Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

2 gündür kasıklarım ve belim ağrıyor, yumurtam çatlayacak herhalde.Bu ay erken mi çatlayacak ne? Adetimin 10. günü bugün. Geçen ay soğan kürü uygulamıştım çok faydasını gördüm, inşallah bu ay da hamile kalırım.Geçen ay yumurtamın çatladığını hiç hissetmedim ama ondan önceki ay çok belirgin hissetmiştim, hatta iki büklüm olmuştum kasık ve bel ağrısından. Bu bir işaret bugünleri iyi değerlendirmek gerekiyor...Adet bitiminden sonraki 7. gün soğan kürüne tekrar başlayacağım...

Ben bu gün başladım soğan kürüne tadı çok kötü olmasına rağmen kararlıyım devam etmeye, gelişmeleri hergün bildircem burdan sizlere.Lütfen sanş dileyin bana

Son düzenleme:
kızlar merhaba bende anne ol mak isteyenler kervanındayım 5 ay oldu evleneli bu ay yumurtalarım büyümedi eşiminde sperm hareketliliğinde biraz sıkıntımız var ben agnucaston kullandım bu ay ve hiç bebeğim olcak gibi düşünmedim ilk defa erken gebelik belirtisi bakmadım adetim 5 gün geçti idrarda çıkmıyor geç döllenme belki diye umut ediyorum kan tahlili yaptırmak istemiyorum negatif olma riski yüksek diye sizce olurmu böyle olan varmı 16. günümde 10 mm di yumurtam

günaydın bende çok istiyorum bi bebek sahibi olmayı ama bu soğan kürü nasıl yapılıyo bilgisi olan lütfen paylaşabilir mi

hepinizin hikayesini okudum. bazen güldüm bazen üzüldüm. bir türlü karar veremedim bende bu kürü yapsam mi diye.

cünkü herkes kist ve regl düzensizligi icin yapmis. Allahtan benim hic bir sorunum yok bunlarla ilgili.
sonra baslama tarihi ile iliglli herkes farkli baslamis. En sonunda cok okudum okudum ve sonunda karar verdim. regl imin son gününden sonraki 7. gün basladim.
bugün ikinci güüm. ilk defa bu kadar keskin hissettim yumurtladigimi ve de kasik agrsini. ama dayanilmiycak gibi degil .

bu ay icin degil ama önümüzdeki ay icin ümitliyim. yani bu ay hamis kalmazsam üzülmem. cünkü hemen etki edecegini sanmiyorum.

Tarfini soran arkadaslar icin : iki büyük bardak klorsuz su yu kaynatip icine bir sogani dörde bölüp bes dk kaynatiyoruz.
bardaga döküp ilimasini bekleyip.. iciyoruz.
tadini sevmeyenler nefes almadan icerlerse kokusu rahatsiz etmez. bir dikiste icebilirsiniz nefes almadan.

ayrica bazilari regl in son günü baslanmali diyor bazilari regl in bitiminden 7. gün de baslanmali diyor. saracoglu nun sitesinde ise ; bitiminden 7 gün sonra demis. kisiye kalmis bir sey.

slm kızlar,benim de kırmızlar geldi ben de soğan kürünü deniycem bu ay, bakalım artık hayırlısı.gerçi ben bu ay hamile kalamam daha 2 ay var beklemem gereken ama olsun rahim temizlenir en azından diyorum iltihaplanma filan varsa diye.dimi????

ayrica bazilari regl in son günü baslanmali diyor bazilari regl in bitiminden 7. gün de baslanmali diyor. saracoglu nun sitesinde ise ; bitiminden 7 gün sonra demis. kisiye kalmis bir sey.

Merhaba arkadaslar bence de günlere takılmayın, her türlü faydası olur ama en iyi verim adet bitiminden sonraki 7.gün diye yazıyor Saracoğlu'nun sitesinde, ama ben ilk duyduğumda, burdaki yorumları ve olumlu gelişmeleri okuyup heyecanlanip adetime 3-4 gün varken başladım soğan kurunu yaparken adetimi gördüm bir daha da görmedim ) bazı arkadaşlarda çok beklemeden adetin 7.gunü başlayıp yumurtlama döneminde kürün bitmesini planlıyorlar bana da böylesi mantıklı geliyor, benim de yumurtlama döneminde kürüm bitmişti ) darısı hepinizin basına inşallah, içinizi ferah tutun ve inanın gercekten ise yarıyor. Denemekten hiç bisi kaybetmezsiniz, hepinizi kocaman öpüyorum dualarım sizinle

arkadaşlar ben hamileyimmmm ... soğan suyu mucizesi tek kelimeyle çok mutluyummm .. olmayanlar bu kürü mutlaka denesinnn

arkadaşlar ben hamileyimmmm ... soğan suyu mucizesi tek kelimeyle çok mutluyummm .. olmayanlar bu kürü mutlaka denesinnn

evet asya anlatirmisin probleminiz varmiydi ne zamandir olmuyordu? ilk denemendemi hamile kaldin?
bizde hic sorun yok ama ben iciyorum bugun 5.gunum

evet ilk denemede hamile kaldım okuyordum hep bu şekilde hamile kalanları gerçekten doğruymuş soğan çok faydalıymış çok istiyordum bu bebeği inşallah bir sorun felan çıkmadan allah kucAĞIMA ALMAYIDA nasip etsin..

slm kızlar bişey sormak istiyorum ben yarın soğan kürü yapcam inş ama o kadar bakmama rağmen kahverengi soğan bulamadım yemeklik soğanlar var ama kabukları yok onlar oluyomu ne yapsam acaba ?

Bu gün soğan kürümün 3.günü kokusu tadı çok kötü ama ben ne yapıyorum, burnuma çamaşır mandalı takıp tek dikişte içiyorum :))) İnş. bütün emeklerimiz boşa çıkmaz

ben de 10 gündür içiyorum. 1 elime soğan suyunu 1 elime de vişne suyu alıyorum bi dikişte soğan suyunu bitiriyorum nefes almadan vişne suyunu içiyorum böylelikle tadını ve kokusunu pek almıyorumm. eğer nefes alırsam çıkaracak gibi oluyorum... inşallah allah dualarımızı kabul eder....bebek verir bizlere de..

kızlar iyi akşamlar benimde soğanda 4.günüm bayağı zahmetli oluyo çalışırken bide kokusu tadı.allahım inşaallah nasip ederde boşa gitmez emeklerimiz.benden bu akşam pebemsi kırmızımsı bi akıntı geldi hayırdır inşallah içim temizleniyo sanırım:)

ay sende benim gibi
bende hemen biseyler aliyorum agzima tadi cok berbat degil mi?:18:
bende birsey fark ettim idrarim son gunlerde cok koyu geliyordu ve hafif koku vardi
tamamen yok oldu normal simdi acaba sogan suyu iyimi geldi

Son düzenleme:

Canimmmmm coookkk sevindim gözün Aydın, inşallah saglikla mutlulukla kucağına al darısı tüm arkadaslarımıza inşallah

Son düzenleme:

meraba canm ... Maalesef hamile değilim dr.gittim ilaçla adet oldum ancak ve tam 10 gün sürdü kanamam.. Bide böle simsiyah bi kanama ( adetim bitti 4 gün sonra yani bugün sabah bi baktım kanamam olmuş yine.... Yaaa korkuyorum hiç böle olmamıştım .. Bana birileri bi akıl versin neden böle oldu soğan suyu benden başka kime böle etki etti. Dün bide acayip kasığım ağrıyordu çok yanma oluyor bende lütfeenn bi bilen cevap yazssın ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…