soğuk bir kocadan sıcak bir yuva olurmu?

aynı yatağı paylaşıyormusunuz?
oğlunuz aranızdaki ilişkiyi nasıl görüyor acaba?
oğluyla zmaan geçiyor mu?ne bileyim ona alışveriş yapar mıı?
onu hiç mutlu gördünüz mü?
çok soru oldu ama .alsanaalsanasmile

evinizi evlendikten sonra aldığınız için ortak.yani o istgediği kadar vermem diye yırtsın kendini evlilikte alınan tüm mallar ortak mecbur hakkınızı vermek zorunda.
Boşanmak rezillik değildir, lütfen elalem ne der diye düşünmeyin.

eşini sevmiyorsun mutlu değilsin huzurun hiç yok
ayrılmak sanırım senin için en iyisi
mesleğinde varmış ailende destek sana iyi düşün karar ver
allah yardımcın olsun canım

Millete rezil olma düşüncesi deli ediyor beni açıkçası.
Siz o yuvanın içinde hergün yavaş yavaş tükenirken,
o rezil olacağım dediğiniz insanların çok mu umurundasınız.
İnsanlar sizi bu kadar önemsemiyor merak etmeyin.
Siz kendinizi önemseyin, hayatınızı düzene koyun yeter.
Kimsenin umurunda değilsiniz emin olun.
Birilerine rezil olacağım diye ömür boyu hayatımı zehir ederim derseniz de hayat sizin tabi.
İşi özetleyen cümle bu zaten ''HAYAT SİZİN'', başkaları önemli değil.

yasadiklarinniza cok üzüldüm
bence bosanin kasitli bir sekilde yapilmis bir cok sey var ortada
zaten evin yarisida sizin o istedigi kadar vermiycem desin
hem egitimliymissinizde niye cekioysunuz bu adami
hani cagre arasa tedavi görse kalin yaninda diycem ama
gercekten keske bukadarda sabretmeseydiniz

ya bu adamin ereksyon sorunu oldugundan süpheliyim ben belki cinsel tercihleri farklidir benim aklima ilk bu geldi sayet öyle ise hic durmayin ayrilin derim

yatağa girdiğimden ,çıktığımdan haberi olmaz...11 yıl içinde aynı anda yatağa girme sayımız belki 3 kere belki 5 keredir....
son 7 yıldırdı hergece nette zaman geçiriyorum bu hem onun işine yarıyor hemde benim böylece kimse bişi beklemiyor,komik değil mi ben yıllardır her gece nette turalarken eşim o kadar kıskanç olmasına rağmen napıyorsun ne ediyorsun diye gelipte bakmaz bile..

bazı geceler erken yatağa yatsam anlar ya hani bişiler olma ihtimali var konuşma arasında kibarca bana net yokmu bu gece der kıbarca beni gönderir:):)

sohbet bile edemiyorz kalmışki yatak muhabbeti yada birlikte yatmışız kalkmışız kimin umrundaki..

sırf onla bi kaç cümle sohbet edeyim diye her akşam yemekten sonra kahve yapar tepsiyi süsler püsler gel hayatım balkonda kahve içelim derim..bi süre bekletilirim genelde kahve soğur neyse gelir ,kahve biter su biter ama bir kelime etmez benle tek yaptığı sağı soğu incelemektir biri bakıyormu diye:)

şimdi yazacağım şeye dahada şaşıracaksınız....ne zaman kahve yapıp içelim desem şüpheyle bakar fincana hangisi alsam dye düşünür böylede bi psikolojiye sahip ben o kahveye bişi katıyorum diye düşünüyor bundan eminim....ki bunu kayınvalideme herşey konuşulduktan sonra yapmaya başladı sanırım kayınvalidem oğluna toz kondurmayacak ya o dedi yedirdiğine içirdiğine dikkat et diye:)

bende kahve tepsisini sehpaya bırakır istediğini almasını sağlarım napıyım başka türlü uzatsam yanlış anlıyor diye...gerçi son 3 haftadır kahveyi artık yanlız içiyorum çünki artık kahve içmiyor..

oğluyla asla zaman geçirmez iş yerini görmeyi çok ister oğlum ki kendisi yönetici düzeyinde çalışmasına rağmen götürmedi hiç..orası oyun parkımı dedi:)

maçla topla pek ilgisi yoktur oğluma futbolu ben öğrttim....bikeresinde arkadaşları maça çağırmış eşimi oynamazda izleyecekmiş..oğlumuda götürmesini istediysemde ona gözükmeden kaçmayı tercih etti....

