soğuk bir kocadan sıcak bir yuva olurmu?

evet sen bir avukata boşanmayacak olsan bile git her şeyi tamamı ile gerçek olarak anlat senin çıkarına olmasada ki haklarını bil bakalım neler diyecek sana hatta soracaklarını kağğıda yaz ver daha iyi olur unutmazsın

hele bi sağsağlim bayramımızı geçirelim mübarek gün şeytanı sevindirecek işler yapmıyayım...sonra zaten gidicem gibi

çok kısa süreli ereksiyon yaşıyoruz haliyle boşalma oluyor ve haliylede hamilelik oluyor...

diyeceksinki bak erekte oluyormuş canım bunu ya 2 ayda yada 6 ayda yaşıyorz ilaç varsa eğer ayda bir olabiliyor..

ki inan temel sorunum bu değil şu saatten sonra olsa ne olur olmasa neolur

yazdıkça çıkıyor ortaya herşey adam kış günü bi üstünüzü örtmekten aciz yaaa nasıl bir vicdansızlıktır bu Çok üzgünüm çoookyuh diyorum yani bu kadarda olmaz örtse sanki ölcek adamın çocuğuda olmuş ama hala vicdanı sızlamıyor işte herkesten baba olmuyor.

hele bi sağsağlim bayramımızı geçirelim mübarek gün şeytanı sevindirecek işler yapmıyayım...sonra zaten gidicem gibi

bu işin şeytanla falan ilgisi yok canım şeytanlar yaşadığımız hayatta sokakta hele birde sahipsiz kalırsan gerçek şeytanları tanırsın
senin eşinde şeytanın biri bence

sen ayrılsan eşine yazık olmaz hiçbir şey alamazsan sana yazık olur
adamın evi var maaşı var anası bulur ona saçını süpürge edecek bir kız

adam bir kutu ilacı bile bitirmemiş kadın neyapsın kerpetenlemi açsın adamı kendi istemedikten sonra tedavi olmayı
45 yaşında çöküp mezaramı girsin kız fedakarlık hak edene yapılır benden zırnık bile alamazsın diyene değil
yani kadını mezara da soktunuz içi baya rahatlamıştır arkadaşım

Madem aileniz kabulleniyor herşeyi nolur daha fazla sabredipte bu adam ve ailesine katlanmayın.
Gençsiniz, tahsillisiniz, bunca olay sizi yıkmamış bundan sonra olacaklar mı yıkacak?
Güvenin kendinize, oğlunuz için birşeyleri değiştirmeniz gerekiyor.
İş durumunuzdan şüphem hiç yok.
Başarabilirsiniz, hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz.
Dualarımız sizinle..

adam bir kutu ilacı bile bitirmemiş kadın neyapsın kerpetenlemi açsın adamı kendi istemedikten sonra tedavi olmayı
45 yaşında çöküp mezaramı girsin kız fedakarlık hak edene yapılır benden zırnık bile alamazsın diyene değil

gerçekleri yazalımki birine daha yazık olmadan kafasına dank etsin

Vallaha söylenecek pek birsey yok:

Sen kendin kocanin agzindan duydun son Noktayi.

"Ben size beni evlendirmeyin dedim, bu kizida yaktiniz benide"

Arkadasim, daha ne söylenirki? Adam bas baya seninle basini yaktigni düsünüyor, yani neyin hesabini yapiyorsun daha?

Sakin cocugmu düsünüyorum falan deme bana, cünkü sana yaptigi duygusal iskenceyi evladinada yapiyor esin, bazi erkekler iyi es olamaz ama cok iyi baba olabilir belki, lakin senin esin ikisinide yapamiyor malesef, öyle olsa bosanmaktan cekinmeni anlardim.

Evet sen en iyisimi bir avukat bul ve biran evvel bosanma davasini ac, yoksa bu gidisle seninde evladininda ciddi bir sekilde piskolojisi bozulacak.

Allah yardimcin olsun

bu tip düşünen insanlar sayesinde kadınların boynu iyice bükülüyor
kaynana der oğlummun başını bağlayayım
yine kaynana e bide çocuğu olsun eksik kalmasın herkezin var
eeee herkez evlenip çoluğa çocuğa karışıyoda senin oğlun normalmi
ne çocuğuna sevgi veriyo ne karısına hatta mağdur etmeye hazır her şey kendi hastalıklı fikirleri doğrultusunda olmazsa
kızımız belli yaşa geldi başını bağlayalım
bağlansında kiminle bağlanırsa bağlansın
aman boama kocanı eve gelince yemek bulamaz bak rahatsızmışta bla bla bla

birde obsesif sadece birde cinsel sorunu var ikiside çözümlenebilecek şeyler istese eşim ve çocuğum için ben bu rahatsızlığı yenicem diyebilirdi
obsesif takıntı saplantı demek
birde cinsel dürtü bozukluğu var
yani adam şizofren değil
bu adamın ciddi bir rahatsızlığı yok
sorun adamın karakteri bencil olması
bencil bir insan yalvarma yakarmayla değişirmi

bence siz maddiyata fazla önem veriyosunuz.her msjınız da mal mülk lafı fazla geçiyo.bu kadın şu anda mal mülkü düşünecek durumda deil evliliğinin peşinde....

ya ne alakası var adam çocuğunu önemsemiyor kadının elinde şu an hiç bir şey yok bakalım avukata gidicek davaları takip edicek parası varmı hem ailesinin yanına bile gitse beş parasız onların eline mi bakıcak onlarında durumu iyi değilmiş
sizin işinize gelmedi yazdıklarım bence lafı çeviriyorsunuz

X