Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

canım ben de kist ya da düzensizlik yok sadece pko var o da kist değilmiş yani tuhaf birşey,bu soğan kürü pkoya da iyi geliyor mu

pko lu bazilari da kistlerini attilar bu kür sayesinde. ve sonrasinda hamile kalan oldu. yeterki düzenli bir sekilde uygulansin. bence ne zaman baslandiginin pek bi önemi yok.
dedigim gibi benimde regl im düzenlidir. ama yine de yapiyorum. umut iste

slm kızlar hamişlerimiz nasıllar.....benim gibi kalmaya çalışanlar psikolojiniz nasıl kızlar....kızlar yardımınıza ihtiyacım var.mayısta rahim filmi çekmiştim.sol kapalı sağda geçiş azdı.1 haziranda adet oldum normalde 30-31 günde bir adet görürüm.mantar kapmıştım ilaçlarımı kullandım başka ilaç kullanmadım ama 22 haziranda yeniden adet oldum yanlız sorun şu normal adet kanamam kadar fazla değil ve vişne çürüğü renginde....hala devam ediyor şaştım kaldım erken mi adet gördüm yoksa anormal birşeyler mi var kestiremedim...,

canım kullandığımız antibiyotikler yapıyor olabilir,benimki de 5 gün geçmişti

Canım gözün Aydın, inşallah sorunsuz bı sekilde geçir, saglikla kucağına al:)) ben de inanıyorum artık soğan suyuna bu kadar tesadüf olamaz herhalde, benim de bir sorunum yoktu soğanı yaptıktan sonra bidaa adet olmadım Yani hepimizinki tesadüf deildir herhalde, ama ben bı sorun yasarım vs diye korkuyorum hala çevremde cogu kisiye söylemedim :/

merhabalar arkadaşlar ,ben 9 yıllık evliyim ve 7 yaşında bir kızım var.bu yıl artık yeni bir çocuğumuzun olmasına karar verdik ama yaklaşık bir yıldır denemelerimiz sürüyor.kızımada korunmamamıza rağmen 7 ay sonra hamile kalmıştım, bu yüzden olmucak sitresine girmemiştim.ama son 2-3 aydır böyle bir duygu içerisindeyim.o yüzden soğan kürünü denedim 15 gün yaptım şimdi adetime 5 gün var hayırlısı bakalım sonuç ne olacak.bu arada soğanı içerken ve sonrasında hiç akıntım falan olmadı,adetimde hep düzenli olmuştur.sadece son iki üç aydır ya 5 gün önce ya 1-2 gün geç gelmeye başlamıştı.

selam kızlar soğan küründe 11. günüm 29 haziranda bitiyor 7 temmuz bat İNŞALLAH işe yarar bebiş olursada zarar vermez İNŞALLAH..

selam kızlar soğan küründe 11. günüm 29 haziranda bitiyor 7 temmuz bat İNŞALLAH işe yarar bebiş olursada zarar vermez İNŞALLAH..

ben başlayamadım buna yaaa.çalıştıgım için zor oluyor.birde ilaç kullanıyorum ozaten mide bulantısı yapıyor öldürüyor beni

benimde 10.gunum 30 haziranda bitiyor..
insallah hamis kaliriz

AMİN canım İNŞALLAH..HAYIRLISI..

ben başlayamadım buna yaaa.çalıştıgım için zor oluyor.birde ilaç kullanıyorum ozaten mide bulantısı yapıyor öldürüyor beni

aslında işe gitmeden ve gece yatmadan öncede içebilirsin tatlımm..soğan suyu benim midemi bulandırmadı..ama ilaç kullanıyomuşsun onun için bişi diyemicem tatlımm..hayırlısı olsun..