evet eşimi gülerken kahkaha atarken görüyorum ne zmaan mı? sadece arkadaşlarıyla beraberken onlarla telde konuşurken ha birde ailesiyleyken başkada göremedim...

ya bu adamin ereksyon sorunu oldugundan süpheliyim ben belki cinsel tercihleri farklidir benim aklima ilk bu geldi sayet öyle ise hic durmayin ayrilin derim

yine tekrar edicem arkadaşlar bazı şeyleri kendime dahi itiraf edemiyorum ki inanın söylediklerinizde ihtimalden öte bi durumda, öyle şeyler yaşadım öyle şeyler duydum ki ona olan saygımda bitti...
ama neyaptım hiçbişi,o kendine bi maske takmış geziyor,bense görmezden geliyorum olay bu

biliyormusun canım bende hep öyl derdim HAYAT SİZİN KİME NE ama öyle değilmiş işte, birde işin işine evladınızın hayatı girince herbişiyi düşünmek zorunda kalıyormuşunuz..

Offf yaaa... ne diye evlenmiş ki o zaman, bir de çocuk sahibi olmuş...

Oğlunuzun ve sizin ruh sağlığınız açısından bir an önce kurtarın kendinizi o evlilikten & o adamdan...

eminim ki burda bi çok arkadaş boşan demeye çekiniyor dese bile 50 kere düşünüyor,yuva yıkılmasını kim ister ki ama kızlar içiniz rahat yazın çünki ilk defa kendimi bukadar hazır hissediyorum..
sanırım sonunda beklediğim gün geldi çattı BENİ UMUTLARIMI SABRIMI BİTİRDİ..BUNU BAŞARDI HELAL OLSUN

ARTIK ONLA İLGİLİ HİÇBİR HAYALİM KALMADI O ARTIK BENİM İÇİN Bİ YABANCI

ZORLA Bİ ERKEĞE KADIN OLMAYI ÖĞRETTİ BANA istenmediğim yerde kalmayı,bana bakmak istemeyn gözlerinin önüne zorla geçtim bu neydi biliyormusunuz GÖR BENİ ARTIK BEN VARIM ÇIĞLIKLARIYDI ama artık yapamıyorum beni artık görmesin çok geç çünki bende bitti o artık bitti çünki ben bittim , o hayat dolu kadın bitti, umut dolu kadın bitti,ONA HAKKIMI NASIL HELAL EDİYİM Kİ

offfffffff gercektende durum cok kötü bu durumda bosanmaktan baska caresi yoktur bana göre
bosan demek normalde hic kolay bir durum degildir ama sizinki cok farkli arkana bile bakma arkadasim bu dünyaya bir dahami geleceksin elalemin ne oldgu belli olmayan cocouguna kadinlik yapma cabalarindan vazgec allah yardimcin olsun

cok üzüldüm durumunuza. tek tek bütün sayfalardaki cevaplarinizi okuyup, hayretten hayrete düstüm.
isin acikcasi daha ilk sayfalarda aklima esinizin sorunun ereksiyon falan degil cinsel tercihinin olmasi geldi, son sayfalara geldigimde o kdrda haksiz olmadigimi gördüm üzülerek.
bence siz cok cok güclü bi kadinsiniz, güclü olmasaniz bunca sene bu gercekle yasayamazdiniz.
hayata bi kere geliyoruz, sadece bir sansimiz var mutlu olmak icin. ömrünüzü sizi sevmeyen, istemeyen bi adamla huzursuz bi evde heba etmeyin bana kalirsa.

cocugunuzla mutlu, ufacik bi yuvaniz olur. simdiki lüksünüz olmaz belki ama iciniz huzurlu olur.
yazik günah size, inanin o kadar cok üzüldüm ki, kendi yakinimdan birinin basina gelmis gibi.

ALLAH size güc versin, sabir versin...

Vallahi şayet çocuğun için katlanıyorsan aslaa ama aslaaa katlanmaa.
böyle mutsuz bir yuvada çocukdanda hayır gelmez...
sana evden kuruş koklatmam laflarınada kanmaa. evliyken alınmış ev ikinizede aittir.
avukata danıştığında yapman gerekenleri zaten söyleyecek
belliki düzelme gibi bir umut yok o zaman neden çekesin?
hani ihtimal olsaa katlan evliliğini kurtar derim ama hiççç gerek yok dünyaya bir kere geliyoruzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…