Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Normalde okuduğum kadaryla içmeye devam ederken ya da içmeyi bıraktıktan hemen sonra adet görüyor insanlar bakalım benim ne olucak sonuç :) belirsizlikte çok zor ya ben gecikince hergün test yaparım herhalde
Canım ovulasyon testi yaptım dün. İkinci çizgi silik çıktı. Öyle olunca umudum kalmadı. Soğan suyundan dolayı gecikti yani benimki. Sen kaçıncı günündesin

Canım ovulasyon testi yaptım dün. İkinci çizgi silik çıktı. Öyle olunca umudum kalmadı. Soğan suyundan dolayı gecikti yani benimki. Sen kaçıncı günündesin
Ben hiç ovülasyon testi vs kullanmadım ilk defa bu ay deniyoruz zaten daha öncesinde düşünmüodum bu ayda adetim bittikten 7 gün sonra başladım burda okuyup bugün 7. Günüm bitti soğan küründe hesaplarıma göre yarın yumurtlama dönemi sürecim adetime daha 20 gün var :) inşallah tutar

Insallah tutar canim

Kızlar kür benım adetimi geciktirmedi beklediğim zamanda oldum ama evet bazılarınınkını gecıktırıyomus ay bilmiyorum bana bi faydası olmadı galiba ama cok yogun adet oldum tuvaletten cıkamadım yani

Bencede canım senin hem adetin gecikmiş hem silikte olsa 2.çizgiyi görmüşsün kan falan ver çünkü benim bildiğim adet geciktikten snra eğer hamileysen daha yeni olduğundan silik çıkabiliooo

Kızlar kür benım adetimi geciktirmedi beklediğim zamanda oldum ama evet bazılarınınkını gecıktırıyomus ay bilmiyorum bana bi faydası olmadı galiba ama cok yogun adet oldum tuvaletten cıkamadım yani
Rahimi temizliyomuş ya zaten kanama fazla ondan olmuş olabilir ama bidahaki ay tutar belki seninde bakalım benim ne olcak

Benimde persembe son sogan kuru. 15 mart regl tarihim. Ama hafta sonu test yapabilirim. Varasa cikar zaten kismetse

İkinci çizgi silik olunca hamilelik olmuo mu ya ben mi yanlış biliyorum
Tatlım o gebelik testinde. Ben ovulasyon yaptım. Ovulasyon testinde eğer hamileysen ikinci çizgi çok koyu çıkarmış.bende ilk defa bu ay denicem ovulasyon testini yumurtlama döneminde. Ama hala adet olmadım.

Ooo tatlim sen neden duruyorsun test yap hadi hamisim de bizede sevinelim
Canım ben ovulasyon testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı. O yüzden umudum kalmadı. Soğana bağladım yani gecikmeyi. Gebelik de yapmak istemedim ya ben çok geriliyorum elim ayağım titredi ovulasyon testinde bile

Benim bat 17 mart bende normalde 10 gün kala göğüslerimde acı sızı çok olurdu ilginç şuan yok mesela öyle şiddetli bi ağrı. Akntım var ara ara da karin agrisi cekiyorum
Canım göğüs ağrısı bende de hiç olmadı biliomusun soğan kürü yaptığımda. Benim her ay kesin adetten önce göğüslerim hassaslasirdi.goguslerimde sadece ara ara bı anlık ağrı ve sizlamalar oluo. Bu ay sadece sürekli bir kaşık ağrısı var. Adeti bekliyorum hala olmadım

Cok tuhaf değil mi adet geciktirmesi normalde adet olamayanlar olmak icin yapıyor ama sadece sen değil ki kaç kişi aynı seyı yaşamış canım insallah hamilelikten dolayı gelmemıstır umudun yok ama hayırlsıı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…