soğuk bir kocadan sıcak bir yuva olurmu?

canim kocasi gecen senelerde itiraf etmis. erkeklerle konusurken gozum hep oralarina kayiyor diye.

sonra adamin arabasina biri sen topsun yazmis.

esi universitedeki ev arkadaslarinin escinsel iliskilerinden bahsetmis.
orta lisede univ de falan hic kiz arkadasi olmamis.

daha gerilerde benim mesajlarimda bir Ayse Arman roportaji var. Ona karsilik kocasinin o roportajdaki gay adamin davranislarina coook benzer davranislarini yazmis. oradan hep beraber cikardik yani.

KAdin zaten supheleniyormus.

sizi ihmal edermiyim hiç...şu iş konusu neticelensinde öyle cevap vereyim demiştim.....yarın için tekrar görüşmeye çağırdılar herşey olumlu gidiyor..zaten parasına bakmıycam şartları her türlü kabul etmeyi planlıyorum......psikiyatırımında istediği bu biran evvel işe başlamam,eşimle ilgili şüpheleri olan arkadaşlarım var nerden gay olduğunu çıkardınız filan gibi şeyler sormuşlar...tabi bunu direk ağzından duymuş değilim....ama yapboz misali bütün parçalar bizi o yöne götürüyor sonuç aynı yere çıkıyor...ki psikiyatırımız eşimin dosyasını okur okumaz NEDEN HALA BEKLİYORSUNUZ..BUNCA YIL OLMUŞ NEYİ BEKLİYORSUNUZ dedi bana adam bile ümitsiz bilemiyorum keşke yanılıyor olsaydım keşke...

Kıskançlığının sebebi de aslında sizin gölgenizde kalmamak,sizin kendinden daha fazla dikkat çekmenize engel olmak isteğiymiş belki de.Düşünsenize güzel ve bakımlı bir kadın bütün olası şansını öldürür toplulukta...Çok var bu tip kamuflaj evliliği maalesef..Sebep de kompleksli anne babalar..Çocukları errrkek oluyor evlenince,garantiliyor erkekliği..Kimse de ağzını açıp laf söyleyemiyor..Kaynana da araz çocuk doğurmamış olma ispatının rehavetiyle gerim gerim geriniyor..Yazık çok yazık..Oysa cinsel tercihinden dolayı bunu yaşamak zorunda kalan adamlar kendisi gibi çevresini de yalan bir dünyanın oyununa dahil ediyorlar...
Ne diyelim,kolay gelsin,doğru karar veresiniz umarım..

aslında sen çocuk yaparak hata ettin şimdi eşim gay desen inanması zor çevredekilerin çünkü çocuk var derler şimdi gay ise bu çocuk nasıl olmuş niye yapmış diye kayınvalidende şimdi rahatlar tabi iftira atıyo der senden için o yüzden sen kayınvalidenin sözünü dinlemeyecektin

canim kocasi gecen senelerde itiraf etmis. erkeklerle konusurken gozum hep oralarina kayiyor diye.

sonra adamin arabasina biri sen topsun yazmis.

esi universitedeki ev arkadaslarinin escinsel iliskilerinden bahsetmis.
orta lisede univ de falan hic kiz arkadasi olmamis.

daha gerilerde benim mesajlarimda bir Ayse Arman roportaji var. Ona karsilik kocasinin o roportajdaki gay adamin davranislarina coook benzer davranislarini yazmis. oradan hep beraber cikardik yani.

KAdin zaten supheleniyormus.

Ayy cok fena eyvahedigeldismile bı durum bu aldatılmak kadar korkunc ya !

selam arkadaşlar çok düşündüm burda paylaşıp paylaşmamak arasında gittim geldim.
ama şuan ki ruh halime sadece siz anlarsınız çünki kimselerle paylaşamıyorum.

11 yıl önce görücü usulüyle evlendim.nişanlıyken ters giden bişiler vardı hissediyordum,nişanlanalı 3 ay olmuş hergün görüşmemize rağmen elimi dahi tutmuyordu,mütahasıp bir ailede büyümüş bi kız olarak önceleri rahatsız etmedi bu durum ta kii yakın çevrem hadi doğru söyle neler yapıyorsun nişanlınla gibi sohbetlere girince anladım ki ters bişiler var..

7 yaş büyük olan nişanlım,ki bekarlığı boyunca ne ünide ne lisede hiç flörtü olmamış biri nedense benim gibi çevresi tarafından fazlasıyla beğenilen bi kıza dokunmuyordu bile...

dile getirdiği tuhaf konularlada pekiştirince onla mutlu olamıyacağımı anladım ve yüzüğü çıkardım...fakat babam zorla geri taktırdı...

üni mezunuyum çok iyide bi işim vardı o sıralar bana çok modern biri olduğunu hayatı istediğim gibi yaşayacağımı işime karışmayacağını filan söylerdi..

neyse evlendik...8 ay nişanlı kaldık

balayındayken sorunlar başladı...eczaneden ilaç filan almaya başladı ereksiyon sorunu vardı bende yine normal bişidir sanıp ki cinsellik nedir doğru dürüst bilgim yoktu,ona destek oldum fakat aşırı kıskançlık yüzünden 10 gün süren balayımız boyunca ağladım.

