soğuk bir kocadan sıcak bir yuva olurmu?

akşamki konuşmadan sonra ben yatağımı kanepeye hazırladım sahurdan sonra ben direk yatağıma giderim sandı kanepede görünce yanıma geldi napıyorsun geçsene yatağa dedi..bende şimdiye kadar rahatsız olmadın şimdi neoldu,beni görme diyen sendin madem öyle bundan sonra sende beni görme dedim
çekti gitti odasına

son bir sey.

O kadin da yakalayamamis, ispatlayamamis zaten.

yakalayamazsin:) anca basman lazim birisiyle ki o da olmaz:)

sen de ne bileyim hissettigini hissettir. bu yaziyi yazdir. ortalara koy.

ama sana en buyuk tavsiyem madem bosanmak istemiyor o zaman calismana izin versin. ozguvenin gelir. bence o iste bunu istemiyor. ozguveninin gelip onu birakmani.

bir de tedavi olmak istemiyor cunku biliyorsun bunun tedavisi falan yok. cunku hastalik degil, icten gelen bir sey.

kendisi de bildig icin yanasmiyor ilaclari almaya falan. cunku onun sorunu oyle alelade ereksiyon sorunu vs degil.

hic de acizim vs diye dusunme. biz hic oyle dusunmuyoruz. sonucta seni bu hale o adam getirdi. yavas yavas. derinden. evdeki esyalarin bile yerine karisan bir adam. her seyde son sozu soyleyen adam. ben alirim ben getiririm ben yaparim diye senin dis dunya ile baglantini koparmis. bence yapabiliyorsan sosyalles. kiskanclik krizine girer kesin. belki o da kabullenemez bu durumu ve kendisi bosanmak ister.

hayat senin hayatin ama unutma her secim bir vazgecimdir. sen bu adamla yasamayi seciyorsan bu boyle gidecek.

ay kactim ben!a.s.

canım sabırla okuyup cevap verdiğin için çok tşkr ederim...bana yaptığın şeyin değeri biçilemez desteğin için çok saol yazıların beni bir kere daha uyandırdı..bütün arkadaşlara tşkr ederim ..

çoook kızıyorum Böyle insanlara.. Neden evlendin kardeşim ? Asla kınamıyorum ! Asla dışlamıyorum, ama neden Bir kadınla evledin ? Madem Busun, git Hollandaya orda evlen. kendin ol, hissettiğin gibi yaşa ama Başkasının günahına asla girme ! Bak canım Benim kuzenim de eşcinsel, 27 yaşinda, askere gitti geldi, şuan ailesi Baskı yapiyor evlenmesi için.. ama asla evlenmicem, asla Bir kadının hayalleriyle kadınlık onuruyla oynamicam diyor.. ama ailesi Bişeylerin üstünü örtmek için evlendirmek istiyor. pekiiii yazık değil mi elin kızına ? Cinsel tercihi Bu yönde olup evli olan Bi çok tanidiğim var, hepsi mutsuz.. eşleri daha da mutsuz.. Birinin çocuğu Bile var, ama Bu adam 20 yaşinda Bir erkekle ev tuttu ve haftanın çoğu günü orda onla yaşiyor.. yahu tamam Buysan Bu ol, ama Bir kadını yakma !!! eşine en çok Boşanmam diye direttiği için kızıyorum.. ne demek Boşanmamak.. Bu nasıl Bir Bencillik ? özgüvenini topla ayrıl Bu karaktersiz Bencil adamdan... ayrılmazsan yarın Bigün daha kötü şeylere tanık olursun.. Bak son 5 senem eşcinsellerin içinde geçti, kuzenimin Bütün arkadaş ortamına girdim.. aralarında evli olan çocukları olanlar vardı.. hatta kuzenim Bir ara evli Bir erkekle BeraBerdi ve evlerine girip çıkardı, karısıyla oturur sohBet ederdi..karısı gariBim farkında değildi hiç Bişeyin, 2 arkadaş sanıyor onları.. ne Büyük acı..Allahım kimseye yaşatmasın... BeraBer denize giderlerdi, karısı Bunlara hizmet ederdi.. sonra Bunları öpüşürken yakaladı.. kadın hastanelik oldu üzüntüsünden.. kuzenim utancından terketti Buraları.. neler var neler.. aman arkadaşım ne olur oğlun için Boşan..

