Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bende soğan kürüne başladım bu ay ama 9. Gunumde yani dün bırakmak zorunda kaldım dün biraz ağır kaldırdım çok kotu bi karin agrisi ani bi ter basmasi yaşadım hamilelik desem bu kadar erken olmaz 16'sinda olmam gerekiyo ve daha 13 gün var pkos var bende acaba ondan mı soğan küründen mi çözemedim bugün iş yerimde farketmeden yine hafif bi ağır kaldırdım tekrar aynı karin agrisi ayakta hic duramıyorum doktorumu aradım ulaşamadım malum haftasonu pazartesi beklemem gerekecek bu arada geçen ay da femera ile hamilelik yaşadım fakat kimyasal gebelikmis düşük oldu çözemediğim bi gariplik var benzer bi durum yaşayan varmi çok merak ediyorum

Canım adet belirtileri var mi

İnsallah görürüz faydasını bu ay aslan pencesine baslıcam aynı zamanda 3 aydır ınofolic kullanıyorum haftaya gidicem doktora bakalım Rabbim aratmadan hayırlı sağlıklı evlat versin insallah istyen herkese

Amin canım. Doktora neden gidiceksin

Amin canım. Doktora neden gidiceksin
İlk gittiğimde hormon testi yapmıstı pcos dedi lh hormonum yuksek inofolici 3 ay kullan hormonun dusecek gebelik olur olmassa gel demisti olmadı bakayım gidiyim yuksek olan hormon değerim düştü mü ne yapılması gerekıyo nasıl devam edicez bi görüşeyim 1 sene olacak gebelik olusmadı esimde bu hafta sperm testi yaptıracak onları falanda konusuruz heralde tedaviye baslar diye dusunuyorum hayırlısı

Anladım canım. Hayırlı haberlerle gel inşaallah. Benim eşimin hareketlilik düşük çıktı. Bende bişey çıkmadı. Doktor eşime ilaç verdi 4 ay kullan demis

Anladım canım. Hayırlı haberlerle gel inşaallah. Benim eşimin hareketlilik düşük çıktı. Bende bişey çıkmadı. Doktor eşime ilaç verdi 4 ay kullan demis
İnsallah canım hepimiz hayırlı haberlerle gelelim insallah
Allah şifa versin eşine de hepimize de bakalım bende cok merak edıyorum sperm testinde neler cıkacak ona göre ona da kür araştırayım :)) gerçi benımkı mız mız dır öyle herşeyi yiyip içmez ama mecbur :)
Kürlere sardım bu ara ve cok inanıyorum kadınlı erkekli kürlerden şifa bulan çok

Evet canım bişey çıkarsa hiç morelini bozma. Bizde keçiboynuzu özü ve çakşır otu suyu icioruz.

Bebim esimde geleck hfta vercicek sperm testmi bende cok merak ediyorm hmen cikiyor herld

Kızlar sonuçları haber edin. Birlikte kür falan yapalım. Ben bu ay çörekotu tarçın bal karışımini denicem kendime. Eşim zaten yeteri kadar şey kullanio.insaallh faydasını görürüz

Kızlar sonuçları haber edin. Birlikte kür falan yapalım. Ben bu ay çörekotu tarçın bal karışımini denicem kendime. Eşim zaten yeteri kadar şey kullanio.insaallh faydasını görürüz
İnsallah canım
Yanlız soğan kürünü uyguladıktan sonra adet yoğunluğunuzda değişiklik oldu mu benımkı baya yogunlastı ve cok pıhtılı bu kadar olmuyodu normal de

İnsallah canım
Yanlız soğan kürünü uyguladıktan sonra adet yoğunluğunuzda değişiklik oldu mu benımkı baya yogunlastı ve cok pıhtılı bu kadar olmuyodu normal de
Canım benim bat bugün veya yarın. Yani daha olmadım. Olunca bilgi veririm. Rahimi temizlediği için uyguladıktan sonra yoğun gelmesi normal diye okumuştum biyerde

Canım benim bat bugün veya yarın. Yani daha olmadım. Olunca bilgi veririm. Rahimi temizlediği için uyguladıktan sonra yoğun gelmesi normal diye okumuştum biyerde

Hadi bakalım insallah bebiş vardır olmassın regl :)
Canım baska kur yapıyo musun ben aslan pencesi yapıcaktım gittim hayıt otu aldım :)

Hadi bakalım insallah bebiş vardır olmassın regl :)
Canım baska kur yapıyo musun ben aslan pencesi yapıcaktım gittim hayıt otu aldım :)
İnşaallah canım :) vala benimde kafam karıştı igce hangisini yapsam acaba diye. Bende geçen gün hayit tohumu almıştım ama onu bidahaki ay yapicam.bu ay çörek otu tarçın ve bal karışımini yicem. Adetin ikinci günü başlayıp 12 gün yapilcakmis

Canım aslan pencesi hormonları düzenliyor yuksek olanı indiriyor dusuk olanı yukseltiyor hayıt otu gibi
Canım biz salı gunu vericez testi 2 gun sonra alıcakmısız
Ben cok oyalancm ozmn ya pazrtesi verin dediler bizede carsmba alirsak sonuclari biraz zor olck anladm cnm kadin hastaliklrnada bi bitki iyi geliyordu unuttm

Burdaki seyleri araatira arastira kafayi yicem:) bende bugun basladm sogan kurune doktora gidene kadar icicem ins gider hersey yok olurrr aksamda icicem yatmadan icsek nolr

Kizlar bende ilk defe subat ayinda adet gormedim hamileyim sandim cok sevindim.dun doktora gitdim hayaller suya dustu.polikistik over dedi yumurta tembelligi ((( bende sogan kurune basliycam insallah.ama once adet sokturucu kullanib adet olmaliyim dimi?adet olmadan icemezmiyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…