evliliğimizin 5 . ayında kayınvalidemin yoğun isteğiyle hamile kaldım ...
hamilelik sonrası daha beter oldu herşey gece geç gelmeler bekar arkadaşlarıyla sürekli görüşmeler içindeydi,
sürekli cam kenarında onu beklerdim.
aşırı kıskançlığı yüzünden ekmeğim olmasa evden çıkıp bakkala gidemezdim.
ha buarada evliliğimiz ilk haftası işten ayrıl dedi bana,yok desemde baktım olmayacak gül gibi işimden ayrıldım.

telefona geç gelsem 15 km lik işinden eve baskın yapabilecek kadar hasta bi ruha sahipti..

bu baskı altında hamileliğmin 4 . ayında yüksek tansiyonla buluştum..ölümlerden döndüm fakat eşim hiç yanımda değildi..
doğuma 1 ay kala tansiyon tavan yapmıştı eşime dr bu hafta çok riskli sürekli gözetimde olmalı demesine rağmen o istanbula gitti banada şöyle dedi kamyon şöförlerinin hanımlarının canı yokmu sende yanlız doğur nolacak ki.

dediğide oldu doğumda yanımda değildi ki biz komadayken..

neyse bu şekilde 10 yıl geçti inanın cinsellik namına hiç bişi yaşamaıdk desem yeridir.

yorgun olur hasta olur keyfi yerinde değildir hep hep bi bahane vardır yani.
10 yıldır yatakta yüzyüze yatmadık hiç çünki sürekli sırtını döndü bana..onun bağrında uyumayı istemezmiydim ama olmadı..

bana soğukluğu yetmiyor gibi yavrumada son derec soğuktur..

iş ortamında çok sevilen çok güler yüzlü biridir ama evde asla yüzü gülmez..ben neler yaparım ne soytarılıklar sırf gülsün diye ama yine terslenirim..

sahurda masasını hazırlarım ama dolaba neden su koymadın diye sabahın köründe fırçalanır güzlce azarlanırım..

yemekte malum makinada yıkıyoruz bulaşıkları bardakta küçük bi leke göre ters ters bakar yüzüme..

cimriliği hat safhada hamileyken bile canım bişi çekse tamam sonra bakarız der ama asla almazdı:):)

buarada ekonomik hiç bir sıkıntımız yok bu cimriliğiyle daha 5 yıllık evliyken süper lüks ev aldık nasıl başardıysak artık:)ben sürekli evde işler yaptım dışarıya el işleri başka bir sürü işler yaptım çok destek oldum çok...aylarca ayağıma çorap almaığımı bilirim o evi alsın diye..

seyahatten geldiği bi gün valizinden çift kişilk sinema bileti çıktı..ben başta anlam veremedim ama o direk beni suçlayarak sen kimle sinemaya gittin dedi iftira etti..bende hemen biletin üzerine baktım adres gittiği şehrin adresiydi ...bu olay üzerinde kayınvalideme anlattım herşeyi yaşadığım herşeyi anlattım..

başta kabullenmedi herkesin yaşadığı şeyler dedi...
sonra oğlunu ikna etti dr için
neyse araştırdım iyi bi psikyatr buldum gittik..temel sorun cinsel problemiydi...
artı bide obsesif tanı kondu kendisine...
ama ilaçlarını kullanmadı bi dahada gitmedi .
annesine telfnda benim yanımda şunları söyledi kulaklarıma inanamadım BEN SİZE EVLENMİYCEM DEMİŞTİM BU KZIDA YAKTINIZ BENİDE BEN İSTEKSİZİM BENİM SORUNLARIM var diye annesine saydı sayıştırdı..

inanın okadar çok şey var ki yazacak yazarken bile hatırlamak beni yaralıyor...
benim hayatta tek istediğim yavruma sıcak bi yuva kurmaktı..
peki söylermisiniz SOĞUK Bİ ADAMDAN SICAK Bİ YUVA OLURMU?
ramazan ayı çıktıktan sonra avukata gitmek istiyorum ama başarırmıyım bilmiyorum..

boşanırsan pişman olursun evden kuruş vermem hem bu evi hakedecek sen neyaptın diyen biri..

ŞAŞKINIM...YORGUNUM...

NEDEN Mİ YAZDIM BUNLARI ...SADECE PAYLAŞMAK, RAHATLAMAK, BELKİ BİRİ TESELLİ EDER DİYE....DERTLEŞMEYE ÇOK İHTİYACIM VAR ÇOK...

ALLAHTAN YARDIM DİLİYORUM.

inanın okurken gözlerim doldu.nekadar sabırlı bir insansınız.yaşadıklarınız çok ağır.çok üzüldüm.ama bunları yaşayan bir kadın çok güçlüdür.bence hakettiğiniz mutluluğu yaşayamamışsınız.olan hep kadınlara oluyor zaten .düzeleceğine inanmadığımdan dolayı boşanmanızda hayır var diye düşünüyorum.hakkınızda hayırlısı..

allah yar ve yardımcınız olsun...

BAŞARAMIYORUM defalarca verdim bukararı ama inanın boşanma fikri bile çok korkutoyr beni,
oda biliyor zaten nede olsa ayrılamaz diyor çok yumuşak başlıyım keşke böyl yetiştirilmeseydim
bana diyorki bunca zamana kadar getirdik sabrettin bundan sonrada idare et diyor..

geçen gün nasıl olduysa saçlarımın üstünde uyumuş ki saçlarım bayaa uzun ve bakımlıdır..sabah diyor ki bana
senin saçların ne kadar güzel kokuyormuş böyle yeni farkettim.

bunu farketmesi 10 yıl sürdü.

ne kadar acı çok kötü oldum ya kendinize neden bunu yapıyorsunuz..hak etmiyor sizi işte..

X