canım kuzenin ve diğerleri artık aleni bi şekilde yaşamaya başlamış tercihlerini..ama eşim mükemmel gizliyor belkide hiç bi erkekle birlikteliği olmamıştır bilemiyorum..bikeresinde arabasına topsun sen yazmşlardıda felaket sinirlenmişti bu reaksiyonuna şaşırmıştım çocuklar yazmıştır desemde bayaa kızmıştı
bilmiyorum nasıl ispatlanır bilemiyorum yalancının teki zaten yüzü kızarmadan elli tane yalan konuşur...kuzenine bi sorsan canım bunu öğrenmenin net bir yolu yokmudur

Bunu hiç Belli etmeyenler de var emin ol canım.. Ben neler neler gördüm Bir Bilsen.. dalyan giBi delikanlı diyosun adam eşcinsel çıkıyor.. göre göre konuşa konuşa Ben Bile şıp diye anlıyorum.. araBasına neden öyle bi yazı yazmışlardı Ben anlamadım.. Bir de çocuk Bile olsa Bir erkek hemen anlar.. sanırım Bu yazıyı yazanlar şüphelenmiş eşinden.. erkekler hemen anlıyorlar.. Benim kuzenim de hiç Belli etmez, ama Bir yere gidelim kaşindan gözünden anlar erkekler hemen, kadınlar zor anlar ama erkekler (çocuk dahi olsa) hemen anlar..

Bunu anlamanın Bi çok yolu vardır.. nete giriyorsa girdiği siteleri takip et.. erkek arkadaşlarıyla olan konuşmalarına dikkat et.. Böyle erkeklerin çoğu çok anlayişlidir ve kadın ruhundan anlarlar aslında.. Benim çevremde o kadar çok ki.. hepsi incedir, kiBardır.. senin eşin öyle değil sanırım.. dediğim giBi durum çok çelişkili.. eşcinselse neden Boşanmıyor.. değilse nede uzak.. acaBa aseksüel mi ?

eşim bundan 7 sene önce filan bana şöle bişi söylemişti dertleşmiştik nasıl olduysa baya bahsetmişti ...
nedense ben erkeklerle konuşurken gözlerine bakamıyorum direk gözlerim oralarına kayıyor demişti...
zaten ogünden sonra şüphelerim netleşmeye başlamıştı

daha öncede dediğim gibi bayaa kibardır çok naziktir....bana karşı sevgiden çok nefreti var bundan eminim ama çok tutucu ve el alem için yaşayan bir ailenin tek oğlu o yüzden boşanmıyor ....ailesini küçük düşürmemiş olacak
nete girdiği sitelere bir keresinde laptıpunu eve geitrdiğinde bakmıştım evet bi homo sitesine üyeliği vardı bunu göünce şok olmuştum kendisine soruncada..arkadaşların bi şakasıydı bana benim ne işim olur bu sitelerde kötü bi şakydı dedi..hatta ben çok üstüne gidince o arkadaşını aradı yanımda

anladım canım.. o kadar üzülüyorum ki.. aslında onlar öyle olmak istemiyor Biliyor musun ? Ben kuzenimin deliler giBi ağladiğini Bilirim "neden Ben Bir kadının elini tutmak istemiyorum" diye.. evli Bir arkadaşımın da gözyaşlarına şahit olmuşumdur " karıma dokunurken midem Bulanıyor, sırf durumumu anlamasın diye Birlikte oluyorum onunla, kadınlardan tiksiniyorum " diye.. gerçekten öyle zor Bir durum ki.. ama Boşanmam diyerek Bencillik ediyor.. Senin gençliğin geri gelecek mi peki..

nereye kadar canım nereye kadar ? yazık değil mi sana da ona da ? ikna et onu, arkadaşça Bitirelim bu işi de, gerekirse onunla Bu durum hakkında konuş.. kendini sana açmasını sağla.. kırmadan rencide etmeden konuş.. dinle onu.. emin ol o eğer Bu durumdaysa senden Beterdir.. Boşanalım ikimizin de yıllarına yazık olmasın de..

ailenin haberi var mı ayrılmak istediğinden, onların ya da çevrenin tepkisi senin için önemli mi ???? Şuan benzer durumu yaşıyorum, 22 yıl boyunca hiç kimseye bir şey söylemedim. geçen yıl aile danışmanına gittik. ayrılmak istediğin konusun da ailene haber ver dedi. doğal olarak onların tepkisini aldım, 1 yıl daha katlandım. son şans verdim. şuan da 1 ay sonra boşanıyorum. geçen yıl hazır değildim ama şuan hazırım. annesine telefonda bunları söyleyen bir erkekten hayır beklenmez diye düşünüyorum. eşine haber vermeden boşanma davası açarsan daireyi satamaz, mal kaçırmaya girer diye biliyorum. yine de yaşadıklarını yaz ve avukata okuttur. Hakkında hayırlısı olsun. Allah yardımcın olsun...... Önemli olan sensin. Gerçekten hazır mısın ???????

