Gebeliğe Hazırlık soğan kürü yardımıyla hamile kalalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
inşallah canım bende geçen ay hastalanınca olmadı işe yaramadı dedim ama bu ay oldu inşallah keseyi bebeği görmeden inanamıyorum bende pco vardı senin sorunun ne acaba inşallah sana da şifa olur rabbimin izniyle :)
Insallah canim inasallah ben ocak ayinda kurtaj oldum bebegimin kalbi durdugu icin bu ay iciyorum ki hem iceriyi temizlesin hem kolay hamile kalayim diye

Insallah canim inasallah ben ocak ayinda kurtaj oldum bebegimin kalbi durdugu icin bu ay iciyorum ki hem iceriyi temizlesin hem kolay hamile kalayim diye

ay çok üzüldüm canım rabbim tez zamanda sağlıcakla nasip etsin inşallah ya
inşallah faydasını görürsün

ay çok üzüldüm canım rabbim tez zamanda sağlıcakla nasip etsin inşallah ya
inşallah faydasını görürsün
Amin canim insallah bakalim bugun 4.gunum bakalim insallah ise yarar bu ay hamile kalirsam bebege bi zarari olur mu diye de korkuyorum acikcasi

Amin canim insallah bakalim bugun 4.gunum bakalim insallah ise yarar bu ay hamile kalirsam bebege bi zarari olur mu diye de korkuyorum acikcasi

bu ay kalıcagını sanmıyorum canım yumurtlama dönemımdede içiliyor çünkü ama inşallah bi dahaki aya rabbim isterse olur 15 gün yapıp 6ay ara vericeksin dimi

Kızlar merhaba. Soğan suyu içtim 15 gün doldu, bitti şükür. Daha içerken kasiklarimda batma başladı kistleri temizliyor herhalde.
2 gün oldu hala batma var. Minik minik iğne sapliyorlar sanki.
Size de oldu mu? :KK64:

kızlar söz verdiğim gibi hemen sizlere yazıyorum ümit ışığı olsun hepimize
soğan küründen sonraki ay hamileyim hala inanamıyorum ama çok şükür bugün kesemizi gördük herşey normal nasip olursa 15 gün sonra kalp atışını duyarız dedi doktorum kimse ümidini kaybetmesin rabbim ummadık anda hepimize nasip etsin kucağımıza almayı nasip etsin .... dualarınızı eksik etmeyin :)rabbim isteyen herkese nasip etsin

kızlar söz verdiğim gibi hemen sizlere yazıyorum ümit ışığı olsun hepimize
soğan küründen sonraki ay hamileyim hala inanamıyorum ama çok şükür bugün kesemizi gördük herşey normal nasip olursa 15 gün sonra kalp atışını duyarız dedi doktorum kimse ümidini kaybetmesin rabbim ummadık anda hepimize nasip etsin kucağımıza almayı nasip etsin .... dualarınızı eksik etmeyin :)rabbim isteyen herkese nasip etsin
Canımmmm çok sevindim hayırlı olsun :anneadayı::halay:
Belirtilerin nelerdi anlat bizlere biraz
?

Kızlar inş bende yarın başlıyorum soğan kürüne :dondurma: hayırlı olsun hepimize hemen hamile kalalim ins

Canımmmm çok sevindim hayırlı olsun :anneadayı::halay:
Belirtilerin nelerdi anlat bizlere biraz
?

Çok sağol canım benim Rabbim devamını nasip etsin inşallah sizleride tez zaman da hayırlı haberler inşallahhhhh
Vallah bem aslında ilk idrarim bulanık olunca şüphelendim klasik gogus acilari sonra adetim geç kalınca olmasada bi idrar testi yapayım dedim sonra si da geldi zaten değerlerim çok düşüktü hiç umudum yoktu ama rabbim nasip etti keseyi görmeyi 15 gün sayıcaz kalp atislarini durmak için zaman nasıl gecicek hiç bilmiyorum

Çok sağol canım benim Rabbim devamını nasip etsin inşallah sizleride tez zaman da hayırlı haberler inşallahhhhh
Vallah bem aslında ilk idrarim bulanık olunca şüphelendim klasik gogus acilari sonra adetim geç kalınca olmasada bi idrar testi yapayım dedim sonra si da geldi zaten değerlerim çok düşüktü hiç umudum yoktu ama rabbim nasip etti keseyi görmeyi 15 gün sayıcaz kalp atislarini durmak için zaman nasıl gecicek hiç bilmiyorum
Onuda sağ salim duyarsınız can8ins:anneadayı::KK200:
Bizde dua et bu ay çok istiyorum
Bu arada belirtilerin j regl den sonra mı gördün?

Herkese merhabalar buaralar bu soğan kürünü çok duyar oldum ben 22 Mart'ta bebeğimin kalbi durması sebebiyle kürtaj oldum çok kötü bi durum Allah kimseye yaşatmasın ve kendimi bukadar hazırlamışken Allah'ın da izni ile tekrar annelik duygusunu yaşamak istiyorum ilk doktor kontrolümde herşey normal çıktı adetimin üçüncü günü tekrar gidicem umarım hiçbir sorun çıkmaz bende bu kürü hemen uygulasam mı bilemiyorum aslında bi tarafım acele etme diyo bi tarafımda hemen anne olmak istiyo ne yapmamalıyım sizce herkese iyi geceler

Onuda sağ salim duyarsınız can8ins:anneadayı::KK200:
Bizde dua et bu ay çok istiyorum
Bu arada belirtilerin j regl den sonra mı gördün?

regliden önce hissettim ama psikolojik diye düşünmüştüm canım geç kalınca psikolojik olmadığını anladım çok şükür rabbime inşalah ilerlemesi de güzel olur da kucağımıza alırız her anne gibi bende çok istiyorum rabbim her isteyene nasip etsin inşallah

X