Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

ay sende benim gibi :KK9::KK9:
bende hemen biseyler aliyorum agzima tadi cok berbat degil mi?:18:
bende birsey fark ettim idrarim son gunlerde cok koyu geliyordu ve hafif koku vardi
tamamen yok oldu normal simdi acaba sogan suyu iyimi geldi

evet ya tadı çok kötü ben de hiçbişey olmadı akıntı falan yani ama eşim tuvalet soğan kokuyo dedi geçen gün :) acaba akıntı olmaması normal mi gerçi bende kist falan yok

evet ilk denemede hamile kaldım okuyordum hep bu şekilde hamile kalanları gerçekten doğruymuş soğan çok faydalıymış çok istiyordum bu bebeği inşallah bir sorun felan çıkmadan allah kucAĞIMA ALMAYIDA nasip etsin..

canım bende ikl denemede hamile kaldım bizde bi sorun yoktu 2 aydır olmuyodu bu ay soğan yaptım iltihap falan varsa die hamile kaldım şubat annesimi olcaksın?:KK16:

slm kızlar bişey sormak istiyorum ben yarın soğan kürü yapcam inş ama o kadar bakmama rağmen kahverengi soğan bulamadım yemeklik soğanlar var ama kabukları yok onlar oluyomu ne yapsam acaba ?

canim nerde yasiyosun allasen. :)) nasil yok kabuklari ? bildigin yemeklik sogan iste hani pazarda da satilir. :)) sadece beyaz ve mor/kirmizi oluyor ya .. onlar etki etmiyormus sadece.

ben de 10 gündür içiyorum. 1 elime soğan suyunu 1 elime de vişne suyu alıyorum bi dikişte soğan suyunu bitiriyorum nefes almadan vişne suyunu içiyorum böylelikle tadını ve kokusunu pek almıyorumm. eğer nefes alırsam çıkaracak gibi oluyorum... inşallah allah dualarımızı kabul eder....bebek verir bizlere de..

beni tadi kokusu hic rahatsiz etmiyor o yüzden rahat iciyorum.ama kizlar hemen arkasindan birseyler yiyp icmek etkisini azaltmasin :26::26: saracogluna göre yemeklerden 15 dk önce ac karnina icmek lazim diye biliyorum ben. o yüzden hic bisi yemeden icmeden 15 dk belkliyorum. gerci sifasi Allahtan o ne derse o olur.

meraba canm ... Maalesef hamile değilim :KK43: dr.gittim ilaçla adet oldum ancak ve tam 10 gün sürdü kanamam.. Bide böle simsiyah bi kanama :KK43:( adetim bitti 4 gün sonra yani bugün sabah bi baktım kanamam olmuş yine.... Yaaa korkuyorum hiç böle olmamıştım .. Bana birileri bi akıl versin neden böle oldu soğan suyu benden başka kime böle etki etti. Dün bide acayip kasığım ağrıyordu çok yanma oluyor bende lütfeenn bi bilen cevap yazssın ....

bu konunun coooook eski konularinda var canim anlatanlar. senin gibi olmus. kanamalari cok siyah olmus. cok yanma ve agrili gecmis.

her ay düzenli regl görenler de icer icmez gecikmis olanlari mi arasin. yok normalde 5 gün sürerde bu kürle bir hafta sürenleri mi ararsin var da var canim. ben bütün bu etkileri okuyarak basladim . hepsine hazirlikliyim yani. :))

benim de 4. günüm. bende de söyylenenin aksine hic extradan akinti yapmadi. sadece ictikten bir kac saat icinde kasiklarimda hafif batmalar oluyor. sanki yumurtluyormusum gibi. bakalim nolcak.

Son düzenleme:
canim nerde yasiyosun allasen. :)) nasil yok kabuklari ? bildigin yemeklik sogan iste hani pazarda da satilir. :)) sadece beyaz ve mor/kirmizi oluyor ya .. onlar etki etmiyormus sadece.

beni tadi kokusu hic rahatsiz etmiyor o yüzden rahat iciyorum.ama kizlar hemen arkasindan birseyler yiyp icmek etkisini azaltmasin :26::26: saracogluna göre yemeklerden 15 dk önce ac karnina icmek lazim diye biliyorum ben. o yüzden hic bisi yemeden icmeden 15 dk belkliyorum. gerci sifasi Allahtan o ne derse o olur.

bu konunun coooook eski konularinda var canim anlatanlar. senin gibi olmus. kanamalari cok siyah olmus. cok yanma ve agrili gecmis.

