Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Biliyorum ama adetim düzensiz dediğin gibi yapayım adetim bittikten 1 hafta sonra başlayayım çok sağol cnm bide küre başlayınca bi değişiklik oluyomu akıntı vb. gibi şeyler kullananlar yazarmı lütfen

adetinin 7. günü başlayacaksın canım bitmesini bekleme geç olur. adetinin başlangıcından sonraki 7. gün başlanıyor ilk soğan kürüne 2. ay adetine 10 gün kala içeceksin :KK16:

bende 7.günü başlıycam inşallah sonuç olumlu olur hepimiz için.peki kür bitince beklemeyip hemen incir kürüne geçersen bi sorun olmaazmı?

cok sayıda okudugum yoruma gore bu şekilde yapıp hamıle kalan cok arkadasımız olmus ben de denemek ıstıyorum.ayrıca ıncırın ne gıbı bır zararı olabılır kı :)

Biliyorum ama adetim düzensiz dediğin gibi yapayım adetim bittikten 1 hafta sonra başlayayım çok sağol cnm bide küre başlayınca bi değişiklik oluyomu akıntı vb. gibi şeyler kullananlar yazarmı lütfen

kurde benım 12. gunum kure adetımın 2.gunu basladım kahverengı lekelenme tarzında akıntım oldu.daha sonra 10.gune kadar kasık agrısı cok fazla.8.gunden sonrada akıntılarım arttı.ıns faydası olmustur.15.gunden sonra 16. gun ıncıre baslamayı dusunuyorum.

aa neden acaba ? bugun senin bitti demi.. belki de iyiye işarettir halsizlik falan :) sancın da temizlemiştir içerlerini :KK1:

iyi haberlerini bekliyorum :KK49: :KK16:
sana özel mseaj gönderemiyorum,2 gündür uğraşıyorum.haberin olsun.profilini kontrol edebilirsin.engelli galiba.

ben bu ay onuda yaptım canım. o kkolay. inşallah 3. seçenek oluruz yaaaaaa:KK16:

tatlım soğan kürünü iki ay uygulaman lazım. incir sonra. ilk ay soğan bitsin adet olursan (inşallah olmazsın) bekle diğer adetine 10 gün kala tekrar soğan suyu ama günde 1 kere. o da bitince incire istediğin zaman başla :KK16:

yok canım hemen baslamayı dusunuyorum.cunku bende kıst,mıyom ,ıltıhap vb.seyler sukur yok ben sadece ıcımı temızlesın dıye ıctım.15 gun ıns yeterlı olmustur.21 gunluk ıncır kurune baslayacagım bugun 12.gunum soganda:)

Son düzenleme:
yok canım hemen baslamayı dusunuyorum.cunku bende kıst,mıyom ,ıltıhap vb.seyler sukur yok ben sadece ıcımı temızlesın dıye ıctım.15 gun ıns yeterlı olmustur.21 gunluk ıncır kurune baslayacagım bugun 12.gunum soganda:)

hakkında hayırlışı olsun tatlııım.inşallah yüzümüz güler bu ay :KK16:

nisooooooş
senin bugün son gün di mi canım
oh ohh hadi hayırlısı.şifamız olsun sefamız olsun inşallah
göbişlerimiz bebişlerle dolsun :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

bende seninle aynı durumdayım bende iki senedir bekliyorum bu süre zarfında iki başarısız tüp bebek denedik,bende de pco var.her şeyin hakkıyla yapıldımı, birazda sabırla ve duayla her şey yoluna girecektir diye umut ediyorum.

benimki biraz farklı canım zaten 2 yılın 10 atı malum dr.ların acele etme bekleyelimle geçti.Sonra bende 3 sefer kist çıktı biray doğum kontrol hapı geçiyor.Ama eşiminde hareket ve morfoloji sorunu çıktı.Şimdi o varikoselden ameliyat oldu o yüzden tüp bebeğe geçemedik.Daha 2 sefer yumurta takibi ve çatlatma iğnesi denedik.bu aydan sonra aşılama deneyecektik.Ama araya eşimin ameliyatı girince tedaviye ara verdik bakalım artık sanırım marta yada nisana akdar bekleyeceğiz ondan sonrakş şartlar ne gösterecek

kızlar selam bugün adetimin 7.günü sabah soğan suyuna başladım :KK52: ya ama kafam karışık..sabah kalkıp yaptım aç karnına içtim ama benmki sıcak oluyo soğumuyo çünkü işe geç kalırım ozaman sıkıntı olmaz heralde :26: birde bu soğan suyuna başladm diye çörekotu bal ve arıbal polen karışımını bıraktım çnkü oda aç karnınaydı mide karışmasn dedm bıraktm sizce doğrumu yaptm

Ben şuan gebeyim, soğan küründen mi bilmiyorum ama ben çok düzenli yapmadım.
Adetimin 7. günü sadece akşam yemekten önce ılık olarak içtim ve sadece 5-6 gün filan..Zaten beyaz beyaz akıntı gelmeye başladı hattaa dedim enfeksiyon mu var acaba diye meğersem hamileymişim :nazar::KK16:

Ama ne yaparsanız yanınıza kar kızlarr, soğan zaten bu nasıl besin deposuu bencee acaba işe yarar mı demeden şifa olsun niyetine için.