gençliğim gitti zatende geleceğim var mı bunun derdine düştüm ben....içim boşaltıldı posam kaldı....
bukadar şeyden sonra halaa evli kalabiliyorsa benle inan anlamışda değilim bukadarınada pes diyor insan...
madem öyle bende bezdirme politikası uygulayacağım......en nefret ettiği şeyleri yapacağım görsün bakalım neoluyor.

Son düzenleme:

dedim canım demezmiyim ben mesleğim gereğide (halkla ilişkiler eğitimi aldım)

onu bişeklde konuşturmayı başardım....bukadar ağır konuşmalar karşısında elini tuttum destek oldum,ama onun yaşı ilerledikçe dahada zırhlandı dahada acımasızlaştı,
defalarca dedim istemediğin bir hayat yaşıyorsun ne gerek var sanada banada yazık dedim ,herkes yaşıyor ne var bunda dedi
(

Bence Bu işi tatlılıkla halledersin.. madem karı koca olaBilmeyi Beceremedik dost olalım de, sana açılmasını sağla.. emin ol işe yarayacaktır.. çok üzüldüm durumuna ama üzülmek değil icraata geçmek önemli lütfen kararlı ol.. erkekler dişarda maskemi çıkarayım zevklerimi yaşayayım ama evimde maskemi takıp "erkek" olayım istiyor.. aşiri kıskançlıkları falan da erkekliğini ispatlama çaBaları Bence.. ondan normal tepkiler normal cevaplar Bekleme canım.. olgun davran, kurnaz ol, onu tatlı tatlı ikna etmeye çaliş.. eş değil de dost giBi yaklaş, emin ol işe yarayacak..

canım, al çocuğunu git antalyaya aBlanın yanına o zaman.. kendi Boşamasın istediği kadar.. ayrı yaşadıktan sonra mahkeme boşuyor Belli Bir yıldan sonra.. kurtar kendini valla hayat çekilmez Böyle Biriyle..

ailem ayrılmamı herzaman söylüyor.......annem hele cıldırıyor kocalığı kocalık değil babalığı babalık değil boşan diyor.
ben cesaret edemedim şimdi hazırım diyorum bukezde o boşanmam asla diyor

peki neyi bekliyorsun hala.. bence boşanmam demesi maddi olarak senin isteklerini fazla görmesi olabilir... ben geçen yılki isteklerimden %50 indirim yaptım. kabul etti. hala boşanmak istemediğini ve beni hala sevdiğini söylüyor. söyledikleriyle davranışları birbirini tutmuyor. benim için vücut dili daha önemli... şimdi güle oynaya boşanıyorum sonunda ....

canım eşin seninle evli kaldığı sürece kamuflaj oluyor,çünkü elalem şüpheleniyorsa bile evli olduğu için konduramıyordur.yani seni esaret altında tutması gerekiyor,ona lazımsın.eşin istediği kadar uzatırım desin en fazla 3 yıl çünkü 3 yıl ayrı yaşadığınız takdirde ve bunu ispatlarsan hakim boşuyor.keşke dün eşinle konuşmadan avukata danışıp bilgi alsaydın.eşin askerlik yaptımı?o geldi aklıma gerçi kendini iyi kamufle etmiş.canım o sen onunla birlikte olduğun sürece kamuflaj oluyor bunu unutma,senin ona değil,onun sana ihtiyacı var rahat hareket edebilmesi için.evet bunlardan baya var kendilerini kamufle etmek için evleniyorlar.lütfen ömrünün kalan kısmını ona heba etme.normal yaşantı sürmek senin hakkın değilmi? lütfen,lütfen cesaret,bu esareti bitirmek için cesaret.oğlunu düşünüyorsan gerekeni yap.çünkü önünde normal baba idolü yok.çocuğun liseye giderken arkadaşları belkide onu kızdıracaklar(eşinin arabasına yazılan yazı gibi)lütfen sinme,lütfen kendini ezdirme,lütfen ona mahkum olma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…