Samatcim doktorunla konustunmu bu konuyu. Ama ciddi birseyde olabilir olmayadabilir canim acaba ustunemi foruyon diycem ama yinede bi doktora danis derim

Samatcim doktorunla konustunmu bu konuyu. Ama ciddi birseyde olabilir olmayadabilir canim acaba ustunemi foruyon diycem ama yinede bi doktora danis derim

canım artık bir doktorum yok...rahim filminden sonra 3-4 ay hiçbirşey yapmadan bekle olmazsa ankara veya istanbula direk tüp bebek yaptırmak için gidebilirsin dedi....ama gördüğümün adet olmadığı kesin....

kizlar benden akinti gelmiyor sogan kurunu kullanmaya basladigimdan beri iyi bisey bu herhalde???:44:

çok sevindim canım ben bayadır foruma girmedim şimdi gördüm boşuna canını sıktın bak:) allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

kizlar benden akinti gelmiyor sogan kurunu kullanmaya basladigimdan beri iyi bisey bu herhalde???:44:

canim benimde extra akintim olmadi. yani yumurtlama günlerimde olagan akintimi gördüm o da cok cok az. sonrasinda hic olmadi. bugün benim sogan kürüne baslamammin 9. günü. bat da 5 temmuz insallah hepimiz hamis kaliriz

canim benimde extra akintim olmadi. yani yumurtlama günlerimde olagan akintimi gördüm o da cok cok az. sonrasinda hic olmadi. bugün benim sogan kürüne baslamammin 9. günü. bat da 5 temmuz insallah hepimiz hamis kaliriz

benimde hic akintim filan yok yumurtlama gunumde azicik beyaz sividan geldi, sogan kuru benim 30 haziran 15 gun olacak
bitecek yani...... bat 8 temmuz aramizda az fark varmis offf insallah ise yarar tatlim...

Son düzenleme:
kızlar gecen yazacaktım unutmusum akıntım olmadı diyenler için yazıyorm kişidn kişiye degişiyodr elbet ama ben sogan kürünü kullandıktn sonra belirgn bir şekilde koyu ve yogun akıntım oldu normaldede akıntım fazladr ama bu biraz daha koyuydu onun için faydası oldugunu düşünüyorm sogan kürünün ben gecen ay ilac kullandıgım halde adet olamamıstm süt hormonum yüksekti 67 günde olmustm normalde düzenli sayılırdı dogumdn sonra 38günde oluyordm bukez cok gecikmişti keske ozaman sogan kürünü kullansaymısım cünkü bu ay kistimde oldugu için dahada gec adet olabilirsn demişti doktor ama cok şükür 35.gün sogan kürü sayesnde adet oldum keske gecen ayda kullansam okadar gecte kalmazdı adetm belkide kistte olusmıcaktı ilk defa kistle ugrasacam cuma günü doktora gidicem bakalım kiste bir etkisi olmus mu adet olunca gel hap verelim kist için dedi doktor normalde bugün kullanmam lazım hapı sizce bugün eczanedn alıp kullanayım mı yoksa doktor kiste baksın sonramı kullanayım yanı 2gün gec baslamanın bir zararı olur mu acaba kullanacm hap dogum kontrol hapıda sonucta günü gününe alınan bir hapta bilgisi olan varsa yazarsa sevinirm eger kist gectiyse hapı bosyere almayayım diyorm 21tl bos yere vermiş olacam hem

kızlar kimse girmiyo galiba ama ben yazayım bugün doktora gittim sogan kürü kullanıyordm ve kistim 7cmdi faydasını görürüm gecer diye cok ümitliydim gercektnde bitkisel ilaclar herkezde aynı etkiyi yapmıyo tıpkı bende bal tarcın cörekotunun kist yaptıgı gibi kistm sadece 1cm kücülmüş ki zaten doktora gitmeden ve sogan suyu kullanmadn önce de 1cm kendiliginden kücülmüstü şimdiyse dogum kontrol hapına mahkumum 10aydır bebek hasretiyle yanıp tutusuyorm en az bir 3ay daha yanacam sonrasıysa mechul zaten 2kez cok rahat hamile kalmıstım şimdiyse ne yapsam olmuyor allahtan ümidimi kesmedm ama gercektn beklemk cok zor rabbim hiçbir zaman bebegi olmıcak olanlara yardım etsn gercektn sabretmek cok zormus sogan suyuna yinede devam edecem bend etkisi olmadı insaallah sizde olur

çok sevindim canım ben bayadır foruma girmedim şimdi gördüm boşuna canını sıktın bak:) allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

cok tesekkür ederim canm benim :) insallah dediğin gibi sorunsuz gecer simdilik iyi gidiyo, darısı en kısa zamanda tüm isteyenlere isallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…