soğuk bir kocadan sıcak bir yuva olurmu?

ayrı kaldığınız dönemden geldiği zaman çocuk ve size karşı tavırları nasıl?
biraz uzak kalın sizi özleyeceleck mi?ne zman geleceksiniz?diyecek mi?
çocuğunuz babaya düşkün mü?

bence siz maddiyata fazla önem veriyosunuz.her msjınız da mal mülk lafı fazla geçiyo.bu kadın şu anda mal mülkü düşünecek durumda deil evliliğinin peşinde....

siz evlilikten ne anlıyorsunuz el işi yapıp adamın üstüne ev almak sonra geçimsizlik çoıktığında ona buna muhtac olmakmı bunlar 100 sene öncesindeydi

arkadaşı m elini vicxdanına koyup bişiyi söylemeni isticem ne dersen tabiki inancak durumdayız gerçide bukadar sorunlu bir adamdıu niye 11sene çektin ve senin hiçmi suçun yok melekmisin sen merak ettim insan sorunlar karşşısında azda kendini eleştirmeli ben nerde hata yapıyorum acaba die bunu denedinmi okuyorum hep yorumlarını yanlış anlama bukadar kötülemeye melek birini beklemiyom karşımda

ya ben derdimi anlatamıyorum ya da siz anlamak istemiyorsunuz galiba.bakıyorum açılan konulara hepsine yorum yapmasamda.eşlerinden yana dertli olanlara çoğu insanın ilk sözü BOŞAN.katlanma bırak....vs.bu kadın bu konuyu açarken elbette bunları düşünmüştür.bizim ona boşan demek yerine farklı çözüm yolları getirmemeiz gerekmez mi?en son aşama deil midir boşanmak?anlatmak istediğim bu.çok üzülüyorum evliliklerin bitmesine.bi evliliği kurtarmak için neler vermezdim.bir karı koca ayrıldığında arşu ala titrermiş.bu sözü hiç unutmam.

en baştada söyedim ben sadece paylaşmak için yazıyorum bunları...

yakınlarıma arkadaşlarıma yada komşuma anlatamadığım için

ben ne yaşıyorsam onları yazdım size tabiki bende mükemmel değilim

komşularım bizi çok mutlu bilir asla eşimin hatalarından bahsetmem onu hep yüceltirim
yapmadığını yaptı gösteririm almadığını aldı derim..

ama burası farklı siz beni tanımıyosunuz ben sizi lütfen kırılacak yerim kalmadı zaten

Vallaha söylenecek pek birsey yok:

Sen kendin kocanin agzindan duydun son Noktayi.

"Ben size beni evlendirmeyin dedim, bu kizida yaktiniz benide"

Arkadasim, daha ne söylenirki? Adam bas baya seninle basini yaktigni düsünüyor, yani neyin hesabini yapiyorsun daha?

Sakin cocugmu düsünüyorum falan deme bana, cünkü sana yaptigi duygusal iskenceyi evladinada yapiyor esin, bazi erkekler iyi es olamaz ama cok iyi baba olabilir belki, lakin senin esin ikisinide yapamiyor malesef, öyle olsa bosanmaktan cekinmeni anlardim.

Evet sen en iyisimi bir avukat bul ve biran evvel bosanma davasini ac, yoksa bu gidisle seninde evladininda ciddi bir sekilde piskolojisi bozulacak.

Allah yardimcin olsun

vereliniortak en güzelini eşin anasına demiş işte beni evlendirmeyin kızıda yaktınız benide 11 yıl yakmışsın kendini daha fazla yakma Allah yardımcın olsun:Saruboceq:

arkadaşı m elini vicxdanına koyup bişiyi söylemeni isticem ne dersen tabiki inancak durumdayız gerçide bukadar sorunlu bir adamdıu niye 11sene çektin ve senin hiçmi suçun yok melekmisin sen merak ettim insan sorunlar karşşısında azda kendini eleştirmeli ben nerde hata yapıyorum acaba die bunu denedinmi okuyorum hep yorumlarını yanlış anlama bukadar kötülemeye melek birini beklemiyom karşımda

yazdıklarımın bir kelimesinde yalan varsa ALLAHIM bana yarını görmeyi nasip etmesin..belki kötüyüm belki mükemmel değilim ama ne yaşıyorsam o yalanın hayatımın hiç bir anında olmadı....
11 yıl neden mi tekrar söyliyeyim EVLADIM için