Ben şuan gebeyim, soğan küründen mi bilmiyorum ama ben çok düzenli yapmadım.
Adetimin 7. günü sadece akşam yemekten önce ılık olarak içtim ve sadece 5-6 gün filan..Zaten beyaz beyaz akıntı gelmeye başladı hattaa dedim enfeksiyon mu var acaba diye meğersem hamileymişim :nazar::KK16:

Ama ne yaparsanız yanınıza kar kızlarr, soğan zaten bu nasıl besin deposuu bencee acaba işe yarar mı demeden şifa olsun niyetine için.

canm öncelikle hayrlı uğurlu olsun :KK24: bende kist var yani kolay kolay gebe kalamam.ama çörekotu ve soğan şifadır o yüzden içiyorumda yiyorumda.ovulasyon testide aldm bismillah diyerek devam ediyorum :KK49: sende sorun yoksa zaten kolay gebe kalmşsndr:KK54:

canm öncelikle hayrlı uğurlu olsun :KK24: bende kist var yani kolay kolay gebe kalamam.ama çörekotu ve soğan şifadır o yüzden içiyorumda yiyorumda.ovulasyon testide aldm bismillah diyerek devam ediyorum :KK49: sende sorun yoksa zaten kolay gebe kalmşsndr:KK54:

Kistim yok çok şükürr :nazar: Bide ben ilişki öncesi eşime mutlaka özellikle malum bölgeye olmak şartıyla 1-2 dakika soğuk duşa girmesini tembihledim (sperm kalitesi ve canlanması için çok önemlisoğuk duş) ve yumurtlama zamanı peşpeşe ilişkide bulunduk.

Rabbim sizleride çok bekletmez inşAllah, bizede sağsalim kucağımıza almayı nasip eder inşAllah :nazar:

Kistim yok çok şükürr :nazar: Bide ben ilişki öncesi eşime mutlaka özellikle malum bölgeye olmak şartıyla 1-2 dakika soğuk duşa girmesini tembihledim (sperm kalitesi ve canlanması için çok önemlisoğuk duş) ve yumurtlama zamanı peşpeşe ilişkide bulunduk.

Rabbim sizleride çok bekletmez inşAllah, bizede sağsalim kucağımıza almayı nasip eder inşAllah :nazar:

aminnnnnnn inşallah canım benm bizede dua et :KK54:

kızlar selam bugün adetimin 7.günü sabah soğan suyuna başladım :KK52: ya ama kafam karışık..sabah kalkıp yaptım aç karnına içtim ama benmki sıcak oluyo soğumuyo çünkü işe geç kalırım ozaman sıkıntı olmaz heralde :26: birde bu soğan suyuna başladm diye çörekotu bal ve arıbal polen karışımını bıraktım çnkü oda aç karnınaydı mide karışmasn dedm bıraktm sizce doğrumu yaptm

tatlım geçmiş olsun öncel,ikle. ben soğan suyunu bitirdim ama içerken bal tarçın da yedim. gece yatmadan önce yiyordum. sende öyle yaparsın bal tarçın çörekotuydu benimki. polen e alerjim var onu yemedim. inşallah iyi gelir canım kaynar sıcak olmadığı sürece sorun olmaz. acabaları sil kafandan. şifa olsun ya rabbim de dik kafaya :KK1:
:KK16::KK16:

merhaba arkadaşlar soğan kürüne başlayalı 3 gün oluyor okuduğum yorumlarda akıntıda değişiklik oluyor yazıyor ama bende bir şey yok doğru yapıyorumdur inş. belkide acele ediyorum sizlerde nasıl olmuştu ???

soğan kürü işe yarıyor olabilir onu bilmiyorum ama hayıt tohumu içince yumurtalar kaliteli oluyomuş :).. onu kullanıyodum.. tadı kötü ama bebiş için değer :):emir_bebek:

tatlım geçmiş olsun öncel,ikle. ben soğan suyunu bitirdim ama içerken bal tarçın da yedim. gece yatmadan önce yiyordum. sende öyle yaparsın bal tarçın çörekotuydu benimki. polen e alerjim var onu yemedim. inşallah iyi gelir canım kaynar sıcak olmadığı sürece sorun olmaz. acabaları sil kafandan. şifa olsun ya rabbim de dik kafaya :KK1:
:KK16::KK16:

canımmmm bende acaba demiyorumda takıyo insan yinede :KK31: valla şifa olsun diye su içiyorum falan :KK33:evet sabah aç karnına kaynar olmadığı sürece içcem sonrada akşam yatmadan önce yaparım.ama işte çörekotu bal midemi karıştırr diye :KK52:

kızlar ben geçen cumadan beri soğan suyu içiyorum bir iki kere içemedim dışardaydık:KK43:
ben kettleda ısıtıyorum suyu öyle soğan koyup kaynatıyorum baişka türlü yetişmiyor olur değil mi
bal çörekotu tarçın kürü nasıl bişey bi arkadaşa daha söylücem de:)))
aç karnına mı o da?

bende çalışıyorum bana akşam ve yatmadan önce iç dediler.Bende akşam eve gelince yapıyorum yemeği hazırlayana kadar ılıyor.Birde gece yatmadan önce içiyorm:KK34:

X