solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

Canımmm okurken ne kadar üzüldüm anlatamam

Ne diyeceğimi inan bilemiyorum şuan

Bence de nazara gelmişsin, daha dikkatli ol kuzumm,

Canını skma, olmuşla ölmüşe çare yok derler, cana geleceğine mala gelsin zarar..

Kıskançlık mı diyim nazarmı :) ben sinir olurum böyle şeylere gamzecim çok iyi niyetlisin ben o çocuğu boğmuştum :) Canım bnm çok üzüldüm

ayyycanımmm yaaa üzülme tatlım, ben alırım sana falan birşey demedi mi :44:
veya senin tepkin ne oldu bu durumda :44::44::26:
daha da kimseye gösterme çeyizlerini, bak nazar oluyorsun demek ki

Kıskançlık mı diyim nazarmı :) ben sinir olurum böyle şeylere gamzecim çok iyi niyetlisin ben o çocuğu boğmuştum :) Canım bnm çok üzüldüm

kızlar inanın şok oldum gördüğümde ağlamakla ağlamamak arası garip bi durumdaydım yaramazı çokta seviyorum bişi diyemedim ama tabi ne yaptın sen diye bir çığlık kopardım dizlerimin üzerine çöküp kırılan parçaları elime aldığımda hayat durmuştu sanki inanın bişi demedi oğluma bişi olmadı iyiki dedi sadece aman canım yenisi alınır dedi sinir oldum ya dedim sen alırsın ozaman aynısını ses çıkarmadı of of kızlar hala aklıma geldikçe sinir oluyorum

Canım havlularn çok güzel, çok beğendim

Sen de havlu furyasına katıldın benim gibi Ben de tamamladım havlularımı, içim çok rahat

Canım havlularn çok güzel, çok beğendim

Sen de havlu furyasına katıldın benim gibi Ben de tamamladım havlularımı, içim çok rahat

aynen cnm bornozlarımızı çoktan almıştım bir kaç takımda havlu aldımmı tamam olacak bakalım başlangıcı english home dan yaptım bir kaçtanede özdilekten almayı düşünüyorum

bunları şimdi sen mi yaptın ama çok güzel olmuşlarr ve farklı gözüküyorlar çok beğendim canım emeğine sağlık güle güle kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…