Gebeliğe Hazırlık soğan kürü yardımıyla hamile kalalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tsk ederim burada bol bol anlatmissiniz bende okurum dediginizi de yaparim cogu diyor ki bir sonra ki ay hamile kaldim ama siz kullandiginiz zaman hamile oldunuz defil mi
Evet canım.ben kullandığım ay hamile kaldım.herkeste farklı olabiliyor. Ben şubatta adetliydim.mart başında adetim gelmeyince hamile olduğumu öğrendim. Yani şubat ayında hamile kalmışım soğan kürü kullanırken. Şimdi 2.ayım bitti 3.ayıma girdim. İnşallah sana da şifa olur

Kızlar asla umutsuzluğa kapılmayın ben çok üzüldüm takıntı yaptım hayatımı kararttım.. şimdi öyle yaptığıma pişmanım.hep bu sayfalarda dua istedim ümit aradım.. soğan kürü kullandım çokça dua ettim.. içinizi ferah tutun..bana hiç olmayacak gibi geliyordu ama rabbim ol derse olur.. doktorlar ne diyor kulak asmayın bana olmayabilir demişlerdi.. şimdi öyle diyen doktor benim bebeğime bakıyor ultrasondan...

Günaydin kizlar ben gecen ay adet gecikmesi yuzunden doktora gittim ve bana polikistik over baslangici oldugunu ancak normal yolla hamile kalabilecegimi soyledi bende sogan kürünü cok duzenli olmasada uyguladim. Aslinda bu sabah kan tahlili yaptirmaya gidecektim ama aksiliklerden dolayi gidemedim evde yaptigim teste bi bakarmisiniz bir kac gundur yapiyorum ve hep bu sekilde cikiyor daha once hic boyle olmamisti

Eklentiler

• IMG_0704.JPG
    IMG_0704.JPG
    39,1 KB · Görüntüleme: 132
Günaydin kizlar ben gecen ay adet gecikmesi yuzunden doktora gittim ve bana polikistik over baslangici oldugunu ancak normal yolla hamile kalabilecegimi soyledi bende sogan kürünü cok duzenli olmasada uyguladim. Aslinda bu sabah kan tahlili yaptirmaya gidecektim ama aksiliklerden dolayi gidemedim evde yaptigim teste bi bakarmisiniz bir kac gundur yapiyorum ve hep bu sekilde cikiyor daha once hic boyle olmamisti
Sanki silik çizgiyi görür gibiyim. Adetin kaç gün gecikti canım

13 gun gecikti canim simdi yollayacagim testte 2. Cizgi dahada belirginlesmis simdi farkettim
Müsait zamanında kan testi yaptır canım değerin biraz düşük çıkabilir geç döllenmw olabilir. Benımde silik çıkınca gittim. Değerim düşük dendi dış gebelik olabilir dendi çok korktum ama sonradan değerim arttı çok şükür..

Müsait zamanında kan testi yaptır canım değerin biraz düşük çıkabilir geç döllenmw olabilir. Benımde silik çıkınca gittim. Değerim düşük dendi dış gebelik olabilir dendi çok korktum ama sonradan değerim arttı çok şükür..
Allah bagislasin canim bende yarin sabah gidip kan verecem insallah pozitiftir :)

Arkadaslar ben sogan kurunu uyguladiktan iki ay sonra hamile oldugumu ogrendim iki senelik ewliyim ne yapsam hamile kalamiyordum en sonunda bunu denedim cok sukur 8 haftalik hamileyim tabi bunlarin hepsi bahane rabbim istedikten sonra hersey olur
Bende uyguladim ve bugun kan verdim sonuclar henuz cikmadi insallah hamileyimdir evde yaptigim testlerde hep silik cizgi vardi. Senin bebeginide Allah bagislasin canim saglikla kucagina almayi nasip etsin Rabbim

sağol canım herkese o kadar çok dua ediyorum ki rabbim düşmanıma bile evlat hasreti çektirmesin çok zor evet canım akıntı şeklinde olmasada günlük pedimin rengi değişiyordu allahın izniyle soğan kürü bir mucize ben denemedim dememek için yaptım ama iyikide yapmışım çok şükür allahıma
Siz sogan kürü ile mi hamile kaldınız

Bende soğan kürü yapıyorum daha 8 gün içtim ama bu ayı biz ilişki bakımından fazla değerlendiremedik. O yüzden bu ay olmasa da önümüzdeki ay inş bende hamile kalabilirim.

Bende soğan kürü yapıyorum daha 8 gün içtim ama bu ayı biz ilişki bakımından fazla değerlendiremedik. O yüzden bu ay olmasa da önümüzdeki ay inş bende hamile kalabilirim.

Canım soğan kurunu yaptığın ay hamile kalmak biraz zor çünkü yumurtlama zamanı bile içiyorsun ben kürden sonraki ay hamile kalabildim canım

Canım soğan kurunu yaptığın ay hamile kalmak biraz zor çünkü yumurtlama zamanı bile içiyorsun ben kürden sonraki ay hamile kalabildim canım
Anladım canım benim zaten bu ay için umudum yok dediğim gibi pek çalışma yapamadık. İnş bu ay soğan kürünü bitirip diğer ay için çalışmalara ara vermeden devam edicez :)

Anladım canım benim zaten bu ay için umudum yok dediğim gibi pek çalışma yapamadık. İnş bu ay soğan kürünü bitirip diğer ay için çalışmalara ara vermeden devam edicez :)

inşallah canım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın bende keseyi gördüm pzt kalp atışı duyucaz inşallah çok endişeliyim çok zor beklemesi :KK43:

X