Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

kızlar bu ay benim ilk soğan kürümdü.daha doğrusu geçen ay başlamıştım,sadece 10 gün içtim,yarım bırakmak zorunda kaldım,onu saymıyorum.ama geçen ay tam gününde adet olmuştum.bu ay tam olması gerektiği gibi yaptım.adet günüm 19 ağustostu ama tık yok..29unda test yaptım hamile de değilim..:KK43:(ama 15 gün geçti..bende de pcos var..ondan mı ki?

hemen doktoro git canım. böyle ne olduğunu bilmeden bekleme. inşallah test yanılıyordur. ya da git bi kan testi yaptır :18:

kızlar kafam çok karıştı.. herkes birşey demiş. soğan kürüne tam olarak ne zaman başlamalıyım? aşağıda kopyaladığım bilgi doğru mu? faydasını görenler yazabilirler mi lütfen..

Soğan suyu kürünü adet dönemlerinizde de uygulayabilirsiniz. En etkili zaman adet bitiminden 7 gün sonra başlar.

Kürü uyguladıktan sonra ikinci kez adet görmeden 10 önce tekrar 5 veya 7 günlük bir soğan suyu kürü uygulamalısınız.

Bu kürün 15 günden fazla uygulanması kesinlikle tavsiye edilmez!

tatlım cevap buraya yazdım tık tık. :KK16:

http://www.kadinlarkulubu.com/gebel...mis-kalmayan-kalmayacak-917.html#post26281561

ıns çnm tek dılegım bu gunde bı defa ıkı ıımlık kaynatsam olr mu yoksa sabah ayrı aksam ayrı mı kaynataz

ıns çnm tek dılegım bu gunde bı defa ıkı ıımlık kaynatsam olr mu yoksa sabah ayrı aksam ayrı mı kaynataz

sabah ayrı akşam ayrı olacak canım taze taze
kabuğunu çok soyma sadece üst kabuğu al ve çok soğutmadan içme sıcaklığına gelince iç hemen
tüm dileklerin gerçek olsun

merhaba kızlarr ne alemdesiniz sogan kürümün 11.günü bitmiş bulunuyor bugun itibariyle , son 4 gün daha içip adet olmayı bekleyenler kervanına katılıcam hayırlısı bakalım hakkımızda.. ilk günlerde olan kasık agrısı yok sadece gaz sorunu devam ediyor..siz ne alemdesiniz kacıncı gününüz sizlerin ?

merhaba kızlarr ne alemdesiniz sogan kürümün 11.günü bitmiş bulunuyor bugun itibariyle , son 4 gün daha içip adet olmayı bekleyenler kervanına katılıcam hayırlısı bakalım hakkımızda.. ilk günlerde olan kasık agrısı yok sadece gaz sorunu devam ediyor..siz ne alemdesiniz kacıncı gününüz sizlerin ?

benim 5 eylül son gün canım aramızda iki gün var :KK1: inşallah böööylede arka arkaya doğururuz :KK16:
bendede ağrı falan kalmadı gaz sorunu aynen :KK60:

mrb arkadaslar bende soğan kürümün 9. gunundeyım.ılk gunlerdekı gıbı agrım yok ama çok fazla gaz problemım var gece gunduz benı cok rahatsız edıyor ama dayanmak zorundayım:KK43: akıntımda artma oldu ıns hakkımızda hayırlısı olur rabbım hayırlısını nasıp etsın:) bırde benım adetım 31 gunde bır oluyor gecen ay 40 gun oldu bu ay hesaplarken 31 gune gore hesaplamam gerekıyor değil mi?

Son düzenleme:
hadi bakalim yine basladim sogan suyuna bugun adetimin 7.gunu ve soganin 1. gunu:13:
ASILAMA olacagim o gune kadar iceyim diyorum

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım...Benimde sağ yumurtalıkda kist var ve bebek istiyorum Soğan kürüne 3 gün önce başladım arada kasıtlarımda ağrılar oluyo ama akıntı yok...

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım...Benimde sağ yumurtalıkda kist var ve bebek istiyorum Soğan kürüne 3 gün önce başladım arada kasıtlarımda ağrılar oluyo ama akıntı yok...

sogan kuru kistleri yok ediyor diye biliyorum...

Vallaha doğrusu jinekolojık muayeneden korktuğum için ultrasyonla baktı cm söylemedi emar istedi korktuğum için yarın emar çektiricem ozaman belli olucak kaç cm olduğu....

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.çaresizce forumlarda dolaşırken bu kürü ve görülen faydalarını okuyunca içimde ümit ışığı doğdu.1 senelik evliyim ve 6 aydır bebiş istiyorum ama her reglide hüsrana uğruyorum.doktora gittim bir sorunmu var diye ama ne rahmimde nede yumurtalıklarımda herhangi bir sorun olmadığını söyledi ilaç bile vermedi sadece kafana takma dedi.herhangi bir test falanda yapmadı.bir arkadaşım ben soğan kürüyle hamile kaldım diye söylemişti şuan adetimin 3.günündeyim ve bende başlıcam.yanlız bir sorum olacak adetin ilk gününden itibaren 7.gün mü yoksa adet bittikten sonraki 7.günmü küre başlamak gerekiyor?benim adet 6 gün sürüyor biter bitmez mi başlayacağım?

X