Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

bende adetimin 7.günü başladım.başlayalıda bugün 7.günüm

müjdeli haberlerinizi büyük bir heyecanla bekliyorumm...

merhaba canım ,

yok canım bende olmadı 13. gunum bugun bugüne kadar gaz sorunum oldu ilk 1 hafta da kasığımda agrı vardı .. inş sonucunda hayırlı istediğin gibi bitirirsin bu kürü :)

inş. canım bütün isteyenler olumlu sonuçalrla bitirsin.Herke emeklerinin karşılığını bebek olarak alsın.
Belki bnm baş dönmem psikolojiktir yada kafaya fazla takıyorum galiba

bende 7.günü başlıycam inşallah sonuç olumlu olur hepimiz için.peki kür bitince beklemeyip hemen incir kürüne geçersen bi sorun olmaazmı?

ben bu ay onuda yaptım canım. o kkolay. inşallah 3. seçenek oluruz yaaaaaa

tatlım soğan kürünü iki ay uygulaman lazım. incir sonra. ilk ay soğan bitsin adet olursan (inşallah olmazsın) bekle diğer adetine 10 gün kala tekrar soğan suyu ama günde 1 kere. o da bitince incire istediğin zaman başla

Son düzenleme:
inş. canım bütün isteyenler olumlu sonuçalrla bitirsin.Herke emeklerinin karşılığını bebek olarak alsın.
Belki bnm baş dönmem psikolojiktir yada kafaya fazla takıyorum galiba

evet canım olabilir ..Amin inş. fazla kafaya takmamak lazım aslında ama işte olmuyor 2 sene oldu bekliyoruz pko var bende adetlerim zamansız oluyor arada bakalım bu ay nasıl olacak 2 gün sonra bitirdikten sonra eger adet olur isem diğer ay tekrar yapıcam ve bu ay hele de ilk zamanlarımda feci şekilde kasıklarımda agrı oluyordu herhalde temizlemeye başlıyor kistleri inş tabi..

Hepimizin ve isteyen herkesin göbişleri böyle olur inş tabi içinde bide pıt pıt diyen bişey olsunn

inşallah o pıt pıtları duyarız en hayırlı zamanda
bal tarçını bende adetimin 2. günü başladım zaten 12. gündede bitirdim. soğanla birlikte gitti bir müddet
gece yatmadan önce yiyiyordum.
ama bugün hiç iyi diilim. sancım var
çok halsizim her yerim ağrıyor ,
ama hiç bir iş de yapmadım :44:

aa neden acaba ? bugun senin bitti demi.. belki de iyiye işarettir halsizlik falan :) sancın da temizlemiştir içerlerini

iyi haberlerini bekliyorum

inş. canım dolsun tabiki herkesin göbüşü dolsun.

bu gün soğan kürünün son günü,yarın adet günüm,adet olursam ya soğan kürünün ikincisine devam edecem yada incir kürüne başlıcam karar veremedim henüz,
gelişmelerden haberdar ederim.

bu gün soğan kürünün son günü,yarın adet günüm,adet olursam ya soğan kürünün ikincisine devam edecem yada incir kürüne başlıcam karar veremedim henüz,
gelişmelerden haberdar ederim.

bişey soracağım bu 2.soğan kürü için biraz bekleniyor ya o arada incir kürü yada çörekotu bal tarçın yapılamaz mı acaba?

bişey soracağım bu 2.soğan kürü için biraz bekleniyor ya o arada incir kürü yada çörekotu bal tarçın yapılamaz mı acaba?

İncir kürü 21 gün sürüyo, ikinci soğan kürü bir sonraki aydaki adete 10 gün kala başlanıyo yani iki kür birbirine çakışıyo,ayrıca her kürün işlevi başka sırasıyla uygulanmalıki faydasını görelim.Bence soğan kürüyle rahmi temizleyip kistlerden kurtulcanki sonrada incirle yumurtaların uygun ortamda gelişmesi sağlansın benim mantığıma göre böyle,
Benim karasızlığım ilk kür yeterli gelmişmidirki ikinciyi uygulamadan incire geçsemmi diye.

İlk kür yeterli olmaz kanımca, çünkü ben 2. kürde iken hafif kasık ağrısı ve kahverengi lekelenmeler yaşadım, ilkinde böyle birşey olmamıştı. Yani ikinci kürde etkisini gösterdi, temizlendi diye düşünüyorum...

benimde lekelenmem,kasık ağrım olmadı.sanıırım ikinci soğanıda yapsam iyi olacak.

Bende sabırsızlıkla adetimin bitmesini bekliyorum soğan kürüne başlamak için sizce adetim biter bitmezmi başlayayım yoksa 1 hafta sonramı kızlar kararsız kaldım

Bende sabırsızlıkla adetimin bitmesini bekliyorum soğan kürüne başlamak için sizce adetim biter bitmezmi başlayayım yoksa 1 hafta sonramı kızlar kararsız kaldım

Eğer gelecek adet tarihini net biliyorsan ondan 15 gün önce, bilmiyorsan şimdiki adetin bitiminden 7 gün sonra başla canım...

Eğer gelecek adet tarihini net biliyorsan ondan 15 gün önce, bilmiyorsan şimdiki adetin bitiminden 7 gün sonra başla canım...

Biliyorum ama adetim düzensiz dediğin gibi yapayım adetim bittikten 1 hafta sonra başlayayım çok sağol cnm bide küre başlayınca bi değişiklik oluyomu akıntı vb. gibi şeyler kullananlar yazarmı lütfen

doğru söylüyorsun da işte ben biraz sabırsızlanıyorum galiba.
2 senedir her ay ümitle bekleyince artık zamana karşı fazla tahamülüm kalmadı sanırım

doğru söylüyorsun da işte ben biraz sabırsızlanıyorum galiba.
2 senedir her ay ümitle bekleyince artık zamana karşı fazla tahamülüm kalmadı sanırım

bende seninle aynı durumdayım bende iki senedir bekliyorum bu süre zarfında iki başarısız tüp bebek denedik,bende de pco var.her şeyin hakkıyla yapıldımı, birazda sabırla ve duayla her şey yoluna girecektir diye umut ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…