her ay düzenli regl görenler de icer icmez gecikmis olanlari mi arasin. yok normalde 5 gün sürerde bu kürle bir hafta sürenleri mi ararsin var da var canim. ben bütün bu etkileri okuyarak basladim . hepsine hazirlikliyim yani. :))

benim de 4. günüm. bende de söyylenenin aksine hic extradan akinti yapmadi. sadece ictikten bir kac saat icinde kasiklarimda hafif batmalar oluyor. sanki yumurtluyormusum gibi. bakalim nolcak.
benim de aynı şekilde hiç akıntım olmadı daha hafif batmalar oluyor arada. Bende acaba bana etkisi olmuyor mu? diye düşünüyordum

benim de aynı şekilde hiç akıntım olmadı daha hafif batmalar oluyor arada. Bende acaba bana etkisi olmuyor mu? diye düşünüyordum

canım bende de akıntı yapmadı zaten iltihap varsa akıntı yapıor ve bazılarında da ikinci ayda etki gösteriyor bence sevinmelisin demekki iltihap yok ve yumurtalıkları çalıştırıyo kasık ağrısıda o yüzden

canım bende de akıntı yapmadı zaten iltihap varsa akıntı yapıor ve bazılarında da ikinci ayda etki gösteriyor bence sevinmelisin demekki iltihap yok ve yumurtalıkları çalıştırıyo kasık ağrısıda o yüzden

kızlar şimdi bir ortaboy sarı soğanı 4 bölüp kaynayan 2 bardak klorsuz suya atıp 5 dk dakika kaynatıyorum ve ılık olunca içiyorum,adetin 7. günü başlıyorum değil mi,yalnız bişi soracağım,klorsuz suyu nereden bulacağım ben

eveeeeeeeettt iki ay önce bu sitede üye olmadan önce karşılaştıgım ilk başlık buydu..başlıgı acan arkadasıma cok tesekkur edıyorum öncelıkle..bız esımle 6 aydır çalısma halındeydık ve bı turlu olmuyordu..doktora gıtmeye hep korktum,oyuzden sebebınıde hıc bılemedım neden olmadıgının..derken bu sıtede gezınırken bu baslıgı okudum,sogan kürünü arastırdım ve uygulamaya basladım hemen o ay..zaten adetıme 13 gun falan vardı,hıııc zaman kaybedemezdım..ilk basta ıgrendım sonra cok alıstım hep içesim geldı:KK1::KK1: ve o ay adet oldum..umudumu kaybetmedım,önumuzdekı ay 10 gunluk sekılde devam edecektım,kürü yaptıgım an hamıle kalmayı pek ummuyordum zaten..neyse sonrakı ay adetıme 10 gun kala tekrar basladım küre..ama bu sefer içemıyordum bı turlu..3 gun zorakı devam ettım..daha sonra içimden bı ses içme hamılesın dedı..ve bıraktım kürü..belkı ıcmemek ıcın bahane buldum:KK1::KK1:cunku nerdeyse kusacak duruma gelıyordum agzıma alınca..derken adetım 5gun gecıktı ve başka topictekı arkadaşlarımın ısrarıyla testi yaptım pozitif..belkı olacagı vardı oldu,belkı kür gercekten rahmımı temızledı..bılemıyorum ama benım ıcın buyuk bır mucıze gerceklestı bu ay..buraya bunu yazmayı borç bildim kendıme..

eveeeeeeeettt iki ay önce bu sitede üye olmadan önce karşılaştıgım ilk başlık buydu..başlıgı acan arkadasıma cok tesekkur edıyorum öncelıkle..bız esımle 6 aydır çalısma halındeydık ve bı turlu olmuyordu..doktora gıtmeye hep korktum,oyuzden sebebınıde hıc bılemedım neden olmadıgının..derken bu sıtede gezınırken bu baslıgı okudum,sogan kürünü arastırdım ve uygulamaya basladım hemen o ay..zaten adetıme 13 gun falan vardı,hıııc zaman kaybedemezdım..ilk basta ıgrendım sonra cok alıstım hep içesim geldı:KK1::KK1: ve o ay adet oldum..umudumu kaybetmedım,önumuzdekı ay 10 gunluk sekılde devam edecektım,kürü yaptıgım an hamıle kalmayı pek ummuyordum zaten..neyse sonrakı ay adetıme 10 gun kala tekrar basladım küre..ama bu sefer içemıyordum bı turlu..3 gun zorakı devam ettım..daha sonra içimden bı ses içme hamılesın dedı..ve bıraktım kürü..belkı ıcmemek ıcın bahane buldum:KK1::KK1:cunku nerdeyse kusacak duruma gelıyordum agzıma alınca..derken adetım 5gun gecıktı ve başka topictekı arkadaşlarımın ısrarıyla testi yaptım pozitif..belkı olacagı vardı oldu,belkı kür gercekten rahmımı temızledı..bılemıyorum ama benım ıcın buyuk bır mucıze gerceklestı bu ay..buraya bunu yazmayı borç bildim kendıme..

