler cnm

güle güle kullan hepsini canım ağız tadıyla İNŞALLAH
peki bişiyi çok merak ettim
şu alet ne işe yarıyor:26:
Eki Görüntüle 642609

teşekkür ederim cnm pantalon askısı o bende ilk defa kısmetse evimde kullanıcam bakalım becerebilecekmiyim pantalonları asmayı

Gamzecim maşallah ne yetenekli hatunsun yaa :)) bayıldım yaaaaaaaaa

teşekkürler gözdecim elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…