Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetin bittikten sonra 7 gün içinde basla canim

Merhabalar bende soğan kürü uyguluyorum 7.günüm ama akıntım vs hiçbirşey olmadı ara ara kasıklarım sağ ve sol taraflarnda birde karnımın alt kısmında hafif ağrılar atmalar oluyor göğüslerimde ağrı var çok şiddetli değil ama bide akşamları baş ağrısı oluyor bana yaramadı mı acaba bu soğan kürü

Kürün böyle etkılerını hıc duymamıstım canım bılmıyorum ki adetin ne zaman?
Kürü uygularken bendede herhangi bi akıntı vs hıcbısey olmadı ama cok cok yoğun bi sekilde regl oluyorum bu kadar cok olmazdım kürü yapmakla iyi mi ettim kötü mü bilmiyorum:)

Merhaba arkadaşlar. benimde soğan küründe 13. günüm. hepimiz için hayırlısı olsun

2 haftadan fazla var daha adetime ve adet zamanı sancılar krizler çok zor geçiren birisiyim açıkçası byle okudukçada korkuyorum bıraksam mı acaba :/

Canım onlar bende de oldu ve adetimi geciktirdi. Yani işe yaradigi icinmi geciktirdi yoksa yaramadimi anlamadım bende

Canım benimde 13.günüm bi farklılık varmı sende:)
Ohh seninde bitmiş canım :) valla akıntım öyle yoğun değil. onun dışında göğüsüm aşırı hasas ve karnımda adet olacak gibi ağrım var. göğüs tamamda, adet sancısı çekip hamile kalanlar oluyor ama bu kadar erken olur mu bilmiyorum ? senin bat ne zaman canım ?

kızlar soğan suyu adet mi geciktiriyor ? anlamadım ben, bazı arkadaşlar öyle yazmışlar.

Benim bat 17 mart bende normalde 10 gün kala göğüslerimde acı sızı çok olurdu ilginç şuan yok mesela öyle şiddetli bi ağrı. Akntım var ara ara da karin agrisi cekiyorum

Benim bat 17 mart bende normalde 10 gün kala göğüslerimde acı sızı çok olurdu ilginç şuan yok mesela öyle şiddetli bi ağrı. Akntım var ara ara da karin agrisi cekiyorum
benimde hafif karın ağrım var. soğan suyundan mı oluyor acaba , sende de varmış. benimde 15 mart. tabii test için 15 martı beklemem böyle giderse :)

Canım onlar bende de oldu ve adetimi geciktirdi. Yani işe yaradigi icinmi geciktirdi yoksa yaramadimi anlamadım bende
Normalde okuduğum kadaryla içmeye devam ederken ya da içmeyi bıraktıktan hemen sonra adet görüyor insanlar bakalım benim ne olucak sonuç :) belirsizlikte çok zor ya ben gecikince hergün test yaparım herhalde

Kızlar selam. burada mısınız ? bir gün daha bitiyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…