çok güzel darısı başımıza da,klorsuz suyu nereden bulacağım,bi de onu yazsanız

Ben de bu ay uygulamaya başlayacağım. 7. günümü bekliyorum. fakat benim adetlerim düzenli. kistim var mı bilmiyorum. Kimilerinde adet düzenini bozduğunu okudum. Biraz da çekiniyorum ama zararı olmaz diye düşünüyorum

Ben de bu ay uygulamaya başlayacağım. 7. günümü bekliyorum. fakat benim adetlerim düzenli. kistim var mı bilmiyorum. Kimilerinde adet düzenini bozduğunu okudum. Biraz da çekiniyorum ama zararı olmaz diye düşünüyorum

bende bu düsüncelerdeydim ama vakit kaybetmedim regl min 7 . günü basladim bugün bir hafta oldu baslayali. ayin 4 gibbi kirmizilari bekliyorum :)) bakalim ne olacak.

regl düzenini bozsada icimi temizler hic yoktan diye düsündüm ve basladim.

kızlar bi de bişey soracağım,7. gün başlanacak demişsiniz ya,bazıları 15 gün kala diyor,tam doğrusu nedir acaba

canim ibrahim saracoglunun sitesinde regl in bitiminden sonraki 7. gün diyor. ama bazilari da regl baslar baslamaz , bazilari ise regl den 10 gün önce basliyor. Bunlardan bazilari hamile kaldi bazilari ise kalamadi. Henüz bir istatistik belirleyemedik
. O yüzden kisiye kalmis birsey. Nasil istersen öyle yap. ama bil ki eger kist lerin varsa , veya regl düzensizligin varsa ( gerci benim düzenli oldugu halde yapiyorum ) iltihabi akitmak icin en etkili yöntem bu. ama gerisi Allah kalmis. o ne derse o olur.

bende önümüzdeki ay soğan kürüne başlayacağım umarım faydası olur

Son düzenleme:
kızlar takip ediyorm ama bir türlü yazamıyorm sınava calısıyorm bide ben baska topige üyeydm sınav dolayısıyla onada yazamıyorm buradaki yazıları görünce cok mutlu oluyorm hamile kalanlarda var tebrik ederim içim umutla doluyo şaşırtıcı olan şu ki ben hamile kalmak için degilde kistimi eritmek için kullanıyorm sogan kürünü ama hamileligede faydası var galiba hikayemi yazmıstım daha önce ikikez cok cabuk 3er ay arayla hamile kaldım ama şimdiyse 10ay gecti 6aydır cırpınıyorm olmuyor önce süt hormonu şimdiyse kist sonra ne olacak bilmiyorm 7cmlik kiste bir faydası olurmu bilmiyorm ama sogan suyundan fayda görüp acıkcası dogum kontrol hapına gerek kalmadn hamile kalmak istiyorm gecen ay 67 günde adet oldum ilk defa okadar gecikti 38 günde oluyordm resmen stersten öldüm yine aynı şey olsun istemiyorm acıkcası gercekten sogan suyu adet gecektiriyomu yoksa söktürüyomu bakacaz adetm bugün 1gün gecti sabırsızlıkla adet olamayı bekliyorm sonra doktora gidip kistin eriyip erimedigine bakacaz insaallah erimiştir erimediyse ona göre hapa baslıcaz hap falan kullanmak korunmk istemiyorm hasret kaldıgım bebeklerimin acısını yeni bir bebekle unutmak istiyorm artık insaallah

canim ibrahim saracoglunun sitesinde regl in bitiminden sonraki 7. gün diyor. ama bazilari da regl baslar baslamaz , bazilari ise regl den 10 gün önce basliyor. Bunlardan bazilari hamile kaldi bazilari ise kalamadi. Henüz bir istatistik belirleyemedik
. O yüzden kisiye kalmis birsey. Nasil istersen öyle yap. ama bil ki eger kist lerin varsa , veya regl düzensizligin varsa ( gerci benim düzenli oldugu halde yapiyorum ) iltihabi akitmak icin en etkili yöntem bu. ama gerisi Allah kalmis. o ne derse o olur.

canım ben de kist ya da düzensizlik yok sadece pko var o da kist değilmiş yani tuhaf birşey,bu soğan kürü pkoya da iyi geliyor mu

X