ya ben derdimi anlatamıyorum ya da siz anlamak istemiyorsunuz galiba.bakıyorum açılan konulara hepsine yorum yapmasamda.eşlerinden yana dertli olanlara çoğu insanın ilk sözü BOŞAN.katlanma bırak....vs.bu kadın bu konuyu açarken elbette bunları düşünmüştür.bizim ona boşan demek yerine farklı çözüm yolları getirmemeiz gerekmez mi?en son aşama deil midir boşanmak?anlatmak istediğim bu.çok üzülüyorum evliliklerin bitmesine.bi evliliği kurtarmak için neler vermezdim.bir karı koca ayrıldığında arşu ala titrermiş.bu sözü hiç unutmam.

sende arkadaşımız gibi fedakar birisin
ama kadının kocası diyelimki karısından elektirik almıyo sevmiyo karısını olabilir gönlüde geçebilir gayet normal
ya çocuğu
onun niye üstüne düşmüyo benim eşim allah razı olsun eve gelir hemen oğlunu sever yarım saat yıkakar giydirir ona şarkı söyler espirili
evladına niye sevgisini göstermiyo
insan parası olmasa bile bir baba yaratır yine götürür doktora
böyle baba olurmu

yazdıklarımın bir kelimesinde yalan varsa ALLAHIM bana yarını görmeyi nasip etmesin..belki kötüyüm belki mükemmel değilim ama ne yaşıyorsam o yalanın hayatımın hiç bir anında olmadı....
11 yıl neden mi tekrar söyliyeyim EVLADIM için

tmm cnm dikkatimden kaçmış evlat olunca akan sular durur bende anneyim çünkü neye katlanıyosAK ZATEN ONLAR İÇİN ONLARIN CANI SAGOLSUNDA

biz çok zengin değiliz eşim beş vakit namazda kılmaz
ama haftanın 7 günü çalışır
tüm kazandığını çocuğumuza ve bana harcar
en pahalı doktora götürür
en iyi giysileri yiycekleri alır kimsenin bir şeyinde gözümüz kalmasın diye
allah razı olsun eşimden

sende arkadaşımız gibi fedakar birisin
ama kadının kocası diyelimki karısından elektirik almıyo sevmiyo karısını olabilir gönlüde geçebilir gayet normal
ya çocuğu
onun niye üstüne düşmüyo benim eşim allah razı olsun eve gelir hemen oğlunu sever yarım saat yıkakar giydirir ona şarkı söyler espirili
evladına niye sevgisini göstermiyo
insan parası olmasa bile bir baba yaratır yine götürür doktora
böyle baba olurmu

gerçekten bilmiyorum artık ne diyeceğimi.çocuk konusunda bende hassasım.o noktada söyliyecek lafım yok.bilmiyorum ya....offf
inşallah her şeyistediği gibi olur arkadaşın.dua edicem.seni de kırıcak bişi söylemek istemedim.hakkını helal et.sadece fazlasıyla duygusalım.kimse boşanmasın,sorunlar olmasın,hayat hep güzel olsunnnnnnnnnnnnn

Ayyyy tüm yazdıklarını okuyamadım canım çünkü kocanı boğasım geldi ..
O lüks evde bacadan çıkan duman haricinde sıcak bişi olmaz..
Onun cinsel problemi obsesifliği düzelmez deee , artmaz daa ama seni Mazhar Osman'a yatırmaya kadar kadar gider bu durum..
Giy terliğini al kucağına çocuğunu şu dakka kaç kaçabildiğin kadar uzağa..

gerçekten bilmiyorum artık ne diyeceğimi.çocuk konusunda bende hassasım.o noktada söyliyecek lafım yok.bilmiyorum ya....offf
inşallah her şeyistediği gibi olur arkadaşın.dua edicem.seni de kırıcak bişi söylemek istemedim.hakkını helal et.sadece fazlasıyla duygusalım.kimse boşanmasın,sorunlar olmasın,hayat hep güzel olsunnnnnnnnnnnnn

bende canım seni kırmak istemedim ikimizde arkadaşa üzüldük yalnız

neyse çıkmak zorundayım.bebğim sabah erken uyanıyo.geç bşile kaldım.ama buratı takip edicem.herkese iyi geceler.allah yar ve yardımcın olsun

X