soğuk bir kocadan sıcak bir yuva olurmu?

Aslında ben eşinize de kızamıyorum. Annesine söylediği şeyler neden kızamadığımı açıklıyor sanırım.

Evliliğe,cinsel hayata,eşine sıcak davranmaya müsait bir psikolojisi yok adamın belli. Elini bile tutmamış baksana.

Amaa ailesi neden zorlamış göz göre göre. Yazık ikinize de.

Sizin ailenize de kızdım. Zorla yüzüğü geri taktırmak ne demek.

Ha diğer sorunlara bakarsak boşanın. Ama kızgınlık anında çıkmış sözlerse bi düşünün derim ben. Çünkü cinsel açıdan yetersiz olduğu için de bu şekilde davranıyo olablir.

Allah yardımcınız olsun.

canım seni seven insan evde alamazsın nafakada demez demek 10 yıllık eşini dımdızlak kapıda bırakmayı düşünüyor vah vah birde 5 vakit namaz kılıyormuş
sevsinler
hangi kitapta ayrıldığınız eşinizi çocuğunuzu ele güne muhtac edin yazıyor
sende sorun yok sorun kocanda seni kullanıyor bu kadar açık

Durumunuz çok zor,
Allah yardımcınız olsun, sizin ve yavrunuzun yüzünü güldürsün bundan sonra. :Saruboceq:
Çok asil bir duruşunuz var, bunca sene bunlara sabretmişsiniz, takdir ettim sizi gerçekten.

Malesef ki ailelerin zoruyla başlayan bu evlilik başından beri sarsılmış zaten.
Onca şeyden fedakarlık etmişsiniz, çok sevdiğiniz işinizi bile bırakmışsınız,
sonuç olarakta bunları yaşıyorsunuz.

Babanız keşke zamanında zorla o yüzüğü tekrar taktırmasaydı.
O an ipler kopmuş zaten. Peki anneniz de mi anlamadı birşeyleri ?

Kayınvalidenizin zoruyla hamile kalmışsınız, üstelik hamilelikte aşermenize bile izin verilmemiş, kaldı ki doğumda yalnız bırakılmışsınız üstüne.

Siz bunları yaşarken aileniz nerdeydi peki?
Görmediler mi bir şeyleri ?
Yoksa bu kıskanç adam sizi annenize de mi yollamıyor ?

Gece gece sinirlerim hopladı ya..

cnm bnm durumuna çok üzüldüm her satırında yaranı hissettim biz kadınlar neden hep yara alıyoruz eşlere neyapsak yaranamayan canlılar oluyoruz niye başımızı yakıyolar bizlerle evlenerek niye yüzlerini geç gösteriyolar anlamıyorum rabbim yardımcın olsun bende doluyum tıkandım konuşamıyorum

Evet eğer işe davadan sonra başlarsanız daha çok para alabilirsiniz.

Ama bi de şu var yaa ekoomik geliriniz var mı,kira ev falan filan. Çocuğu isterse nolcak kafamçokkarıştı

Ay yorumlarınızı gördüm de eşiniz gerçekten hasta !

Boşanın ve kendi hayatınıza bakın.

Kıskançlık gerçekten had safhada

onun o kıskançlığı neden masal biliyormusun adam cinsel açıdan yetersiz eşine bişey veremiyor bunun farkında o yüzden kıskanıyor diyor ki adam kendi kendine eşime birşey veremiyorum ben o yüzden başka adamlara gidebilir,aldatabilir diye.başka erkeklerde arar o bulamadığı şeyi diye

inanın onu kendimden daha fazla üşünen biriyim..kolay değil bi erkek için yaşadığı şeyler, ben bu zamana kadar onu rencide etmedim ona annesi gibi dr u gibi yaklaştım bazı geceler bu sorunu sabaha kadar onla birlikte ağlayarak konuştum.

olsun cinsellik herşey demek değil yeter ki huzurlu olalım dedim.

çünki huzursuz ortamlar gergin insanlar gülmeyen suratlar benim tabiyatıma oldukça aykırı..

tek istediğim huzurdu inanın buna..

çoğu zaman ilaçlarını net ortamından siparişlerini ben verdim o araştırma gereği bile görmedi..

gerçi içtiği ilaçlarda etki etmedi dr un verdiğide bişi değiştirmedi..

tedavisi uzun sürecekti ama biz ilk kutuyu bile içmedik hemen pes etti

bu beni dahada yıktı ya insan karısı için yapar bunu .

kıskanmasını biliyorsun madem ne vardı biraz gayret etseydin dimi

neoldu şimdi olmasından korktuğum şy oldu BEYNİMDE DE BİTTİ, SABIRDA BİTTİ,TEK İSTEDİĞİM OLAYLAR DAHA FAZLA ÇİRKİNLEŞMESİN.

Evet eğer işe davadan sonra başlarsanız daha çok para alabilirsiniz.

