Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Hoşgeldin canım aramıza :) sogan kürü kimisi adet bitiminden hemen sonra diyor , kimisi adet bittikten bir hafta sonra diyor saracoglu sitesinde adet bitiminden bir hafta sonra yazıyordu artık sana kalmış canım adetin bitsin başla istersen ..İnşaAllah sende hayırlı haberlerle geri dönersin Hepimizde buraya güzel haberleri veririz umarım

benimde bu gün soğan küründe 13. günüm ayın 6 sı kürün son günü,7si adeti bekliyorum.günlerimiz aynı,güzel haberleri birlikte veririz umarım.

Hadi bakalım ne güzel 3 arkadaş hepimizde hemen hemen aynı günlerimiz :) seyzen arkadaşımızın da 2 gun var aramda seninle de 1 gün ayın 7.si son gün adet olmayızda inş hepimiz güzel haberleri veririz burdan :) aminn

Hoşbulduk nisanur :)
eğer adet bittikten itibaren 7 gün sonra yaparsam tamda yumurtalama günüme denk gelicek küre başlama zamanı o zaman bir faydası olurmu diye şüpheye düşmüştüm.adım adım yaşadıklarımı bende paylaşıcam burada.Eşimede keçiboynuzu kürünü içmesi için ikna ettim az önce birlikte başlıycaz hayırlısıyla.

ALLAHIM ANNE OLMAK İÇİN CAN ATAN EVLAT SEVGİSİYLE YANIP TUTUŞAN HERKESİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN BU DUYGUYU YAŞAMAK İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH.(AMİN)

hoş geldin aramıza
sıkıntıların burada paylaştıkça azalır inşallah tatlım.
soğan kürüne adetinin 7. günü başla en iyi dönem o 15 gün kullan sabah akşam
daha ayrıntılı bilgi istersen bu topikteki geçmiş sayfalara bak
inşallah şifa olur bebişinde hemen gelir

Son düzenleme:

bende başlıycam kist için sen kullandınmı kisti gerçekten söküyormu

bende başlıycam kist için sen kullandınmı gerçekten kistleri söküyormuki

Bendede yumurtlama rezervi azaldığından adet düzensizliği var evliliğimin 11.yılında artık çoçuğum olsun çok istiyorum soğan kürünü denesem bende hamile kalabilirmiyim adetliyim şuan adetten hemen sonramı başlayacam yazarsanız sevinirim kızlar

canim ben daha önce kullanmadım hiç ama saraçoğlu adetinizden en az 7gün sonra başlayın diye söylüyo nende adetim bititikten 10gün sonra baslıycam

inş canım faydası olur hepimize yaptıgımız kürler :) Aminn aminn aminn inşaAllahh

evet canım istersen ilk önce sogan kürü yapıp temizlensin için sonra incir kürü ve bal çörek otu tarcın kürlerini yaparsın hepsi bir vesile Rabbimin bize sunmuş oldugu tıp bakalım hepimizin hakkında hayırlısı olsun inş :)

Sağol cnm bencede denemekten zarar gelmez adetim bittikten 1 hafta sonra başlayacam inş.hepimizde işe yarar Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin

bende başlıycam kist için sen kullandınmı gerçekten kistleri söküyormuki

ben bu ay ilk kez kullandım tatlım.bugün son günüm sende başla. adetinin 7. günü başlarsın 15 gün sabah akşam. diğer ay adetine 10 gün kala içersin günde 1 defa. Allahinda izniyle kist mist kalmaz canım.

yumurta rezervi için incir kürü tavsiye ediliyor tatlım. istediğin zaman başlayabilirsin 25 gün kullan 7 gün ara ver 25 daha kullan. toplam 50 günlük bir kür. benim kuaförüm kullanmış doktor ne yaptın bööyle süper gelişme olmuş demiş inşallah sana da şifa olur canım

tatlım ben şimdi bir bardak soğan suyumu içtim akşama da içiyorum bittiiiiiiii çok heyecanlıyım
yaaa çok sancım var ama bugün. erken adet olabilir miyiz acaba? soğan suyu içenlerde oluyormuş galiba :44:

gözun aydın canım :) darısı bizim başımıza inş. bende cuma gunu bitiyor sonra bekleme günleri başlıyorrr..

okudugum kadarıyla bazısı hemen oluyormuş bazısı biraz daha gec oluyor muş kimiside 9 ay 10 gün olmayıp göbeği şişiyormuş ve mutlu son ile sonuçlanıyormuş

inş bizde son 3.oluruz canım :)

Ben bir de adet eger olursam bal corek otu yapmayı düşünüyorum :) kimbilir hangisinden vasile olursa nasip bakalım :)

bayanlar merhaba

Ben de soğan suyu kürüne başladım bir hafta olacak.Birşey sormak istiyorum sizde tansiyon yada baş dönmesi gibi olumsuz etkiler yaptı mı bu kür?

bayanlar merhaba

Ben de soğan suyu kürüne başladım bir hafta olacak.Birşey sormak istiyorum sizde tansiyon yada baş dönmesi gibi olumsuz etkiler yaptı mı bu kür?

merhaba canım ,

yok canım bende olmadı 13. gunum bugun bugüne kadar gaz sorunum oldu ilk 1 hafta da kasığımda agrı vardı .. inş sonucunda hayırlı istediğin gibi bitirirsin bu kürü :)

mrb ben de formlardan edındıgım bılgılere gore adetın 7.gunu baslayıp hamıle kalan cok bende 7.gun basladım bugun 10.gunum ıcıyorum.bakalım rabbım hayırlısını nasıp etsın 5 gunum kaldı ardından hemen ıncır kuru yapıcam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…