soğuk bir kocadan sıcak bir yuva olurmu?

böyle bir babayla 26 yıl yaşadıktan sonra diyorumki tüm kadınlarımız
eşleri iyide olsa kötüde önce kendilierini düşünsünler sonuçta erkekler sokaktada yatar ama kadınlar yatamaz

Yaşadığınız olaylara gösterdiğiniz sabıra takdire şayan.
öncelikle annen seni bir defa doğurdu tekrarı yok.

kadınsın sevgiye övgüye ve şımartılmaya ihtiyacın var.
zaman ilerledikçe bunları kaldıramayabilirsin.bu zamana kadar çektiğine göre kocanın bir kaç artısı vardır.ama bunlar yeterli değil.kimse yuvasının yıkılmasını istemez.kocanla kendini toplayaraktekrar konuş kaldıramadığını cinsellik iççin olmadığını sadece sevgi için de.eminim kocan seni seviyor içinden takdir ediyordur.ama itiraf edemez.

canım işte sorunlar burada iş yasa ve kurallara gelince herşey çok katı oluyor
sen eşin adına doktordan hiçbir kağıt alamzsın özel hayata giriyor

DÜŞÜNÜN Bİ bunca şeye yavrusu için katlanan ben.
onun saçının telini verirmiyim bu gamsız insanlara..
ki oğlum çok zeki bi çocuktur asla benden başka bi yere gitmez.

şu şekilde olur mahkeme eşini gönderir adli tıppa orada muayne olur kağıtı eşin bile göremez sonuç direk hakime gönderiliyor

canım bence boşanmak bi kaçış yolu.istersen kolayı seçip ayrıl.hemde bi evladın varken...
eşinin psiklojik sorunları olduğunu kendin söylüyosun.bence bu sorunları çözmek için eşine destek olmalısın.o red etsede sen diretmelisin.eşinin tüm bu yaptıkları bu sorunlarından.sağlıklı bi insan hemde namazını kılan bir insan bunları yapmaz....bence tedavi olmasını sağla.hep destekçisi ol....allah yar ve yardımcın olsun

biz çocukken evde kurt kesilen babam karakolda süt dökmüş kedi olur kendini öyle bir acındırırdıki polisler annemi azarlardı yemin ederim

neden her şeyi dine bağlıyorsunuz benim babamda namaz kılar ama ailesine hiçbir şey kaptırmak istemez bencil biridir

Mübarek ramazan ayı olmasa iyi bir sayardım bu adama ama şidi sadece Allah bildiği gibi yapsın diyorum
Rabbim yanında olsun canım yardımcın olsun
Dua edicem sana inan
Hakkında hayırlısı olsun canım

canım 11 yıdır neyi beklediğimi sanıyorsun yalvardım yakardım ayaklarına kapandım tedavi ol dedim..
onun psikolojisini düzelteyim derken ben hem bedenen hem ruhen bittim düşünsene 21 yaşında kanserin eşiğinden döndüm tiroyid bezlerim alındı...,,
haftalarca kortizanlar verildi göbeğimden kan geldi ..
hastane odasında verilen ilaçlardan bayılıp kalmışımda üztüm açık kış günü üzerimi örtmemiş sabah hemşire eşime kızdı sen başında naptın boş boş dedi..

off yaaa tamam daha fazla yazamıycam çok kötü oldum çok özür dilerim ben salağın tekiyim

bencede bi avukatla görüş,kesin boşanmak istemiyor olsan bile boşandığın zaman seni nelerin beklediğini,haklarını bilirsin...ve eşin seni ,boşanırsak şöyle olur çocuğunu göremezsin,beş kuruş alamazsın dese bile sen bunları yemezsin...eşimde bana altınları vermiycekmiş güya ama avukatım sen mrk etme hepsini alırız dedi...o yüzden kocalar bu boşanma işini çocuk oyuncağı zannediyorlar,kendileri yazıp kendileri oynuyorlar....

adam bir kutu ilacı bile bitirmemiş kadın neyapsın kerpetenlemi açsın adamı kendi istemedikten sonra tedavi olmayı
45 yaşında çöküp mezaramı girsin kız fedakarlık hak edene yapılır benden zırnık bile alamazsın diyene değil

evet evet buda var ama adam erekte olamıyo bu çocuk nasıl oldu?

çok kısa süreli ereksiyon yaşıyoruz haliyle boşalma oluyor ve haliylede hamilelik oluyor...

diyeceksinki bak erekte oluyormuş canım bunu ya 2 ayda yada 6 ayda yaşıyorz ilaç varsa eğer ayda bir olabiliyor..

ki inan temel sorunum bu değil şu saatten sonra olsa ne olur olmasa neolur

evet sen bir avukata boşanmayacak olsan bile git her şeyi tamamı ile gerçek olarak anlat senin çıkarına olmasada ki haklarını bil bakalım neler diyecek sana hatta soracaklarını kağğıda yaz ver daha iyi olur unutmazsın

ya hep diyoruz burda sabretmeyin o kadar diye ben kızıyorum açıkcası bu kadar sabır iyi değil ömür çok kısa bi başkasına feda edilmeyecek kadar lütfen fazla fedakar,sabırlı olmayın çok rica ediyorum bunu bi tek size değil tüm kadınlarımıza söylüyorum,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…