Ama bi de şu var yaa ekoomik geliriniz var mı,kira ev falan filan. Çocuğu isterse nolcak kafamçokkarıştı

Masalcım ben konu sahibinin eşinin çocuğu isteyeceğini pek zannetmiyorum.
Ona bile soğuk davranıyormuş, ilgilenmiyormuş.
Adam kendi hayatını sürdürüyor, evde eşi mi bekliyormuş çocuğu mu bekliyormuş umrunda mı.
Yazık gerçekten, hep olan suçsuzlara oluyor.
O yavrucak baba kucağını hissetmek istemez mi :çok üzgünüm:
Ha kaynana var tabi bide, çıngar çıkartacak biri varsa o yapar, zorla hamile kalacaksın denen kişiden boşanma evresinde çocuğu almak istemesi kaçınılmaz bir durum.

Adalet eminim ki anneden yana olacaktır, o yavrucak harap olur o ailenin içinde annesi olmadan. :gitme:

seni seven insan düşünür benim eşim allah razı olsun ozamanlar bebeğimiz yoktu araba alırken senin üstüne yapalım bana bir şey olursa bizimkilerle sorun yaşama dedi kendi söyledi
sen yaşadığını sevgi sanıyorsun fazla kıskanması obsesif olmasından kaynaklı rahatsız çünki ben kendim giderim denize eşimle gideriz bana çamaşır almaya bile

Yani orası kesinlikle öyle zaten. Kendini küçük görme durumu var. Ama ben orda da adamın ailesine kızıyorum açıkcası. Tedavi ettirip iyileştiği zaman evlilik yapmasını sağlayabilirlerdi. Böylece iki insanın birden hayatı mahvolmazdı

keşke onu bu kadar düşünüceyine kendini düşünseydin biraza en azından evladın için belki birşeyleri başına kaksan daha kıymetli olurdun kendime çorap almadım derken adamı mal mülk sahibi yapmışsın

AH CANIM ANNEM ne yapsın kadıncağız böyle görmüş böyle bilmş hoş bende kimseye anlatmamıştım yaşadıklarımı nişanlıyken nasıl derdim anne bak bu adam bana dokunmuyor filan diye ne terbiyeme uyardı nede karakterime.

ama bebeğim doğduktan 2 ay sonra aniden hastalıklar başgösterdi.....kanserin eşiğinden döndüm detayları yazmak istemiyorum inanın daha fazla sizde üzülmeyin diye
o olaylar sonrası ablama herşeyi anlattım ogünden beri ailem hep ayrıl derler, babam bile öyle diyormuş.
ama işte ailemin ekonomik gücü yok gerçi ben iş alanında son derece kendime güveniyorum vasıflı biriyim iş bulacağıma inanıyorum.

ailelerle ilgili hiç sıkıntımız olmadı onun ailesini o düşünmeden ben düşünürüm aynı şkilde oda benim aileme gayet ılımlıdır orda bi sıkıntımız olmadı hiç

senin elinde ne var hiç
mahkemler uzun sürüyo birde oarda neler neler anlatır kimbilir sana iftira bile atar o şimdi namaz kılan adam
her zaman öz verili olmak insana bir şey kazandırmaz

Canım adam zaten annesi tarafından kurulmuş bir robot.Annesi istiyorum torunumu derse ister. Ve doğal olarak da alır eğer karşı tarafın bakcak gücü yoksa.

Burda en büyük suçlu aileler. Yazık o çocuğu da düşündüm de biz kuzenimin 2 ay sonraki doğum günü için planlar yaparken o çocuk hayatında hiç doğum günü görmemiş sanırım mafoldumben

kayınvalideniz demekki oğlundan şüpheleniyordu,dedikodu olmasın diye oğlunu evlendirdi,sonrada size bebek için ısrar etti.eşinizde o yüzden annesine telefonda söylendi.

senin kocan bana babamı hatırlattı 45 yaşında annemi tansyon hastası yapıp mezara gönderdi
anneme hala kızarım herzaman tasarruflu olmaya çalışırdı babamda sayesinde mal mülk sahibi oldu hre şey benim defolun gidin derdi bizlerede
annem ne için yaptı onca fedakarlığı

senin elinde ne var hiç
mahkemler uzun sürüyo birde oarda neler neler anlatır kimbilir sana iftira bile atar o şimdi namaz kılan adam
her zaman öz verili olmak insana bir şey kazandırmaz

gittiğimiz dr bana çok üzülmüştü kibar bi dille eşime yazık değilmiydi bu kızcağıza neden bugüne kadar tedavi olmadın dedi..
sanırım dr a gitsem böyle bir durum var desem seve seve rapor verir bana
ki eşim bi çok şeyi anlattı kendisine

offf canım yaa başın sağolsunda şu yazdığın şey nasıl canımı acıttı anlatamam..
ALLAH ANNENİZİN MEKANINI CENNET ETSİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…